The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > DVD и BLURAY плеъри

DVD и BLURAY плеъри Цифрово кино у дома

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 13-07-2017
Аватара на Агуа де вида
Агуа де вида Агуа де вида не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2017
Мнения: 11
Благодари: 3
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хоризонт Вижте мненията
Колежке, ако имаше дистанционно вероятно нямаше да се продава този комбайн. Боклука от контейнерите за еллектроника на запада ни домъкнаха за да го продават.
Конкретно по темата, няма какво да експерементираш с дистанционни заместители, защото още ще се набуташ. Ако имаш компютър или лаптоп с двд записвачка си сваляш програмката Ashampoo Burning Studio 2016 може и по старите версии. Абсолютно същата работа е както неро и по-добра е според мен.
Та след като запишеш двд диск на жвцто слагаш диска в компютъра и с тази програма извъшваш финализирането на диска и после диска може да се чете от всякъкъв плеер.

ПС ако не можеш да се оправиш по гореспоменатия начин купуваш си DVD+RW disk и на него записваш при него няма нужда от финализиране и после го презаписваш и след това го търкаш и наново използваш многократно.
Не знаех че диска може да се финализира и на компютър. В момента дърпам ahampoo-то и ще се пробвам! Благодаря много за инфото!!!
__________________
"Everything happens for a reason. Sometimes I'd like to know the reason." ~ Unknown
Отговори с цитат
  #22  
Стар 13-07-2017
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,390
Благодари: 188
Получил благодарност:
349 пъти в 243 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Агуа де вида Вижте мненията
Не знаех че диска може да се финализира и на компютър. В момента дърпам ahampoo-то и ще се пробвам! Благодаря много за инфото!!!
За благодарностите админите са сложили бутонче долу в дясно на всеки пост.
__________________
Отговори с цитат
  #23  
Стар 13-07-2017
Аватара на Агуа де вида
Агуа де вида Агуа де вида не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2017
Мнения: 11
Благодари: 3
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хоризонт Вижте мненията
Колежке, ако имаше дистанционно вероятно нямаше да се продава този комбайн. Боклука от контейнерите за еллектроника на запада ни домъкнаха за да го продават.
Конкретно по темата, няма какво да експерементираш с дистанционни заместители, защото още ще се набуташ. Ако имаш компютър или лаптоп с двд записвачка си сваляш програмката Ashampoo Burning Studio 2016 може и по старите версии. Абсолютно същата работа е както неро и по-добра е според мен.
Та след като запишеш двд диск на жвцто слагаш диска в компютъра и с тази програма извъшваш финализирането на диска и после диска може да се чете от всякъкъв плеер.

ПС ако не можеш да се оправиш по гореспоменатия начин купуваш си DVD+RW disk и на него записваш при него няма нужда от финализиране и после го презаписваш и след това го търкаш и наново използваш многократно.
Аз имах два записани диска с JVC-то, още когато не бях разбрала че проблема ми е във финализацията и пробвах с тях ама нещо не става. Компютъра ми ги чете като празни дискове, а с ashampoo-то като му дам примерно "отвори нов проект" (защото не знам там как да отворя диска че да го финализирам) пак нищо не става. Може би аз нещо не правя като хората, а може би просто трябва наистина да пробвам с DVD RW диск направо и да не се мъча с финализация.
__________________
"Everything happens for a reason. Sometimes I'd like to know the reason." ~ Unknown
Отговори с цитат
  #24  
Стар 13-07-2017
kristov kristov не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Мнения: 303
Благодари: 137
Получил благодарност:
68 пъти в 56 поста
Сваляния: 95
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Според мен няма как да стане диск записан на едно устройство а да се затвори затвори на друго. Освен ако няма нещо ново. Преди време и аз се борих с тоя проблем и докато не си намерих дистанционно за рекордера не стана.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 13-07-2017
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,390
Благодари: 188
Получил благодарност:
349 пъти в 243 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Агуа де вида Вижте мненията
Аз имах два записани диска с JVC-то, още когато не бях разбрала че проблема ми е във финализацията и пробвах с тях ама нещо не става. Компютъра ми ги чете като празни дискове, а с ashampoo-то като му дам примерно "отвори нов проект" (защото не знам там как да отворя диска че да го финализирам) пак нищо не става. Може би аз нещо не правя като хората, а може би просто трябва наистина да пробвам с DVD RW диск направо и да не се мъча с финализация.
Така е като не знаеш и не си даваш сметка какво правиш и защо го правиш. "Евтенията е майка на мизерията!"
Значи инсталираш си ashampo burnning studio 15 след стартиране на програмата махаш рекламите и искането на актуализация за по-нова версия. След това от менюто в ляво слизаш на допълнителни функции има нарисуван един гаечен ключ и със стрелката от четирите приложения които изкачат слизаш най надолу и цъкаш върху "приключи диск"
Програмата при инсталация работи и на български и затова обяснението ми е на български!
Ако това ти се вижда сложна работа пак повтарям от горния пост - купи си презаписваем диск и след това го копирай на обикновен. Презаписваемия диск трае поне на стотина презаписа и струваше около два три лева.

__________________
Отговори с цитат
  #26  
Стар 14-07-2017
Аватара на Агуа де вида
Агуа де вида Агуа де вида не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2017
Мнения: 11
Благодари: 3
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хоризонт Вижте мненията
Така е като не знаеш и не си даваш сметка какво правиш и защо го правиш. "Евтенията е майка на мизерията!"
Значи инсталираш си ashampo burnning studio 15 след стартиране на програмата махаш рекламите и искането на актуализация за по-нова версия. След това от менюто в ляво слизаш на допълнителни функции има нарисуван един гаечен ключ и със стрелката от четирите приложения които изкачат слизаш най надолу и цъкаш върху "приключи диск"
Програмата при инсталация работи и на български и затова обяснението ми е на български!
Ако това ти се вижда сложна работа пак повтарям от горния пост - купи си презаписваем диск и след това го копирай на обикновен. Презаписваемия диск трае поне на стотина презаписа и струваше около два три лева.

Айде стига с тия определения от рода на "защо си се хванала с това като не можеш" и от сорта... Сума ти хора ми повтарят едно и също и вече ми писва. Хванала съм се с това защото така съм решила и съм сметнала за правилно и никой не може и няма право да ми се бърка. Човек се учи докато е жив. Да, в момента се мъча и не се справям особено, но все пак накрая резултата ще е двоен. Хем ще съм си оправила нещата, хем ще съм се научила. Колкото до допълнителните функции, още като я инсталирах вчера първо там погледнах. Само че като цъкна на "гаечения ключ" (моята инсталация е на английски, защото така предпочитам) ми изкарва само три опции "Create a modified copy of an existing disk" и "Create a data disk using advanced settings". Няма опция (Finalize или Finish) disk и да изтрия диск. Но ще пробвам с различна версия, защото тази е 2016.
__________________
"Everything happens for a reason. Sometimes I'd like to know the reason." ~ Unknown

Последно редактирано от Агуа де вида : 14-07-2017 на 20:34
Отговори с цитат
  #27  
Стар 15-07-2017
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,390
Благодари: 188
Получил благодарност:
349 пъти в 243 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

във версията 2016 са орязани тия екстри на 15 ги има. И защо не не пробваш на RW там финализиране няма!!!!
__________________
Отговори с цитат
  #28  
Стар 15-07-2017
Аватара на Агуа де вида
Агуа де вида Агуа де вида не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2017
Мнения: 11
Благодари: 3
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хоризонт Вижте мненията
във версията 2016 са орязани тия екстри на 15 ги има. И защо не не пробваш на RW там финализиране няма!!!!
Да, още снощи махнах 2016 и инсталирах 15-ката и дори се пробвах да финализирам ама нещо накрая ми даде грешка, защото аз преди това нали на 16-ката ръчках двата диска дето бях записала и може нещо да съм ги прецакала. Сега записвам нов диск и ще се пробвам да финализирам когато е готов. Пък да видим какво ще стане. И ако нищо не стане тогава ще пробвам с RW.
__________________
"Everything happens for a reason. Sometimes I'd like to know the reason." ~ Unknown
Отговори с цитат
  #29  
Стар 15-07-2017
Эхьты Эхьты не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 103
Благодари: 8
Получил благодарност:
26 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А самите файлове от диска не са ли видими на компютйъра ?
Ако можеш да извадиш ВОБ файла, ще си го гледаш на компютъра.

Не съм си играл скоро с подобни антики де ...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 15-07-2017
kristov kristov не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Мнения: 303
Благодари: 137
Получил благодарност:
68 пъти в 56 поста
Сваляния: 95
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Эхьты Вижте мненията
А самите файлове от диска не са ли видими на компютйъра ?
Ако можеш да извадиш ВОБ файла, ще си го гледаш на компютъра.

Не съм си играл скоро с подобни антики де ...
Ако не е затворен диска не се вижда нищо.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dvd, usb, Запис, записващо, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
запис от ZHD100? register ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 15 14-05-2012 23:35
Запис на dm800se - как? toi35 DREAMBOX 6 06-02-2011 21:06
Запис ТВ фат2000 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 3 09-01-2011 19:13
Запис на DVD veravera Уроци и съвети за начинаещи 2 22-02-2010 16:05
запис oт PC на Boxa toni DREAMBOX 9 03-02-2009 00:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:26.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.