The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S]

САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S] Сателитна цифрова телевизия

 
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 23-12-2014
Димо Димов Димо Димов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2013
Мнения: 13
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране телевизор SONY 50W829B със сат тунер-Настройки

Здравейте!
Обзаведох се с телевизор SONY 50W829B, който има сателитен тунер. Имам антена останала от по-рано 85 см, купих си добър конвертор и сат файндер. Дотук добре. Със сат файндера насочих антената към 16Е и до тук добре, но няма никой на екрана.
Въпросът ми към знаещите е какви настройки трябва да направя на телевизора, за да гледам свободните програми от спътниците( с по-силен сигнал за сега)? Предполагам, че не ми трябва CI модул, защото искам само свободните програми. Също така мисля, че след някакви настройки в менюто на телевизора като пусна "търси" той трябва да намери и запамети всички програми, които могат да се хванат свободно. Дали не трябва да задавам параметрите на всеки канал поотделно-това ще е много тъпо.
Благодаря Ви!
D
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
sony, сат, със, Телевизор, тунерНастройки


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Телевизор SONY 50W829 със сателитен тунер Димо Димов Въпроси и отговори 10 13-12-2014 00:53
Цифрова телевизия ? Настройки DVB-C Тунер. румбата ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 1 21-07-2011 10:15
SONY и DVB-C тунер? vankata1976 КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 12 16-07-2011 19:36
Sony KDL-32W4000 - цифров тунер ? vassilsh Въпроси и отговори 3 03-11-2008 13:16


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:09.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.