The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Въпроси и отговори

Въпроси и отговори Тук задавайте въпроси за думи използвани в цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 29-09-2011
sarge sarge не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7
Благодари: 22
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ban Вижте мненията
дали ще стане флашка от друг оператор?
Приятел го ползва с alcatel x220l от виваком.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29-09-2011
ban ban не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 96
Благодари: 6
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 11
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarge Вижте мненията
Приятел го ползва с alcatel x220l от виваком.
други идеи??
Отговори с цитат
  #13  
Стар 29-09-2011
Дани Хийтли Дани Хийтли не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 120
Благодари: 89
Получил благодарност:
47 пъти в 20 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ban Вижте мненията
други идеи??
В магазините на Германос трябва да ти предложат цялостно решение на проблема - както флашка, така и подходящ рутер! Между другото в момента имат промоции, заради 10 годишнината!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 29-09-2011
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Аз пък ще посъветвам момчето ако си взема мобилен нет да е или Мтелски или Виваком. Глобул - в никакъв случай. Наистина в момента покрай 10 годишнината като цени имат много добри предложения, но мобилния им нет е трагичен.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 29-09-2011
Аватара на palermo
palermo palermo не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 118
Благодари: 18
Получил благодарност:
39 пъти в 22 поста
Сваляния: 110
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Разгледай тук.Аз съм с MaxDsl и съм много доволен. http://www.maxtelecom.bg/bg/

Последно редактирано от palermo : 29-09-2011 на 20:58
Отговори с цитат
  #16  
Стар 29-09-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Аз пък ще посъветвам момчето ако си взема мобилен нет да е или Мтелски или Виваком. Глобул - в никакъв случай. Наистина в момента покрай 10 годишнината като цени имат много добри предложения, но мобилния им нет е трагичен.
Като цяло на всичките мобилни оператори нета трагичен, "най-зле" е на глобул, не че са кой знае колко по-зле от останалите, но покрай офертите за "ълимитед" интернет за 3.50лв., има много абонати които са се възползвали. Както знаем интернет трафика е споделен м/у всички в клетката и понеже офертите на виваком и мтел са по-зле в това отношение, няма толкова много навързани хора там и затова привидно интернета им е "по-добър". Към момента най-добрият вариант за безжичен интернет са WiMAX операторите, но при тях проблема е с покритието, но все пак ако човек го удовлетворява предложеното покритие, това е най-доброто решение.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
bu12tras (29-09-2011)
  #17  
Стар 29-09-2011
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Жоро, за споделения нет съм съгласен, но ти си наясно за първото, а дори и за единствено съществуващо при Глобул второ намаление на скоростта след определен трафик... И буквално след него няма никой на клона Затова, че не съм много съгласен, че пакета от 3,50 е голямата им спънка. Проблема е, че с трици маймуни не се ловят и без да се инвестира в необходимия хардуер няма спасение. Имаха шанса, че Дойче Телеком взе контролния пакет, защото немците са по-иновативни от мързеливите маляци. Но пък имаха малшанса това да стане точно в условията на тази криза, "благодарение" на която точно същите немци им отрязаха няколко проекта и им спряха парите за тях. А иначе и аз съм на мнение, че от мобилните алтернативи WiMax операторите предлагат най-висока скорост, което е и напълно нормално на този етап. Но само като се погледне картата с покритие и на човек му минава мерака...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 29-09-2011
Аватара на Rafaello
Rafaello Rafaello не е на линия
маймуна мултифиид маниак
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Сливен
Мнения: 740
Благодари: 503
Получил благодарност:
170 пъти в 103 поста
Сваляния: 38
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ban Вижте мненията
а знаели се на кои нета е наи добър,мтел,виваком,глобул,да става за гледане на каката шериета,ще помагаш ли после за разкодирането?
Нямаш проблеми с разкодирането, за 10 минути си готов, ще ударя едно рамо. И ZTE K3565-z на мтел се разкодира много лесно. Също мога да помогна и за него

Абе колеги, тук сме уж хора с долу-горе технически познания, но ми право впечатление много казват на USB 3G модема "Флашка". Моля ви се недейте така . Счетоводителките само викат на всичко що се пъха в USB-то "флашка"....

Последно редактирано от Rafaello : 29-09-2011 на 22:14
Отговори с цитат
  #19  
Стар 29-09-2011
Аватара на heracle
heracle heracle не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Мнения: 720
Благодари: 693
Получил благодарност:
557 пъти в 241 поста
Сваляния: 85
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ban Вижте мненията
Здравейте,
интересува ме ,понеже съм в провинцията и там няма нет и мисля да си купя усб флашка от някои мобилен оператор,НО не искам да включвам комп за да гледам телевизия,Та въпросът ми е има ли такъв рутер или устроиство в което мога да я забия тази флашка и чрез него да си подам нет кадето ми трябва и wifi и с кабел.Или пак мисля по сложният начин
Ако може някои да предложи такава опция или да каже по лесен начин .......
питам преди да купя разни нещица непотребни.Но там нет няма освен от мобилните,имам една калифорния антена но не мисля че ще мога да хвана с нея нещо.
Първо провери с някой 3G телефон какво е покритието на операторската мрежа в твоя район и в часност у вас. После http://www.tp-link.com/common/subjec...hare/?siteid=1
и си в джаза.
Аз при нужда си пускам hotspot от iphone и си рутвам 3g > wireless.
Всички мобилни оператори предлагат ограничен обем на висока скорост, и след достигане на обема минаваш на ниска скорост без ограничение на трафика.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на heracle за този полезен пост :
sarivano (17-10-2011)
  #20  
Стар 29-09-2011
копач копач не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 11
Благодари: 1
Получил благодарност:
7 пъти в 4 поста
Сваляния: 42
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз съм ползвал мобилен интернет на Мтел и Виваком. И двата по договор бяха с максимална скорост до 7.2 Mbps. За трафик по-добре се справяше мрежата на мтел, вивата беше по-евтино, но скоростта - доста по-бавна. Тествал съм ги двете сим карти на едно устройство, на различни адреси. Последното от перипетиите ми с мобилния интернет е писменният отговор на виваком, че на домашния ми адрес в Пловдив няма покритие на 3G мрежата им. Общо взето - за браузване и чат става мобилния нет, като е на зор и World Of Warcraft вървеше с доста сериозен пинг, клипове от youtube и подобни вървят мнооого бавно. Наложи ми се да сваля нещо от rapidshare като бях на мтел и ми излезе надпис, че квотата за това айпи е свършила - явно имат по-малко външни айпита и рутират яко.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Доставчик, Интернет, мобилен, някои, от


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Бонус минути, SMS и мобилен интернет с новия b-connect bigtime ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 31-08-2011 14:35
Помощ при избор на доставчик Inoel Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 11 05-07-2011 02:01
По-евтин мобилен интернет в роуминг за клиентите на "М-Тел" от утре ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 31-05-2011 18:54
моля помогнете ми да избера своя нов интернет доставчик uscxeu КОМПЮТРИ и периферия 0 02-03-2011 23:10
Абонатите на мобилен интернет ще се удвоят до 1 млрд. души през 2011 г. ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 14-01-2011 13:18


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:00.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.