The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 05-07-2019
taewu taewu е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2008
Местоположение: world
Мнения: 1,116
Благодари: 3
Получил благодарност:
154 пъти в 114 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 3
Cool Слави Трифонов: Шоуто ще продължи в НОВА

Шоуменът от Учиндол уж пази в дълбока тайна намеренията си за своето бъдеще след финала на предаването

Близо два месеца след като обяви, че спира своето шоу, Слави Трифонов най-после призна, че няма никакво намерение да се отказва от телевизионните изяви. Дългия къса с Би Ти Ви в края на юли, но ще бъде на екран отново от есента. Най-вероятната дата за старт на новия му проект е 1 септември, пише „Уикенд“.
Шоуменът от Учиндол уж пази в дълбока тайна намеренията си за своето бъдеще след финала на предаването, в което изкара 19 години, но в понеделник повдигна завесата по време на актьорката вечер. По всичко личи, че Слави и хората му се готвят не толкова за политически проект, както много наблюдатели подозират, колкото за ново шоу. Това стана ясно в уж непланиран диалог на водещия с актьора Краси Радков. От въпросния диалог, издържан в стил: „Какво ще правя аз от 1 септември, шефе?” – „На теб пък кой ти каза, че ще е точно от 1 септември?”, стана ясно, че шоуто ще продължи да съществува, само че в друг ефир и с леко променена форма. Дългия обеща да даде повече яснота по темата „когато му дойде времето”, вероятно имайки предвид, че му остават още няколко предавания до 31 юли, когато ще се сбогува с Би Ти Ви, и едва след това ще може да обяви къде ще бъде следващото му работно място. Друг много важен елемент в диалога беше признанието: „Аз, Краси, не говоря в първо лице, единствено число, аз говоря какво ще правим!”, от което става ясно, че каквото и да планира Слави занапред, в него ще бъде включен и целият му екип. Малко преди да обяви, че къса с Би Ти Ви, колата на шоумена е била забелязана край офисите на братята Кирил и Георги Домусчиеви – собствениците на Нова ТВ. Дали обаче Трифонов и компания се местят именно там, все още не е потвърдено. Ясно е едно – хората от екипа няма да останат без работа след 31 юли. Те продължават с досегашния си шеф. Това включва и актьорите Краси Радков и Мариан Бачев, което пък автоматично означава, че и следващият проект на Трифонов ще бъде развлекателен, като обаче в него ще е застъпена и публицистиката.
Датата 1 септември, която бе спомената многократно, би могла да е реалният старт на новото предаване, но може и да е уж случайно пусната в ефир сламка за „заблуда на противника”. Ако все пак това е денят, в който Трифонов ще изгрее с новото си амплоа, любопитна подробност е, че се пада неделя. Това би означавало, че Слави се е насочил към седмично шоу, което най-вероятно ще се излъчва в неделния следобед.
Именно такова шоу липсва в ефира на Нова ТВ. Този луфт практически превръща „120 минути” със Светослав Иванов по Би Ти Ви в предаване без конкуренция – факт, с който Нова вероятно ще опита да се пребори с помощта на Слави.
Според източници, продължава да е на дневен ред идеята на Дългия да купи една от родните кабеларки и именно там да развива своята дейност занапред. Всичко това не изключва появата и на политическо движение, оглавено от Трифонов. Това обаче поне засега се очаква да бъде второстепенен проект в плановете на шоумена
https://fakti.bg/bulgaria/393015-sla...-shte-prodalji
__________________
азиатец и половина

Последно редактирано от taewu : 05-07-2019 на 19:38
Отговори с цитат
  #2  
Стар 05-07-2019
Александър2510 Александър2510 не е на линия
AleSla
 

Дата на присъединяване: Nov 2018
Местоположение: Сливо поле
Мнения: 29
Благодари: 17
Получил благодарност:
16 пъти в 7 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Докато не видя реално какво ще се случи, не вярвам на такива сайтове от сорта на Флагман, Факти, Марица, Блиц и т.н. Мо-та-мо прочетох абсолютно същото и във Флагман, така че нищо не е сигурно от горенаписаното.
__________________
Само като видя Люба Кулезич и почвам да бегам, бате!
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Александър2510 за този полезен пост
111111 (06-07-2019), digimp (08-07-2019)
  #3  
Стар 05-07-2019
sky2 sky2 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 1,903
Благодари: 303
Получил благодарност:
1,098 пъти в 516 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Аз, също не вярвам на подобни източници, но съм убеден, че шоуто няма да свърши. Най-вероятно ще има сериозно промени, може би и формата и насочеността да са други, но този екип, няма да бъде разпуснат.
Всичко е едни голям пиар, преди новото начало. Стар трик, който винаги работи.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 06-07-2019
Александър2510 Александър2510 не е на линия
AleSla
 

Дата на присъединяване: Nov 2018
Местоположение: Сливо поле
Мнения: 29
Благодари: 17
Получил благодарност:
16 пъти в 7 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sky2 Вижте мненията
Аз, също не вярвам на подобни източници, но съм убеден, че шоуто няма да свърши. Най-вероятно ще има сериозно промени, може би и формата и насочеността да са други, но този екип, няма да бъде разпуснат.
Всичко е едни голям пиар, преди новото начало. Стар трик, който винаги работи.
Като се замисли човек наистина е точно така. "Те си тръгват, за да се завърнат" са казали преди 19 години, когато беше концерта "Хъшове на прощаване". И аз вярвам, че и тази година ще бъде същото. След всеки край идва ново начало. Така че, ще почакаме до 31 юли или най-късно до септември да видим какво ще се случи.
__________________
Само като видя Люба Кулезич и почвам да бегам, бате!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 06-07-2019
Аватара на ТКЗС
ТКЗС ТКЗС не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: Русе , парабола 180 см.
Мнения: 1,060
Благодари: 710
Получил благодарност:
508 пъти в 277 поста
Сваляния: 40
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това предаване , в последните години беше толкова трагично , че за мен е цяло чудо как успя да се задържи толкова време на екран . Изключително плоски, вулгарни , и нискоинтелигентени опити за хумор . Може би на това се дължи и успеха му , имайки предвид какво вълнува и забавлява хората у нас сега. 2 години подред едва изтрайвам предаването му по Нова година , понеже празнувам с родителите ми празника и ми се налагаше да го гледам на новогодишната трапеза . По принцип отдавна съм се отказал от гледане на българските канали , но никога не бях гледал нещо по - тъпо за новогодишна програма . Не мога да проумея как хора на годините на родителите ми намират това за интересно и забавно. Вярвайте ми, това предаване е последното нещо, което някога бих гледал с идеята , че гледам забавно - развлекателно шоу !
Това си е лично мое мнение , не ангажирам никого с него
__________________


Последно редактирано от ТКЗС : 06-07-2019 на 16:59
Отговори с цитат
Следните потребители (8) благодарят на ТКЗС за този полезен пост
anton76 (07-07-2019), gogyto (08-07-2019), hajduk (08-07-2019), polomski (06-07-2019), ВинО (08-07-2019), жоркин29 (16-07-2019), НАА (07-07-2019), Посветения (06-07-2019)
  #6  
Стар 07-07-2019
Аватара на Бобката1
Бобката1 Бобката1 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2017
Мнения: 354
Благодари: 37
Получил благодарност:
73 пъти в 65 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Хумора и забавната част за мен беше 90-те години докато бяха още Kу- Ку после Каналето и първите 2/3 години от Шоуто на Слави.
След това нещата се изтъркаха. На всичко му минава времето.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 08-07-2019
Аватара на tedo
tedo tedo не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Into the Pit
Мнения: 592
Благодари: 153
Получил благодарност:
97 пъти в 75 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Едва ли ще отиде при дебелия
Отговори с цитат
  #8  
Стар 08-07-2019
Глаголица Глаголица не е на линия
.
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 772
Благодари: 117
Получил благодарност:
305 пъти в 171 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

ТКЗС, с наште на НГ гледаме Господарите, баща ми навремето го гледаше Слави, но и той отдавна се отврати.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16-07-2019
Timbo Timbo не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 40
Благодари: 6
Получил благодарност:
39 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Дано веднъж за винаги го спрат и никога повече!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16-07-2019
Аватара на BULLET
BULLET BULLET не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: https://t.me/pump_upp
Мнения: 2,070
Благодари: 503
Получил благодарност:
543 пъти в 350 поста
Сваляния: 171
Ъплоуди: 0
По подразбиране

някъде пишеше че си купил евроком
__________________
OCTAGON SF8008, VU+ SOLO SE V2 , Diseq 10X1 + 13.0Е,16.0Е,19.2E,23.5E,39.0E,45.0E,1.9E + 2X200 sm 43.0w <->90.0e Lg47la690 + Philips 55PUS7906
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Във, НОВА, продължи, Публикувано, Слави, Трифонов, фактибг, Шоуто, Ще


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Слави Трифонов става медиен бос! Пуска пет собствени телевизионни канала едновременно антена Дъра-Бъра 2 24-03-2014 20:35
Слави трифонов се мести в тв7 ? bokarium Дъра-Бъра 11 29-06-2013 13:34
bTV празнува 3-ти март с концерт на Слави Трифонов ТИНТИН МУЗИКА 0 01-03-2010 16:25
Слави Трифонов продуцира 2-ри сезон на Dancing Stars по bTV ТИНТИН Новини 0 30-07-2009 14:24
Слави Трифонов ожени участници в „Моята голяма тв сватба” ТИНТИН ДРУГИ 0 20-07-2009 13:12


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:55.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.