The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 19-04-2015
Аватара на Илкс
Илкс Илкс не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2015
Местоположение: Троян
Мнения: 48
Благодари: 32
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 11
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз използвам доста продавалника, предимно купувам, но също така съм продал 10тина перфектни артикула 2хПС3, игри за ПС3/360, книги и рейтинга ми е 100%. Най-некоректното нещо което някога съм правил беше да повикам веднъж куриер на Еконт до вкъщи за да изпратя стока, след като казах това на купувача, той ме заклейми на лично и каза, че ако транспорта е повече от 5 лв нямало да вземе стоката и аз бях е така :О . Проблема се оправи, като му казах, че сумата която плати над 5 лв за доставката ще му я плата, чрез пейпал. Хора всякакви ... И ставашв въпрос за 8 игри оригинални за 360ка, 3 от тях в целуфанче (не разопаковани) и цената беше 45 лв.

А пък съм закупил над 50 артикула и само веднъж можех да се оплача. Беше дъно с775 с Г31 за 30 лв. То се очакваше да му има нещо за 30 лв, но не беше нищо фатално. Човека поради някаква причина, странна за мен, беше изтъргал (премахнал) чопчето от 2рия слот за рамта, това което се пада по средата на платката, за да не ти позволи да сложиш различна от ДДР2 памет. Е явно е правил опит да натика ДДР единичка вътре, но дъното все още си работеше, само слота беше под въпрос.
__________________
Victoria Concordia Crescit
Отговори с цитат
  #32  
Стар 19-04-2015
Аватара на Венци
Венци Венци не е на линия
IP BOX 910
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 123
Благодари: 46
Получил благодарност:
29 пъти в 19 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Моите извинения, ама темата ти беше не срещу измамника, ами срещу олх, също така в момента темата е че си опарен не от измамника ами от олх... Айде да не плюем олх за това че ние сме балъци... Ако всичко беше наред на приемника щеше ли да пуснеш тема в подкрепа на олх??? Защо имаме тема в която виним олх за нашите си грешки?!?!?!?
КАК МОЖЕ ДА КУПИШ НЕЩО ОТ НЯКОЙ КОЙТО ДОРИ НЕ СИ Е НАПРАВИЛ ТРУДА ДА СИ ПИШЕ ИМЕТО АМИ Е ПОТРЕБИТЕЛ123714658124 ?!?!?!?!
Ти четеш ли,или мрънкаш...? И по-полека с препинателните знаци! В някой ми пост,прочете ли оплюване на ОЛХ? Аз работя там с три профила,продавам сериозно,както и купувам сериозно! От сайта съм доволен,като цяло.Четете и осмисляйте мнения ве хора! Ако е в компетенцията ти отговаряй,ако не си замълчи.... Лека вечер.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Венци за този полезен пост :
TUISTERa (19-04-2015)
  #33  
Стар 19-04-2015
armaturata armaturata не е на линия
Железният човек
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 303
Благодари: 21
Получил благодарност:
36 пъти в 25 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сигурно и оня, който ти е продал приемника е с три профила

Но както по-нагоре беше писано, бъдете мнителни при покупка от хора, които не са си направили труда да напишат и застанат зад някакво име, което ги отличава от Потребител00

Разбира се не е гаранция, че и утвърден потребител на сайтовете за продажби няма да те прецака, но пък рейтинга е за това и дава известна сигурност и на двете страни.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на armaturata за този полезен пост
pe6o1975 (19-04-2015), Дети (22-04-2015)
  #34  
Стар 19-04-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Венци Вижте мненията
Ти четеш ли,или мрънкаш...? И по-полека с препинателните знаци! В някой ми пост,прочете ли оплюване на ОЛХ? Аз работя там с три профила,продавам сериозно,както и купувам сериозно! От сайта съм доволен,като цяло.Четете и осмисляйте мнения ве хора! Ако е в компетенцията ти отговаряй,ако не си замълчи.... Лека вечер.
Супер И за какво са ти три профила? Каква би могла да бъде единствената причина? Препинателните знаци изразяват единствено учудването ми относно това което пишете , начина по който пазарувате... Ако не си забелязам отдавна стана ясно,че си се набутал , но темата продължава и вече никой не говори за този продавач, който дори няма име, ами говорим за това как в Олх мамят...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
  #35  
Стар 19-04-2015
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Ако не си забелязам отдавна стана ясно,че си се набутал , но темата продължава и вече никой не говори за този продавач, който дори няма име, ами говорим за това как в Олх мамят...
То е добре да се поговори и за Профила на Купувача.....който прекрасно е знаел, че Вивакомски приемник без договор не може да ползва ( или операторско оборудване въобще ), но от наивизъм или Андрешковщина е помислил, че залавя Твърдо Господа за Шлифера и минава тънко с такава покупка. Но....осъзнавайки, че Шлиферчето се оказва ДРЪВЦЕ, почва да лее три ,реда сълзи и седем реда сополи как са го "прецакали".)))))

Честито на Съчуствуващите ))) Хитрецът вика " Дръжте Хитреца"))))

Понеже темата изобилства от психоаналитически отенъци, добре е уважаемият Венци да сподели как точно е смятал да ползва вивакомски приемник без договор и без прехвърляне., за да му вникнем в мотивацията при покупка на Ненужен предмет ( с един от трите си профила). Иначе да се жалваш е готино наверно. Почти като оргазъм наполовина)))
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 19-04-2015 на 20:10
Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на sarivano за този полезен пост
Brian (19-04-2015), rumen (19-04-2015), TUISTERa (19-04-2015), Мастер Джедай (20-04-2015), Стоянов76 (19-04-2015)
  #36  
Стар 19-04-2015
Sat PLUS Sat PLUS не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Местоположение: Бургас
Мнения: 470
Благодари: 218
Получил благодарност:
121 пъти в 86 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
То е добре да се поговори и за Профила на Купувача.....който прекрасно е знаел, че Вивакомски приемник без договор не може да ползва ( или операторско оборудване въобще ), но от наивизъм или Андрешковщина е помислил, че залавя Твърдо Господа за Шлифера и минава тънко с такава покупка. Но....осъзнавайки, че Шлиферчето се оказва ДРЪВЦЕ, почва да лее три ,реда сълзи и седем реда сополи как са го "прецакали".)))))

Честито на Съчуствуващите ))) Хитрецът вика " Дръжте Хитреца"))))

Понеже темата изобилства от психоаналитически отенъци, добре е уважаемият Венци да сподели как точно е смятал да ползва вивакомски приемник без договор и без прехвърляне., за да му вникнем в мотивацията при покупка на Ненужен предмет ( с един от трите си профила). Иначе да се жалваш е готино наверно. Почти като оргазъм наполовина)))
Клиента винаги е прав.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 19-04-2015
Аватара на tedo
tedo tedo е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Into the Pit
Мнения: 592
Благодари: 153
Получил благодарност:
97 пъти в 75 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Най-прецакан е истинския клиент на виваком, защото ще трябва да го плати 100-150лв.за приемника
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на tedo за този полезен пост
Brian (19-04-2015), Мастер Джедай (20-04-2015)
  #38  
Стар 19-04-2015
Аватара на gogyto
gogyto gogyto е на линия
рашън 8)
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Русе
Мнения: 3,394
Благодари: 1,614
Получил благодарност:
1,907 пъти в 1,173 поста
Сваляния: 143
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tedo Вижте мненията
Най-прецакан е истинския клиент на виваком, защото ще трябва да го плати 100-150лв.за приемника
Никой нормален нема се набрули така, най-вероятно е (бил) краден тоя приемник.
__________________
Zgemma H9 Combo, Atemio Nemesis, Golden media 990, ZHD 200, SkySat 125 см. HH(90E-45W) + 160см. no name offset(36.0E)
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на gogyto за този полезен пост :
  #39  
Стар 19-04-2015
Аватара на Венци
Венци Венци не е на линия
IP BOX 910
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 123
Благодари: 46
Получил благодарност:
29 пъти в 19 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ееееййй обърнахте го на селска кръчма! Пуснал съм в раздел на Виваком с въпрос,нито съм ревал за 15лв които съм дал,нито съм се правил на хитрец и т.н. Имам Булсатком,взех си и на М-тел хей така,плащам и си гледам!!! Реших да закупя приемника на Виваком,тъй като не съм наясно с тяхните условия,а приемника ми трябваше за вилата ми, на Цигов чарк. Която не посещавам целогодишно. Затова бях подведен от измамника (който е възможно и да чете, че и отговаря тук по въпроса) Ето описанието на обявата му:



''Приемника си работи нормално просто приключвам с договора и затова го продавам. Платен е до месец юни и след това ако искаш да гледаш плащаш ако не ти е харесало не плащаш.Договора е свършил.Мога и да го прехвърля на новия собственик пожелание.
Намира се в София за други градове с куриер за сметка на получателя''



А, на Станимашкия потребител,отговарям защо имам 3 профила! Има лимит на обявите,а имам много неща за продан и затова съм направил 3 профила. С актуални телефони,поща и т.н. Всяка сделка е преключвам с телефонно обаждане!

Човек от форума е проверил картата,дал съм му номера имам и ЕГН-то на жената,собственик на приемника,отговорил ми е колегата на лични,и въпроса преключва! Благодаря на всеки за мнението и остроумниченето! Лека вечер, и не се кахърете повече за моите 15лв....аз съм ги прежалил,отдавна.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 19-04-2015
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Oт OLX оплаквания нямам. Не се връзвам на измамници, купил съм си хубави неща, "непотребни" за другите. Но по принцип това си е сайт в който има две групи хора - едните продават и купуват, другите се мамят един друг. Хубавото е, че двете групи рядко се срещат.
__________________
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
olx, въобще, За, Изгоряли, каквото, който, Опарили се, от, са, Сайт, сайтове, се, сети, Този, търговия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Сайтове за футбол imported_admin EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа 5 25-03-2018 21:11
Полезни сайтове gandipg Кошче 4 23-11-2013 19:48
БЛОКНАТИ САЙТОВЕ Юлиян Дъра-Бъра 22 27-08-2013 22:15
Черната търговия при ски картите е по-голяма от цигарената ТИНТИН Дъра-Бъра 0 12-01-2011 18:47
Сайтове за Dreambox goiko Полезни сайтове 2 10-07-2008 17:13


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:26.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.