The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 11-01-2019
Аватара на Робертван
Робертван Робертван не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Sofia Amsterdam
Мнения: 100
Благодари: 4
Получил благодарност:
97 пъти в 43 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране A1

V momenta se gledat na Philips 345fds hd firmen
Отговори с цитат
  #32  
Стар 12-01-2019
Аватара на simbata
simbata simbata не е на линия
селски мастор
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: с. Медовина
Мнения: 69
Благодари: 14
Получил благодарност:
5 пъти в 5 поста
Сваляния: 217
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pipp0 Вижте мненията
Може,ще гледаш свободните канали на турчетата от 42градуса
как става номера?
__________________
3 in 1 (ginkoprim+ginkobiloba+selenogin)

Отговори с цитат
  #33  
Стар 12-01-2019
taewu taewu не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2008
Местоположение: world
Мнения: 1,116
Благодари: 3
Получил благодарност:
154 пъти в 114 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 3
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от bate_dino Вижте мненията
Точно с 80-тката и моноблока няма логика да не може, освен ако го гласиш по default настройките където 16 гр. е LNB2, а 13 е LNB1 /т.е. комбинация 36+39/ . Смени за 39Е да ти е LNB1, 42E - LNB2, оправяш скю-то на конвертора и наместваш антената още леко на изток и мисля, че малко надолу.

аз го махнах сложих обикновен не ми се мъчи през зимата
__________________
азиатец и половина
Отговори с цитат
  #34  
Стар 12-01-2019
Дато Дато не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 2,049
Благодари: 345
Получил благодарност:
474 пъти в 252 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вярна ли е информацията, че BSTV в DTH на А1 от 39Е е в HD?
Отговори с цитат
  #35  
Стар 13-01-2019
Аватара на бендо
бендо бендо е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Местоположение: София
Мнения: 2,135
Благодари: 1,398
Получил благодарност:
512 пъти в 364 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дато Вижте мненията
Вярна ли е информацията, че BSTV в DTH на А1 от 39Е е в HD?
И да е в 8К,какво от това?!...Надявам се обществото да има изграден имунитет
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на бендо за този полезен пост
notwist (13-01-2019), polomski (13-01-2019)
  #36  
Стар 13-01-2019
Аватара на Milenrec
Milenrec Milenrec не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Рудозем
Мнения: 1,721
Благодари: 261
Получил благодарност:
488 пъти в 290 поста
Сваляния: 73
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дато Вижте мненията
Вярна ли е информацията, че BSTV в DTH на А1 от 39Е е в HD?
В SD мазало е
Отговори с цитат
  #37  
Стар 13-01-2019
ИнСайт ИнСайт не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2019
Мнения: 38
Благодари: 11
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от Бернар Вижте мненията
от 19 ноември на 39 градуса "A1 BG":

12118H
12137V
12310H

към 140 канала ...видеото е H.265 , аудио AAC, Conax , което подсеща за нови STB

Освен, че ще им донесе елементарна миграция от БСК, на какво друго "мирише"
Здравейте, аз съм едни от новите абонати и съответно директно ме включиха на 39 градуса (всъщност антената ми вече си беше насочена натам). Избрах сателитна телевизия, защото идеята ми беше да разкарам допълнителния приемник (преди бях на IPTV) и да ползвам вградения сателитен тунер DVB-S2, съответно и да си ползвам всички функции на телевизора - за съжаление телевизорът засече абсолютно всички канали от Hellas Sat 3 (включително и тези на Bulsat), но не и тези на A1 - предполагам, че има връзка с HEVC съвместимостта - така или иначе наложи се да ползвам техен приемник, който не е толкова зле, но в stand-by дърпа 6W и съответно постоянно е топъл - не знам дали това е обичайно за сателитните приемници.

Всъщност въпросът ми е към настоящите абонати, които все още не са към Hellas Sat 3 - и при вас ли всички канали са толкова размазани? Дори платените HD канали на HBO са с много разочароващо качество, а спортните канали на A1 са една идея по-добре, но ми изглеждат напудрени със завишени контраст, яркост, цветове и острота. За SD каналите не коментирам - там мазалото е пълно, правя директна съпоствка между ефирните DVB-T канали и техните аналози, идващи от сателита - мачкането е яко. Дали това е нещо временно, докато се реализира преходът от Astra на Hellas Sat 3 или това си е обичайното качество?
Отговори с цитат
  #38  
Стар 13-01-2019
Дато Дато не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 2,049
Благодари: 345
Получил благодарност:
474 пъти в 252 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ИнСайт Вижте мненията
Здравейте, аз съм едни от новите абонати и съответно директно ме включиха на 39 градуса (всъщност антената ми вече си беше насочена натам). Избрах сателитна телевизия, защото идеята ми беше да разкарам допълнителния приемник (преди бях на IPTV) и да ползвам вградения сателитен тунер DVB-S2, съответно и да си ползвам всички функции на телевизора - за съжаление телевизорът засече абсолютно всички канали от Hellas Sat 3 (включително и тези на Bulsat), но не и тези на A1 - предполагам, че има връзка с HEVC съвместимостта - така или иначе наложи се да ползвам техен приемник, който не е толкова зле, но в stand-by дърпа 6W и съответно постоянно е топъл - не знам дали това е обичайно за сателитните приемници.

Всъщност въпросът ми е към настоящите абонати, които все още не са към Hellas Sat 3 - и при вас ли всички канали са толкова размазани? Дори платените HD канали на HBO са с много разочароващо качество, а спортните канали на A1 са една идея по-добре, но ми изглеждат напудрени със завишени контраст, яркост, цветове и острота. За SD каналите не коментирам - там мазалото е пълно, правя директна съпоствка между ефирните DVB-T канали и техните аналози, идващи от сателита - мачкането е яко. Дали това е нещо временно, докато се реализира преходът от Astra на Hellas Sat 3 или това си е обичайното качество?
И други клиенти се оплакват от лошо качество. Най - добре се оплачи в официалната Фейсбук страница на А1.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 13-01-2019
Аватара на jack82
jack82 jack82 е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 2,207
Благодари: 602
Получил благодарност:
472 пъти в 335 поста
Сваляния: 91
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ИнСайт Вижте мненията
Здравейте, аз съм едни от новите абонати и съответно директно ме включиха на 39 градуса (всъщност антената ми вече си беше насочена натам). Избрах сателитна телевизия, защото идеята ми беше да разкарам допълнителния приемник (преди бях на IPTV) и да ползвам вградения сателитен тунер DVB-S2, съответно и да си ползвам всички функции на телевизора - за съжаление телевизорът засече абсолютно всички канали от Hellas Sat 3 (включително и тези на Bulsat), но не и тези на A1 - предполагам, че има връзка с HEVC съвместимостта - така или иначе наложи се да ползвам техен приемник, който не е толкова зле, но в stand-by дърпа 6W и съответно постоянно е топъл - не знам дали това е обичайно за сателитните приемници.

Всъщност въпросът ми е към настоящите абонати, които все още не са към Hellas Sat 3 - и при вас ли всички канали са толкова размазани? Дори платените HD канали на HBO са с много разочароващо качество, а спортните канали на A1 са една идея по-добре, но ми изглеждат напудрени със завишени контраст, яркост, цветове и острота. За SD каналите не коментирам - там мазалото е пълно, правя директна съпоствка между ефирните DVB-T канали и техните аналози, идващи от сателита - мачкането е яко. Дали това е нещо временно, докато се реализира преходът от Astra на Hellas Sat 3 или това си е обичайното качество?
Ще свикнеш спокойно дай си малко време. Другия вариант е да минеш на по малко тв нещо от рода 32 инча. Не ми се вярва да наемат друг транспондер кой ще плаща.
__________________
Нямам нищо само чета и си пиша
http://www.speedtest.net/result/3797217844.png
Отговори с цитат
  #40  
Стар 13-01-2019
Аватара на Milenrec
Milenrec Milenrec не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Рудозем
Мнения: 1,721
Благодари: 261
Получил благодарност:
488 пъти в 290 поста
Сваляния: 73
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ИнСайт Вижте мненията
Здравейте, аз съм едни от новите абонати и съответно директно ме включиха на 39 градуса (всъщност антената ми вече си беше насочена натам). Избрах сателитна телевизия, защото идеята ми беше да разкарам допълнителния приемник (преди бях на IPTV) и да ползвам вградения сателитен тунер DVB-S2, съответно и да си ползвам всички функции на телевизора - за съжаление телевизорът засече абсолютно всички канали от Hellas Sat 3 (включително и тези на Bulsat), но не и тези на A1 - предполагам, че има връзка с HEVC съвместимостта - така или иначе наложи се да ползвам техен приемник, който не е толкова зле, но в stand-by дърпа 6W и съответно постоянно е топъл - не знам дали това е обичайно за сателитните приемници.

Всъщност въпросът ми е към настоящите абонати, които все още не са към Hellas Sat 3 - и при вас ли всички канали са толкова размазани? Дори платените HD канали на HBO са с много разочароващо качество, а спортните канали на A1 са една идея по-добре, но ми изглеждат напудрени със завишени контраст, яркост, цветове и острота. За SD каналите не коментирам - там мазалото е пълно, правя директна съпоствка между ефирните DVB-T канали и техните аналози, идващи от сателита - мачкането е яко. Дали това е нещо временно, докато се реализира преходът от Astra на Hellas Sat 3 или това си е обичайното качество?
И на 16 гр е същото мазало колега ,само HD то се гледа и ше става по зле тъй като качват нови канали
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Milenrec за този полезен пост :
ИнСайт (13-01-2019)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
a1, hellas, sat, вече, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 16 (0 членове и 16 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Вече сме на позиция tedy58 Кошче 177 06-07-2017 01:04
тв + и Ф+ вече при Виваком!!! Нандо ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 112 10-12-2013 03:17
DSF вече е Sport1 naskol77 СПОРТ 14 12-04-2010 15:59
Platforma DV - вече с EPG Джак HDTV нови канали и новини 0 24-05-2009 11:24
MGM вече и в Словения ТИНТИН Новини 0 18-04-2009 22:59


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:44.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.