The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 16-09-2021
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Докато не ти закрият тарифния план няма как. Аз проверих на сайта на нет1 вече от там не може да се купува нищо. Според мен безсрочните договори ще ги поддържат, всички други ще отпаднат. Аз питах телефониската няма ли някаква тарифа по която да продължа да използвам услугите на Нет1 тя каза не, нет1 вече не предлагат тарифни планове. Чудя се дали да ходя до офис да ги питам на място, или да директно да търся побратимите им. Влизах в грт на блока където им е оборудването, едни медийки дори захранването им идва по utp кабела от абонатите. Поне на а1 си се захранваха от мрежата им. Май ще ходя към тях, макар че като цени и манталитет разлика не виждам.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 17-09-2021
Underworld Underworld е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 640
Благодари: 126
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Докато не ти закрият тарифния план няма как. Аз проверих на сайта на нет1 вече от там не може да се купува нищо. Според мен безсрочните договори ще ги поддържат, всички други ще отпаднат. Аз питах телефониската няма ли някаква тарифа по която да продължа да използвам услугите на Нет1 тя каза не, нет1 вече не предлагат тарифни планове. Чудя се дали да ходя до офис да ги питам на място, или да директно да търся побратимите им. Влизах в грт на блока където им е оборудването, едни медийки дори захранването им идва по utp кабела от абонатите. Поне на а1 си се захранваха от мрежата им. Май ще ходя към тях, макар че като цени и манталитет разлика не виждам.
Мерси, ще видим какво ще стане, защото още по времето на Нет1 закриха тарифния ми план, а пък той е от времето когато Нет1 купи комнет
Аз на твое място бих избрал нетуъркс докато още ги има и после бих оставил виваком да се гърчат . Поздрави

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Отговори с цитат
  #73  
Стар 17-09-2021
Аватара на 111111
111111 111111 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 2,398
Благодари: 1,036
Получил благодарност:
1,045 пъти в 683 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stoichev Вижте мненията
Разбира се, че са достижими скоростите които рекламират. Това е все пак оптика до дома. Те хората като чуят бтк и се сещат за адсл-а . Аз съм техен абонат и също съм брал ядове 2012-2015г., но на адсл-а. След като пуснаха влакното до вкъщи, нямам ядове. Стига да има оптично покритие на адреса и нещата се получават. Нямат алтернатива за момента от към скорост, телевизия и цена.
При Споделена скорост ще са достижими между 2 и 5 сутринта
Когато маймунките на клона станат много той се чупи.

До сега не съм видял някой да кара 100Г до по голяма кооперация, примерно в Б5.

Друг пример, вайвайком клиентите са най доволни около Александър Невски, особено между 16-22ч без значение домашни или бизнес.
Той просто изчезва и е мъка да четеш новините дори.
__________________
Подпис от долоподписания
Благодари натискайки "Thanks" бутона,
ако сметнеш поста за полезен.

Последно редактирано от 111111 : 17-09-2021 на 12:23
Отговори с цитат
  #74  
Стар 17-09-2021
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Underworld Вижте мненията
Мерси, ще видим какво ще стане, защото още по времето на Нет1 закриха тарифния ми план, а пък той е от времето когато Нет1 купи комнет
Аз на твое място бих избрал нетуъркс докато още ги има и после бих оставил виваком да се гърчат . Поздрави

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Благодаря за съвета, networks и те не са голяма стока, нета с pppoe това се използваше преди 10 години, и искат по 4 лв на месец за реално ip. Договора само двугодишен, както и на другите, аз искам по-малко обвързваш за да имам избор. Coolbox ще ги пускат при нас до края на другата година, но дотогава ми трябва Интернет, като гледам май а1 е единствената ми опция.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 20-09-2021
евелини евелини не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2017
Мнения: 6
Благодари: 1
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Абонат съм на НЕТ 1 с безсрочен договор-само за телевизия - 15,99лв.
И понеже и аз имам регистрация в my vivacom (предплатена карта) влязох и .....какво виждам: Имам си вече клиентски номер, ""подписал"" съм договор за 24 месеца на цена 19.99лв.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 20-09-2021
Underworld Underworld е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 640
Благодари: 126
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от евелини Вижте мненията
Абонат съм на НЕТ 1 с безсрочен договор-само за телевизия - 15,99лв.

И понеже и аз имам регистрация в my vivacom (предплатена карта) влязох и .....какво виждам: Имам си вече клиентски номер, ""подписал"" съм договор за 24 месеца на цена 19.99лв.
Хмм интересно...аз имам профил в my vivacom, но не мога да влезна, а ми казва да се свържа с тях- как ли пък не Но при мен е малко по различно, защото като видях, че затварят офисите на Нет1 веднага предплатих за 6 месеца. Дръж ни в течение какво ще излезне при теб, че след 6 месеца и аз мога да го играя тоя мач.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Отговори с цитат
  #77  
Стар 20-09-2021
евелини евелини не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2017
Мнения: 6
Благодари: 1
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Underworld Вижте мненията
Хмм интересно...аз имам профил в my vivacom, но не мога да влезна, а ми казва да се свържа с тях- как ли пък не Но при мен е малко по различно, защото като видях, че затварят офисите на Нет1 веднага предплатих за 6 месеца. Дръж ни в течение какво ще излезне при теб, че след 6 месеца и аз мога да го играя тоя мач.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Аз им звъннах и ми казаха, че при тях нищо такова не излиза....да съм изчакал след 22.09. да проверя пак....Що ли не им вярвам
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на евелини за този полезен пост :
Underworld (20-09-2021)
  #78  
Стар 20-09-2021
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Днес пред блока видях техници от нет1 и ги питах какво става. Те ми казаха такава фирма нет1 не съществува, забрави за нея. Вече няма тарифи нищо те бяха дошли да прехвърлят техен абонат към виваком.
След тях влязох в грт да видя какво става, ами висят медийки по стените на кабелите си, част от адаптерите им включени към общия ток на блока, другите по utp кабела от абонатите. На А1 пак така виси на паяжина само че там на един gpon switch включени по 4 абоната, а захранването си е от тяхната мрежа. На виваком за всеки клиент има отделна медийка.
Само на нет1 им беше подредена апаратурата, няколко managed switches свързани в trunk и хванати с дюбели към стената.

Така че изборът е ваш :-)
За регистрация в сайта на виваком след като минеш стъпките трябва да им ако не ти се обадят им звънни ти, като цялата история е за да си потвърдиш email по телефона. След тази малоумна процедура вече имах достъп до профила си и виждах услугите от нет1.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на турбо за този полезен пост :
Underworld (20-09-2021)
  #79  
Стар 20-09-2021
Underworld Underworld е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 640
Благодари: 126
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Днес пред блока видях техници от нет1 и ги питах какво става. Те ми казаха такава фирма нет1 не съществува, забрави за нея. Вече няма тарифи нищо те бяха дошли да прехвърлят техен абонат към виваком.
След тях влязох в грт да видя какво става, ами висят медийки по стените на кабелите си, част от адаптерите им включени към общия ток на блока, другите по utp кабела от абонатите. На А1 пак така виси на паяжина само че там на един gpon switch включени по 4 абоната, а захранването си е от тяхната мрежа. На виваком за всеки клиент има отделна медийка.
Само на нет1 им беше подредена апаратурата, няколко managed switches свързани в trunk и хванати с дюбели към стената.

Така че изборът е ваш :-)
За регистрация в сайта на виваком след като минеш стъпките трябва да им ако не ти се обадят им звънни ти, като цялата история е за да си потвърдиш email по телефона. След тази малоумна процедура вече имах достъп до профила си и виждах услугите от нет1.
Мерси! Въобще им нямам доверие и за това ги чакам те да ме потърсят, ако искат нещо. Но след 6те месеца, ща неща ще трябва, иначе ще ми дръпнат шалтера. Притеснението ми е повече от сорта на това, че ако реша примерно да ползвам Еона им на телефона, могат да измислят клауза, че съм се съгласи през май виваком профила си на някакви техни условия и ми отпада Нет1 безсрочния договор.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Отговори с цитат
  #80  
Стар 27-09-2021
мони2 мони2 е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 255
Благодари: 44
Получил благодарност:
97 пъти в 56 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Големият уй от тяхна страна - днес им звъннах да питам как ще им плащам /аз бях на нет1 - само интернет/ и те ме сюрпризираха с "елате в магазин на Виваком и си платете." Викам - ми не може ли през Интернет - те - не може. Тука в квартала офис на Виваком НЯМА. Та помолих приятел и той ще плати. Баси кретените.

Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
comnet, net1, sofia, vivacom, придобива


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 11 (0 членове и 11 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
IPTV ComNet Rafaello IPTV (Internet Protocol Television) 71 23-01-2020 14:45
net1/comnet sofia въпрос за абонамент мони2 Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 0 20-07-2019 15:30
Net1 съпорт, след като купиха Comnet мони2 Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 14 03-07-2018 02:11
Италианската Telespazio придобива ТР. 92-13Е dsc HDTV нови канали и новини 0 16-05-2011 22:17
Kathrein Group придобива TechnoTrend Крал Артур ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 25-02-2009 16:34


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:05.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.