The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Въпроси и отговори

Въпроси и отговори Тук задавайте въпроси за думи използвани в цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #91  
Стар 17-04-2017
Аватара на ПоповП
ПоповП ПоповП не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Varna
Мнения: 2,822
Благодари: 399
Получил благодарност:
1,030 пъти в 695 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

"Тънко":
Футбол и други спортове свободно се намира. Например турците на 42Е утре по TRT1 HD реванша РМ-Баерн, също и по AZ TV на 46E; 20-ти Лига Европа Бешикташ-ОЛ.
на 19-ти Монако-Борусия на 19Е ZDF HD(или 13Е в SD), Барса-Юве на 46Е AZ TV.
42E TRT3 дават турската Lig1, повтарят мачове от щампионската - например тази нощ от 01:50 Юве-Барса, утре 0:45 РМ-Баерн, 19/20-ти 0:30ч Барса-Юве...
Вчера турците директно даваха от френското ОМ-Сент Етиен. Спартак М(с национала ни Попов до 75') -Зенит също се гледаше...
На 42E гледане спорт и по NTV Spor HD, A Spot HD, TVBU Spor HD, Sports TV, Beyaz TV HD...
Виж програмите в Liveonsat.
С леко приложима кодировка BISS също се гледа доста спорт по различни спътници. Няма да ти стигне времето всичко да гледаш.
__________________
1.2м парабола @ Strong 2100 H-H, Inverto 0.3dB(95Е->30W); 1.1м офсет @ Moteck 2100A, Sky Sat 0.3dB; 0.82x0.9м oфсет @ парабола окачване;
DVB-T2 SRT8201, активна външна китайска антена;DAB+ FM Renkforce NE-6208.

Последно редактирано от ПоповП : 17-04-2017 на 18:05
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ПоповП за този полезен пост :
Друнклол (17-04-2017)
  #92  
Стар 17-04-2017
Дензел Дензел не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 564
Благодари: 120
Получил благодарност:
126 пъти в 102 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Друнклол Вижте мненията
От особена важност е да е евтино, но да не се прави компромис с качеството по никакъв начин, както е споменал постът над теб - ще се дават пари ако искам качество, наясно съм!
Проблемът е друг - не знам дали си забелязал какъв беше първият ми въпрос, когато отворих тази тема. Къде сигнала идва най-бързо. Хората бяха достатъчно отзивчиви, за да кажат, че ако ползвам IPTV, особено в България, ще получа най-бавният възможен сигнал от всички! Т.е. забавянето на картината ще бъде най-голямо! Което означава едно - със 100% сигурност няма да ползвам IPTV!!!! Ако IPTV ме устройваше щеше да е най-лесно и за мен! Няколко пъти питах в началото на темата, ще стане ли с IPTV - няколко пъти ми се отговори да забравя! И забравих!
Ще ползвам сателит! Това е - разбрах какво ми трябва и това е сателит! Да се концентрираме в най-важното нещо на сателита сега - декодерите!
Пиша ти за последно защото главата ти не увира.Не се засягай ,не искам да те обидя. Долу в подписа ми съм описал с какви приемници разполагам. Това е с цел на колегите с какво мога евентуално да им бъда полезен. Три от приемниците ми са сателитни, два от които са Линукс базирани, единия е по-обикновен, но е комбо и за кабелна. Другите два са IPTV . Андроидски и линуксов . Как мислиш съм ги накачулил от всичко по нещо? Без колело няма как да се научиш да караш.Дори и купувачите на Ферари минават курс за шофирането му.Ще ти предложат Мерцедеса и като го счупиш по-прецакан няма да си се чувствал никога до сега. Няма да влизам в подробности че забавянето при IPTV-то зависи от много фактори. Но това са подробности в които нямам намерение да изпадам. След като няколко секунди са огромен проблем за теб...Дерзай ! Моя първи приемник закупих 2001г. Пазя го от сантимент. Задължително билет за Балкона! Не забравяй! ЧАО.
__________________
SAMSUNG QE-49Q67R 4K Ultra HD QLED SMART TV;Openbox SX4 Base ; Openbox AS4K CI ;IPTV:MAG 254, TVIP 605
Отговори с цитат
  #93  
Стар 17-04-2017
Аватара на gentu
gentu gentu е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,370
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Друнклол Вижте мненията
Хората бяха достатъчно отзивчиви, за да кажат, че ако ползвам IPTV, особено в България, ще получа най-бавният възможен сигнал от всички! Т.е. забавянето на картината ще бъде най-голямо...
- това също не е съвсем така или пък е с много други условности!
А и как ще го разбереш ти това че картината ти идва с някакво забавяне и още повече спрямо какво е това забавяне?

Един пример:-гледаш БНТ1 от наш сателитен оператор и същото по IPTV директно от сайта на телевизията-познай от три пъти къде забавянето ще е по голямо?
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!

Последно редактирано от gentu : 17-04-2017 на 17:58
Отговори с цитат
  #94  
Стар 17-04-2017
Дензел Дензел не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 564
Благодари: 120
Получил благодарност:
126 пъти в 102 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gentu Вижте мненията
- това също не е съвсем така или пък е с много други условности!
А и как ще го разбереш ти това че картината ти идва с някакво забавяне и още повече спрямо какво е това забавяне?

Един пример:-гледаш БНТ1 от наш сателитен оператор и същото по IPTV директно от сайта на телевизията-познай от три пъти къде забавянето ще е по голямо?
Няма как да разбере баце като няма никаква база за сравнение ! Те това се опитвах да му обясня.
__________________
SAMSUNG QE-49Q67R 4K Ultra HD QLED SMART TV;Openbox SX4 Base ; Openbox AS4K CI ;IPTV:MAG 254, TVIP 605
Отговори с цитат
  #95  
Стар 17-04-2017
Друнклол Друнклол не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 40
Благодари: 10
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gentu Вижте мненията
- това също не е съвсем така или пък е с много други условности!
А и как ще го разбереш ти това че картината ти идва с някакво забавяне и още повече спрямо какво е това забавяне?

Един пример:-гледаш БНТ1 от наш сателитен оператор и същото по IPTV директно от сайта на телевизията-познай от три пъти къде забавянето ще е по голямо?
BNT1 Free to AIR = хванат сигнал без оператор, IPTV и сайта на БНТ - кое е най-бързо ?!
Отговори с цитат
  #96  
Стар 17-04-2017
Аватара на Васил
Васил Васил не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Търговище
Мнения: 2,157
Благодари: 1,330
Получил благодарност:
1,087 пъти в 607 поста
Сваляния: 127
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Друнклол ,ти в Белгия ли си? Много ми приличаш на тоя от Белгия...
__________________
210см руска на мотор.145см офсет с кръгов конв.на 36Е
Отговори с цитат
  #97  
Стар 17-04-2017
Дензел Дензел не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 564
Благодари: 120
Получил благодарност:
126 пъти в 102 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Друнклол Вижте мненията
BNT1 Free to AIR = хванат сигнал без оператор, IPTV и сайта на БНТ - кое е най-бързо ?!
От кабелната-Скат изпреварването на сигнала спрямо IPTV изпробвано 2 различни портала(доставчика) е 3 секунди а при сателитната на Булсата ми върви 1към1. Ама ако си зад граница що не споделяш да не си чешем клавиатурите.
__________________
SAMSUNG QE-49Q67R 4K Ultra HD QLED SMART TV;Openbox SX4 Base ; Openbox AS4K CI ;IPTV:MAG 254, TVIP 605
Отговори с цитат
  #98  
Стар 17-04-2017
Аватара на gentu
gentu gentu е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,370
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Друнклол Вижте мненията
BNT1 Free to AIR = хванат сигнал без оператор, IPTV и сайта на БНТ - кое е най-бързо ?!
-няма такова животно:
Цитирай:
Излъчването се осъществява от телекомуникационния оператор НУРТС Диджитъл, което от 2015 г. е собственост на Българската телекомуникационна компания (Виваком)
-и не отговаряй на въпроси с въпрос!
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Отговори с цитат
  #99  
Стар 17-04-2017
янис янис не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2013
Местоположение: София
Мнения: 452
Благодари: 132
Получил благодарност:
90 пъти в 77 поста
Сваляния: 42
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колеги,извинявайте,следя темата и не искам да нажежавам обстановката,обаче тоя пич май ви взе за мезе.
__________________
tecatel 1.20,vu duo 4k,uClan Ustym 4k,Octafon sf8008 4k
Отговори с цитат
  #100  
Стар 17-04-2017
Аватара на ПоповП
ПоповП ПоповП не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Varna
Мнения: 2,822
Благодари: 399
Получил благодарност:
1,030 пъти в 695 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Васил Вижте мненията
Друнклол ,ти в Белгия ли си? Много ми приличаш на тоя от Белгия...
Aко е в Белгия - как там се гледа в момена Sporting Charleroi - Gent ефирно или примерно по NTV Spor HD свободно на 42Е?
__________________
1.2м парабола @ Strong 2100 H-H, Inverto 0.3dB(95Е->30W); 1.1м офсет @ Moteck 2100A, Sky Sat 0.3dB; 0.82x0.9м oфсет @ парабола окачване;
DVB-T2 SRT8201, активна външна китайска антена;DAB+ FM Renkforce NE-6208.

Последно редактирано от ПоповП : 17-04-2017 на 20:54
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
абсолюнто, Въпроса, За, инсталиране, материята, на, незапознат, няколко, от, Сателитна, Чиния


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
няколко въпроса за мтел сат тв dvdrw ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 151 15-03-2019 23:59
Няколко въпроса за SKYBOX F3 пот ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия 3 26-05-2014 22:07
Няколко въпроса за DM 500HD moreg DREAMBOX 61 05-07-2012 20:13
Няколко въпроса от начинаещ. stormforce Въпроси и отговори 12 29-04-2011 00:26
Няколко въпроса за DM500s Георги Банков Уроци и съвети за начинаещи 14 05-10-2010 00:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:00.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.