The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 13-04-2013
Joe Joe не е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране Монтаж и настройка на сателитна система

Здравейте,
от около месец се запалих по сателитната телевизия. Започнах с антена на Булсат. И все още съм. Но си купих приемник и успешно гледам доста канали. Плащам на сървъри ( не руски, и никога на български ) и съм повече от доволен.
Обръщам се към вас защото се сблъсках с типината българщина и ми трябва помощ.
Искам да си купя антена 110 см, Триакс, конвертор ( все още се колебая между Инверто и Инваком и искам да монтирам и мотор.
Обаче, за мое голямо учудване в нашата родина май Продавачите на такива неща НЕ искат да ми вземат парите. Странно нали - все ревем, че няма пари, а когато им дават не искат да ги вземат...
Обърнах се към Sky Digital в София и помолих да ми пратят човек, който да огледа къщата ми и да ми направи стойката и монтажа. Идеята ми беше да закупя всичко от тях. Искам стойката ми да е малко по висока, за да избегна няколко близки бора.
От магазина ми дадоха човек, който монтира и настройва. Обадих се. Обясних за какво става въпрос. Отговора беше - амииии, добрееее. Ще ви се обадяяя да уговорим ден. Не ме попита дори как се казвам и за кой район става въпрос. Естествено НЕ СЕ обади.
Та, SKY DIGITAL отпаднаха от листата ми за надеждна фирма.
Обадих се на MCA SАТ - ситуацията се повтори!!!!! За мое най-голямо учудване. Е, все пак живеем в България.
Молбата ли е - дайте ми координатите на СЕРИОЗНА фирма от която да
си закупя качествено оборудване и която да ми направи монтаж и първоначална настройка. ПЛАЩАМ СИ и парите не са от значение.
Благодаря предварително на осмелилите се да ми отговорят.
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
монтаж, на, Настройка, Сателитна, СИСТЕМА


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Монтаж на сателитна антена с мотор Александър Спасов САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 12 20-01-2013 12:59
Монтаж и настройка на C-band конвертор? коко КОНВЕРТОРИ 19 14-09-2011 18:30
Монтаж и настройка на офсетна антена с мотор Крал Артур САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 5 10-10-2009 20:57
Покупка и монтаж на сателитна антена freestyler САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 2 22-09-2009 23:37
Настройка на сателитна система? Krassy САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 0 26-07-2009 12:08


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:28.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.