The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Шеринг и емулатори > Обмяна на линии > CCcam

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #101  
Стар 08-11-2020
Стоян Стоян не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Включих се в темата, защото като цяло на общо три различни адреса с пет приемника ползвам 5 або към китайски провайдер - ей така, да има. И на мен също ми е интересно още от начало за това ограничение, но понеже на всеки приемник има отделен акаунт, не съм се задълбочавал.

Но въпросите от по-горе и коментарите след това ме предизвикаха да се включа.
Отговори с цитат
  #102  
Стар 08-11-2020
teolink teolink е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 1,611
Благодари: 460
Получил благодарност:
406 пъти в 257 поста
Сваляния: 364
Ъплоуди: 5
По подразбиране

В крайна сметка е вярно клишето, че пробата е висша форма на проверка, а пък и риска е нищожен във финансов аспект. Оказа се че си работи нормално и на друг приемник. Просто не трябва да върви едновременно на две места, едно време и заргата бяха така, сега те са съвсем либеро.
Китайските линии са риболов, не знаеш какво ще излезе, затова преди плащане пускайте тест.
Имам в момента 2 - едната отваря всичко от 39Е, но не е много стабилна тук, на астра вчера гледах Байерн-Борусия по елевен спорт - нито една засечка, днес пак на астра не беше много добре. Въпрос на късмет. Испанци -мовистар, поляци - полсат, италианци - тивусат вървят добре.
Втората линия на 39 не отваря всичко - без транспондера 12565 и без още някои, но които отваря работят много стабилно.
Все пак според мен не е излишно човек да си има някоя друга такава линийка като резерва, в много случаи може да бъде от полза.

Последно редактирано от teolink : 08-11-2020 на 20:52
Отговори с цитат
  #103  
Стар 08-11-2020
Аватара на Танннер
Танннер Танннер не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2018
Местоположение: Шумен Варна Бургас
Мнения: 425
Благодари: 159
Получил благодарност:
39 пъти в 33 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Всички сме така,
но, като един мрежов инженер, не правиш ли същото по принцип?
Във форума има всичко написано и на който му се чете, ще намери отговора, но да казваш, че никой няма да даде нищо на готово, не е вярно, защото точно тези никои, са писали един милион пъти по темите и като дойде някой нов, и почне да пита за неща, на които е отговаряно над 200 пъти, е да ме прощавате

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Прав си.

Така е.

И съм го приел.

Минал съм по този път.

И благодаря на всички за.всеки пъзел.
Отговори с цитат
  #104  
Стар 08-11-2020
Аватара на Танннер
Танннер Танннер не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2018
Местоположение: Шумен Варна Бургас
Мнения: 425
Благодари: 159
Получил благодарност:
39 пъти в 33 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teolink Вижте мненията
В крайна сметка е вярно клишето, че пробата е висша форма на проверка, а пък и риска е нищожен във финансов аспект. Оказа се че си работи нормално и на друг приемник. Просто не трябва да върви едновременно на две места, едно време и заргата бяха така, сега те са съвсем либеро.
Китайските линии са риболов, не знаеш какво ще излезе, затова преди плащане пускайте тест.
Имам в момента 2 - едната отваря всичко от 39Е, но не е много стабилна тук, на астра вчера гледах Байерн-Борусия по елевен спорт - нито една засечка, днес пак на астра не беше много добре. Въпрос на късмет. Испанци -мовистар, поляци - полсат, италианци - тивусат вървят добре.
Втората линия на 39 не отваря всичко - без транспондера 12565 и без още някои, но които отваря работят много стабилно.
Все пак според мен не е излишно човек да си има някоя друга такава линийка като резерва, в много случаи може да бъде от полза.
3 по 8 е моята стратегия.

Всяка осмица в една група за един ресийвър.

И не се усеща ако няколко линии се лигавят сред тези 8.

В момента ми е интересен поларис пакета и от къде е по тънко.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 09-11-2020
Аватара на patzi
patzi patzi не е на линия
rossoner
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Мнения: 858
Благодари: 178
Получил благодарност:
355 пъти в 147 поста
Сваляния: 88
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teolink Вижте мненията
Какви са ограниченията и рестрикциите при тези линии?
В смисъл ако съм я ползвал на един приемник и го изгася, след това пусна друг със същата линия ще ме резнат ли? Иначе то ясно си пише че е за един приемник, но дали трябва да е точно определен, на който веднъж е тръгнала линията или може и друг да е, но да не работят едновременно двата.
Това ми казва китаеца , вярвам ще успееш с превода

Note:
1. If you have any problems about the accounts,pls feel free to contact with us,do not need us negative feedback,Pls leave us 5 star feedback,it is important to us,many thanks.
2. How to use the cccam in 2~3 boxes?Under same IP and same hourse,it is more better use the cccam in 2 boxes for server’s stability,such as to input 4 lines in one device,other 4 lines in another device,please DO NOT input all lines in different device, and share with others,or your account will be blocked by our server.Of course,it is most stability that input all lines in one devices.
3. Please connect the network and satellite dish when you input the cccam,and please ignore"C:",do not enter the account with "C:"
4. When using the server for a period of time, please try to restart the device and router, and shut down your device's firewall.
5. Do not share withe others,if not,the lines will be blocked by our system.

Изпратено от моят MI 9 с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на patzi за този полезен пост
teolink (09-11-2020), милстан (09-11-2020)
  #106  
Стар 09-11-2020
teolink teolink е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 1,611
Благодари: 460
Получил благодарност:
406 пъти в 257 поста
Сваляния: 364
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patzi Вижте мненията
...Under same IP and same hourse,it is more better use the cccam in 2 boxes for server’s stability,such as to input 4 lines in one device,other 4 lines in another device....
Това е есенцията, значи зад 1 рутер може да се вържат два-три приемника, остава само някой да го провери този вариант в действие и да потвърди достоверността му. Аз в момента не мога щото съм на мобилен нет още няколко месеца след това си минавам пак на традиционния с рутер.
Отговори с цитат
  #107  
Стар 09-11-2020
Аватара на AChechev
AChechev AChechev е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2007
Местоположение: 41.22.40 с.ш./23.36.23 и.д.
Мнения: 894
Благодари: 112
Получил благодарност:
227 пъти в 160 поста
Сваляния: 276
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Намалява възможността за споделяне в следващите месеци.
1- Cosmote has begun updating its system and probably will leave the Sharing next week
2- YES HD is going to leave too by the end of 2020 or in the beginning of 2021
3- OSN is preparing for a revolutionnary update and will probably leave by the end of 2020
4-TotalTV will change its system to Irdeto3 soon
5-DigitALB is preparing for something as well (unknown)
Отговори с цитат
Стар 29-12-2020
Дебел
Това съобщение е изтрито от дрим. Причина: Запознай се с правилата за да няма сърдити после!
Стар 29-12-2020
Veskop
Това съобщение е изтрито от дрим. Причина: Постовете, които цитираш ги изтрих.
Стар 29-12-2020
Дебел
Това съобщение е изтрито от дрим. Причина: Запознай се с правилата за да няма сърдити после!
Стар 29-12-2020
Veskop
Това съобщение е изтрито от дрим. Причина: Постовете, които цитираш ги изтрих.
  #108  
Стар 19-08-2021
Аватара на oldgraf
oldgraf oldgraf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,868
Благодари: 356
Получил благодарност:
561 пъти в 383 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Някой може ли да даде линк към алито за читави линии. Имах едногодишни от един "китаец", но го няма и не мога да го открия нещо. Беше много добре. Тези дни пробвах два различни, един сравнтелно нов и един отдавнашен. Не са добре и двамата.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 19-08-2021
manqka manqka не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2018
Местоположение: Варна
Мнения: 344
Благодари: 325
Получил благодарност:
97 пъти в 77 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от oldgraf Вижте мненията
Някой може ли да даде линк към алито за читави линии. Имах едногодишни от един "китаец", но го няма и не мога да го открия нещо. Беше много добре. Тези дни пробвах два различни, един сравнтелно нов и един отдавнашен. Не са добре и двамата.
Много трудно братче...
Виж този. Отваря целия пакет на булята. Ама при мен насича. Взех само тест. Не съм си закупувал все още...
https://m.aliexpress.com/item/100500...c00DTZb5P&mp=1

А този тук е доста стабилен. Но не отваря цялата буля...
https://m.aliexpress.com/item/100500...c00DTZb5P&mp=1
Тук също взех само тест.
Отговори с цитат
  #110  
Стар 19-08-2021
Аватара на oldgraf
oldgraf oldgraf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,868
Благодари: 356
Получил благодарност:
561 пъти в 383 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Е тези първите ги пробвах, с някакви купони ми излезе 32 цента...Но са боклук. "egygold" имат в адресът на линията. Онези, които ги "загубих" бяха около $6-7, но бяха супер стабилни
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
cccam, Китайска


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 7 (0 членове и 7 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
cccam pp2811 CCcam 6 12-08-2011 16:24
Китайска загадка в сделката за предавателите на БТК ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 24-06-2010 11:12
Неуспешен старт на китайска ракета носител spacebeam Новини 1 01-09-2009 11:11
Готова е за старт първата китайска сонда за изследване на Марс spacebeam Новини 0 14-06-2009 03:00


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:48.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.