The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Забавно

Забавно Тук може да се помайтапите със забавни линкове от интернет.

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 04-03-2011
д.е.м.т д.е.м.т не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 1,803
Благодари: 224
Получил благодарност:
214 пъти в 158 поста
Сваляния: 50
Ъплоуди: 0
По подразбиране Ето как с монтира цифрова телевизия във варна

http://forum.interbild.net/phpBB3/vi...f=140&t=126141
Абонат пита
"...Здравейте,

Незнам какво да кажа, след вчерашната случка с момчетата които прекарваха телевизията в нас. Такова безобразно държане и никакво внимание към собственоста на клиентите не съм виждал и чувал.
Длъжен ли съм аз да имам нов телевизор за да мога да гледам вашата телевизия? Длъжен ли съм аз да разполагам с всякакъв вид кабели и букси за да получа сигнал? Защото така излезе според Никола Живков Узунов момчето което се е подписало на договора. "Не мога нищо да направя" не е извинение за това, че аз все още нямам сигнал , тъй като устройстово не е включено към телевизора ми. Нещо което би трябвало да направи въпросния техник. Ако трябва сам да си купувам кабелите и да си правя инсталацията - за какво са те? За това ли получават заплата? За това ли плащам аз? Да ми рушат апартамента и да ми казват че "дупката е перфектна" и че "за първи път му се получава таква хубава дупка"..."
отговорът
".....Вие обадихте ли се на отдел ТВ преди да дойдат техниците да Ви инсталират ТВ устройството, за да питате с какъв интерфейс е към телевизора? ВИВАКОМ като прекарват домашен телефон идват, закачат се за розетката в стената и от там нататък домашния клиент се оправя сам с пускането на кабел до апарата си. Ако не се оправи сам, заплаща екстра труд. Друг пример, миналото лято инсталирах в дома ми климатик и техниците, които дойдоха съобщиха да осигуря токов кабел и кабелен канал за скриване на тръба и кабел към външно тяло. Като казах, че нямам, казаха да отивам на магазина да си купя. Ако нямам възможност, можело да ми продадат те за 10лв. Както виждате факта, че климатика струва 1400 лв. не спря фирмата-инсталатор да ми съобщи, че трябва да финансирам допълн.."
.... и накрая
"..Нека да споделя и моя опит при инсталиране на телевизията. Момчетата бяха точни и направиха каквото им е по силите, за качеството на сигнала естествено обвиниха моя телевизор, но най-фрапантното нещо беше, че нямаха един служебен разклонител. Все пак в домашни условия не ползвам 50 метрови удължители, защо споменавам за удължителя ли, ами защото беше необходимо да се пробие дупка от покрива, а до там нямаше как да се подаде захранване за инструментите им. И тук момчетата от екипа, проявиха изобретателност като за удължител използваха коаксиален кабел . Няма майтап използваха коаксиалния кабел за тв сигнала, за да си захранят дрелката на покрива. Условията за безопасност и охрана на труда са на ниво добре обурудвани екипите пробиват дупки всякакви .."
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
варна, Във, ето, как, монтира, Телевизия, Цифрова


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Интересни сайтове за цифрова телевизия imported_admin Полезни сайтове 6 19-04-2023 12:10
НЕТ 1 със свободна цифрова телевизия splashk Оператори в гр. СОФИЯ 246 05-09-2016 08:34
Форуми за цифрова телевизия imported_admin Полезни сайтове 10 15-07-2012 19:54
Не се приема ефирна цифрова телевизия Алекс1956д ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 12 22-11-2010 16:03
Сайтове с линкове за цифрова телевизия imported_admin Полезни сайтове 1 21-02-2008 21:35


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:11.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.