The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1741  
Стар Преди 4 дни
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,281
Благодари: 124
Получил благодарност:
623 пъти в 326 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

После чакаме снимки с 300км/ч и си късаме ризите . Няма по-големи балъци от нас .
Отговори с цитат
  #1742  
Стар Преди 4 дни
dolby dolby не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,707
Благодари: 801
Получил благодарност:
527 пъти в 369 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

@mistor
Пепи ако се изживява като анти а ти като про, има ли смисъл? За всеки човек предимствата и недостатъците са различни в зависимост от нуждите както ти каза. Жена ми и дъщеря ми са с айфони, тяхно право си е да си избират какво харесват, но когато трябва нещо да направя на айфона леко ме хващат бесовете, нищо не е както очаквам и user friendly , поне за мен. В предишната работа имах айпад освен с батерията си не ме впечатли с нищо друго, само споделям мнение. Аз съм си зациклил на чист андроид и съм ок с това. Както каза повечето неща които ми трябват ги имам.

ПС
По въпроса за сигурността може доста да се поспори, както айфон така и андроида са пробити, данни има доста, само като пример да спомена Пегас ако ти говори нещо
Отговори с цитат
  #1743  
Стар Преди 4 дни
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,281
Благодари: 124
Получил благодарност:
623 пъти в 326 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Точно там е разликата . Всеки е свикнал с нещо с което работи няколко години . Въпреки сериозното желание да се уеднаквят нещата , не всичко се случва и то по-скоро е умишлено .
Каквото и да си говорим за сигурността (ясно ми е какво се опитваш да ми кажеш) при apple все още се разминават с антивирусни или с безброй рекламни банери в приложенията . Портфейла , плащанията , дори и лицевото разпознаване са все още далеч пред останалите . Просто apple не портват нищо непроверено в апстора , което спестява доста време на потребителя . За недостатъците е ясно , има си цяла секта която само с това се занимава и от никакъв недостатък прави хипер проблем . Като оня дето не знае кога щяла да му звънне алармата защото ползва am и pm . Аз ли да гледам вместо него ? Или защото не знаел кога текстовите съобщения са в зелен цвят или в син цвят . Толкова ли е трудно да му светне лампата , кога ползва смс или iMessage ? Според мен е супер наясно какво се случва , но с подобни клипове знаейки как реагира определена група от хора си трупа гледания и си изкарва пари
Ако си забелязал в тази тема един и същ се активира при всяко представяне на ново устройство или ос . Последно се пробва да обясни как нямало калкулатор . Калкулатори да искаш , но той прочел някъде и се почна . Написах от коя минута да гледа в презентацията , но естествено последва тишина . Разбирам като не ти харесва нещо да го споделиш . Ама без да си докосвал устройството да се изявяваш като първа инстанция разбирач ми идва в повече . И сега ме е яд , че се обяснявам вместо да коментирам новостите
Отговори с цитат
  #1744  
Стар Преди 4 дни
dolby dolby не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,707
Благодари: 801
Получил благодарност:
527 пъти в 369 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Така де , опитай да обясниш новостите отколкото да отговаряш на антитата.
ПС
То и Самсунга няма калкулатор, поне служебния ми нямаше
ПС1
Стана ми интересно, с какво лицевото разпознаване и уолета са по добри от другите? И защо махнаха пръстовия отпечатък?
Отговори с цитат
  #1745  
Стар Преди 4 дни
Аватара на digimp
digimp digimp не е на линия
Шматката
 

Дата на присъединяване: Jun 2017
Местоположение: London, UK
Мнения: 247
Благодари: 1,648
Получил благодарност:
75 пъти в 45 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Моето мнение с риск да ме разкъсат е , че едната операционна система е за хора стремящи се към вътрешна хармония и простота, като при японската култура. С каквато и цел да вземеш телефона в ръка - знаеш, че ще достигнеш до това от което имаш необходимост в момента.



При другата операционна система хората са нервни и стресирани и всеки път когато взимат телефона в ръката и правят нещо, се държат като тийнейджър, който е прочел първите няколко страници на книга за карате и сега демонстрира на себе си или околните какво е научил. Дори когато има висше техническо.


Ясно е , че човек на който кръвта му ври и кипи няма да успее да съхрани хармонията или щастието поради многото действия и емоции който бликат от него, така както и някой друг вече улегнал или на края на силите си - ще предпочетат алтернативата поради различна ценностна система.



За нас мъжете е много важно да имаме най-добрият инструмент: най-добрият кон, най-острият нож, най-добрият фотоапарат и т.н.


Е, добре - от около 6000 снимки с професионален апарат - имам една единствена която се получи красиво и още една която се харесваше от всички.
За справка - жена ми каквато и сапунерка да хване всичките и снимки са перфектни за разглеждане, дори и да не блестят с качество.


Така че споровете се свеждат до това кое е по-важно: инструментите с които работи майстора или майстора който работи с инструментите ...


Щастие и благоденствие на четящите това мнение.


__________________

Triax88+4x Inverto, E:13-19-23-28
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на digimp за този полезен пост
AGT (Преди 4 дни), ogibo (Преди 4 дни)
  #1746  
Стар Преди 3 дни
dolby dolby не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,707
Благодари: 801
Получил благодарност:
527 пъти в 369 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Божеее така като се изцепи някой, забравя че не във факбук та ти какво направи с камерите и впн-ите? Имаш ли ги най добрите или се оглеждаш зад всеки ъгъл? Или това спада в женската част? Последната камера която сложих виждам номерата на колите на 20-30 метра дори и нощно време , а ти с твойте? Ама ако са женски работи да не се обаждам а?

Последно редактирано от dolby : Преди 3 дни на 22:26
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ios, iphone, ДИСКУСИИ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 96 (0 членове и 96 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:06.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.