The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] > Приемници

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 25-02-2014
insight insight не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 199
Благодари: 0
Получил благодарност:
5 пъти в 5 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз лично съм тествал Synaps 3100M и твърдя че се държи нормално, даже и DOLBY работи.
Не Ви ли е идвало на ум, че проблема може да е в цифровия сигнал предлаган от различните оператори.
Затова големите кабелни оператори, работят с един вид приемници със софтуер писан за тях, за да се избегнат подобни проблеми.
Експериментирането с други модели приемници на различни производители в повечето случай е за сметка на клиента.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 25-02-2014
ДЖЕРОНИМО ДЖЕРОНИМО не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 25
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Естествено ,че много неща са ми идвали на ум, но това не променя факта, че специално този приемник няма многоканален звук. Ако си бяхте направили труда да прочетете темата отначало щяхте да разберете, че аз не коментирам, дали този приемник има "долби", (както Вие го наричате, а всъщност е Dolby Digital) а дали поддържа многоканален звук (5.1), който също е Dolby Digital. Има същствена разлика, нищо ,че в менюто на отделните канали пише AC-3 , тази опция я няма в главното меню. Абонaт съм на две кабелни телевизии. Имам 4 приемника + 2 телевизора, които имат DVB-C тунер. Всички те изкарват Dolby Digital 5.1 на каналите, които го подържат като опция в звука (напр. Eurosport HD, HBO, MTV Live HD, Discovery Showcase HD, RTL и др.) И само този прословут приемник за който говорим не може да изкара този звук.Няколко пъти го сменях, дори взех много по-скъпия Амико от същата компания - доставчик и при него всичко си е наред. Имам Digiview , Topfield и едно ADB на Близу, което просто купих за всеки случай. Всички те свирят многоканално като пичове, само този (Synaps) не иска. Нужно ли е да Ви казвам, накъде води логиката или пак ще ми обяснявате за съвместимост на кабелните телевизии? Аз смятам,че прост става дума за заблуда на потребителя,защото на кутията и упътването на приемника изрично е упоменато ,че има такава опция.Друг е въпросът ,дали просто за по-евтино не опаковат в едни и същи кутии за отделните модели.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 25-02-2014
insight insight не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 199
Благодари: 0
Получил благодарност:
5 пъти в 5 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Затова има Фиати има и Мазерати.
Хубавите коли и хубавите струват пари.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26-02-2014
Пинк Пантер Пинк Пантер не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Мнения: 90
Благодари: 4
Получил благодарност:
9 пъти в 7 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Моя също не изкарва часовник в стендбай ,което е дразнещо ,предишния го правеше ,ама изгоря .
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
chd3100m, synaps, За, Помощ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Помощ за цифров HD приемник SYNAPS CHD 3100 ДЖЕРОНИМО Приемници 36 07-07-2015 03:06
SYNAPS THD-2856+ JovaniJo Други приемници 5 09-09-2013 12:38
Впечатления от ефирна антена Synaps AHD 390 Гащьо ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 1 14-02-2013 13:11
Помощ за 16Е alexi САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 6 16-10-2010 19:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:46.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.