The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 17-04-2013
Алохаа Алохаа не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Антонио Вижте мненията
Подозрително ми е. Затова ще си направя нова регистрация и ще видим...
http://itbg.eu/%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0...D1%81-zamunda/
Отговори с цитат
  #42  
Стар 17-04-2013
Aries Aries е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 122
Благодари: 6
Получил благодарност:
36 пъти в 20 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Човек гледа обикновенно да не предоставя много лична информация в подобен тип сайтове.Email и парола , това е.На практика вместо 1 тракер имаме 2.И какво от това, каква опасност има че нещо не ми става ясно.Смених парола и получих потвърждение на имейл от системата на *.net от *.se нищо не получих поне до сега.Който и да е "истинския" тракер едва ли за крайния потребител има значение.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Aries за този полезен пост :
hajduk (17-04-2013)
  #43  
Стар 17-04-2013
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,852
Благодари: 1,722
Получил благодарност:
5,163 пъти в 2,326 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Целият тоя цирк ми прилича на приказката-"Крадеца вика дръжте крадеца"....
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Veskop за този полезен пост :
gentu (17-04-2013)
  #44  
Стар 17-04-2013
дидкапан дидкапан не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Всъщност, много лесно може да се ориентирате кой е истинския торент и кой не е. Просто влизате във форума и проследявате кой е баннат. В .net на мястото на акаунта на администратори и модератори пише "непознат", дори и да пише името, като влезте в темата акаунта на пусналия темата го няма. Просто сравнявате. В .net не видях да пише администратор и модератор никъде, т.е. точно те са премахнати. Само бих препоръчала администратори, модератори и ъплоудери да напишат по някое мнение във форума на истинския сайт (.se), за да може и потребитилите да не се съмняват към кой сайт да се насочат. Както казах по-горе, ние ще проследим къде се пише в следващите няколко дни от няколкото човека, които са пускали теми от 2010 и досега, и не са изтрити акаунтите им. Благодаря!

Последно редактирано от дидкапан : 17-04-2013 на 10:42
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на дидкапан за този полезен пост :
Тв Сат (17-04-2013)
  #45  
Стар 17-04-2013
Аватара на Geryl
Geryl Geryl не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Местоположение: София
Мнения: 155
Благодари: 167
Получил благодарност:
100 пъти в 43 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 1
По подразбиране

А според мен истината е друга ,ако притежавате zamunda.net би трябвало да можете да я спрете когато си поискате,но явно нямате права върху домейна .А това че няколко човека сте се отделили от проекта върху който сте работили дълго време и не искате труда ви да отиде напразно , създали сте Zamunda.se и си правите безплатна реклама по този начин си е ваша работа.Лично аз съм доволен ,че ще имам два сайта за сваляне на торенти. Проблема с въпросния хакер би трябвало да се реши в съда иначе може да ви открадне и Zamunda.se .
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Geryl за този полезен пост
hajduk (17-04-2013), Rabin (17-04-2013)
  #46  
Стар 17-04-2013
Aries Aries е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 122
Благодари: 6
Получил благодарност:
36 пъти в 20 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
Целият тоя цирк ми прилича на приказката-"Крадеца вика дръжте крадеца"....
Това се е случило то е факт "крадец обрал крадеца".И цялата работа за няколко банера.Нали нямаше комерс в торентите, сега не могат да си поделят "милионите".Ще видим какво ще стане , но определено си е цирк балкански.
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на Aries за този полезен пост
11012V (17-04-2013), hajduk (17-04-2013), Veskop (17-04-2013), Пламен Тачев (17-04-2013)
  #47  
Стар 17-04-2013
копач копач не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 11
Благодари: 1
Получил благодарност:
7 пъти в 4 поста
Сваляния: 42
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На мен ми се набива на очи как двама потребители с по 1 мнение до момента, регистрирани април 2013, ни убеждават, че в .se е истината.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на копач за този полезен пост
11012V (17-04-2013), Geryl (17-04-2013), hajduk (17-04-2013)
  #48  
Стар 17-04-2013
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от копач Вижте мненията
На мен ми се набива на очи как двама потребители с по 1 мнение до момента, регистрирани април 2013, ни убеждават, че в .se е истината.
Никой не те кара да вярваш в нищо, пртосто истината е само една.

Попитай тук http://subs.sab.bz/forum/ ако искаш, или ще кажеш, че който е хакнал Замунда, е хакнал и сайта с преводите?

Българинът явно е свикнал да го лъжат, първо политици, а сега и тортент тракери, толкова ли е трудно за разбиране, влез и виж колко админски и модераторски акаунт са изключени в zamunda.net , вкл. и моя, както и на на много други ъплоудере, и кой реално остава тогвава в zamunda.net ?

@ относно подхвърлянията за крадеца, ще кажа, че по смисълна на закона всички вие, които теглите сте крадци също, ако ще ползваме тази терминология
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на d.ivanov за този полезен пост :
Тв Сат (17-04-2013)
  #49  
Стар 17-04-2013
дидкапан дидкапан не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от копач Вижте мненията
На мен ми се набива на очи как двама потребители с по 1 мнение до момента, регистрирани април 2013, ни убеждават, че в .se е истината.
Аз не убеждаван никого. Просто споделих наблюдения и вариант, че може да се проследят нещата и да се сравни. Нямам никакви права в торента, не съм ВИП или с някаква си там длъжност. Всъщност ако вярвам на някого, и това което ще ми натежи кой сайт да избера е, къде ще се появят линкове към sub.sab.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 17-04-2013
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aries Вижте мненията
Това се е случило то е факт "крадец обрал крадеца".И цялата работа за няколко банера.Нали нямаше комерс в торентите, сега не могат да си поделят "милионите".Ще видим какво ще стане , но определено си е цирк балкански.
Няколко банера?!
Имша ли идея какви пари смъкват от тези банери?
Принципно нямам нищо против някой, който е създал нещо да печели от него. Някак си приех всичките тези десетки мигащи банери.
Интересно обаче се получи като пуснахме една кампания за един лкиент с банер в Замунда. Около 200 лв. отидоха за ден и половина. ОК, ще кажете много потребители, хората кликат.
Понеже сайта, към който води банера има доста подробна статистика се видя нещо интересно. Досега от всички други посетители от други банери и сайтове - фейсбука, гугъл и тн. - около 50% от хората разглеждат повече от една страница, а над 30% са стояли повече от 5 мин, и са разглеждали десетки страници. При влезналите от Замунда над 90% от хората са видяли само заглавната страница и за 1 сек. са напуснали.
Айде сега кажи ми, че няма хора, които им се плаща да кликат наред по тия банери. Това ме издразни яко и посещавам сайта само в краен случай ако не намеря филма в другите няколко тракера, които посещавам.
Иначе въпросната "кражба" по-скоро ми намирисва на някакво разцепление. Преживял съм го същото 1:1 с първата ми фирма.

ПП. Забелязвам, че в новия сайт има около 1% от торентите, които бяха в стария. Това ако не се промени до седмица тоя сайт е история все едно кой крив, кой прав.

Последно редактирано от lazarus18 : 17-04-2013 на 11:29
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на lazarus18 за този полезен пост :
Geryl (17-04-2013)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
zamundanet, хакната


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
zamunda.net dido sat 2010 Дъра-Бъра 296 Преди 4 седмици 15:32
Как да влизаме и теглим от zamunda.net от чужбина ВеСеЛоТо_ПеРо КОМПЮТРИ и периферия 7 10-07-2011 16:49
Проблем със Zamunda.net GeorgiD Дъра-Бъра 13 01-12-2010 18:05
триколор карта хакната BOBIKAT Дъра-Бъра 4 18-07-2010 18:31


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:38.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.