The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #91  
Стар 23-03-2019
Дим0 Дим0 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2015
Мнения: 65
Благодари: 7
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bate_dino Вижте мненията
Това от сателитния отдел или някой друг го казва? За приемниците разбирам, но не виждам какъв им е проблема на модулите, освен ако не последват чехословашкия челен опит да раздават ги раздават разведени

За съжаление жената е приела обаждането, та не знам 100% със сигурост кой отдел. ама последните оправиха проблема.


колкото до модулите, са стабилно женени вече . Преди нямаше значение коя карта в кой модул се гледа. Сега вече не става. Птах ги и ми отговориха,че така трябва да бъде...
Отговори с цитат
  #92  
Стар 27-03-2019
veravera veravera не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 442
Благодари: 44
Получил благодарност:
70 пъти в 52 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте!

При мен от снощи около 22:00 престана примането с картите и модулите на 39°E.
Излиза надпис - Service invalid! (Timeout reading PMT).
Сигналът си е добре - 14 dB.

На 16°E си работи както преди. Без проблем за сега.

Поздрави
__________________
DM 920 UHD + 1TB HDD, Dreambox TWO Ultra + 250GB HDD, WaveToroidal T90 с 10x Megasat Quad LNB Multifeed 0.8W-1.9Е-4.8E-13E-16E-19.2E-23.5E-28.2E-36E-39E.
Отговори с цитат
  #93  
Стар 27-03-2019
аспух аспух не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 597
Благодари: 49
Получил благодарност:
106 пъти в 70 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И ти се обади на *88 и те ти казаха?
Отговори с цитат
  #94  
Стар 27-03-2019
veravera veravera не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 442
Благодари: 44
Получил благодарност:
70 пъти в 52 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Обадих се преди малко, ще ми сменят модулите с нови, ше ми завъртят антената и нов сеттопбокс. Казаха, че до 1-2 дни ще ми се обадят, за да се уговориме, кога да стане смяната.
__________________
DM 920 UHD + 1TB HDD, Dreambox TWO Ultra + 250GB HDD, WaveToroidal T90 с 10x Megasat Quad LNB Multifeed 0.8W-1.9Е-4.8E-13E-16E-19.2E-23.5E-28.2E-36E-39E.
Отговори с цитат
  #95  
Стар 27-03-2019
Дим0 Дим0 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2015
Мнения: 65
Благодари: 7
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от veravera Вижте мненията
Обадих се преди малко, ще ми сменят модулите с нови, ше ми завъртят антената и нов сеттопбокс. Казаха, че до 1-2 дни ще ми се обадят, за да се уговориме, кога да стане смяната.

Те на мен ми казаха, до половин час са на адреса и ги сменят . Иначе според тях модулите щели да спрат в средата на годината.

Вчера пак бъзикаха нещо и наистина за момент не се отваряха каналите на 39Е. След изключване на емулатора и рестарт всичко си е наред.
Отговори с цитат
  #96  
Стар 31-03-2019
Аусър Аусър не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2019
Мнения: 25
Благодари: 18
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дим0 Вижте мненията
Те на мен ми казаха, до половин час са на адреса и ги сменят . Иначе според тях модулите щели да спрат в средата на годината.

Вчера пак бъзикаха нещо и наистина за момент не се отваряха каналите на 39Е. След изключване на емулатора и рестарт всичко си е наред.
Тва сериозно ли? Т.е. ще сменят модулите с други или просто всичко трябва да минем на външни щайги? Питам, щото другата седмица пътувам към БГ и ако трябва, да нося САМ модула за размяна, да не лятото да ме изненадат без ТВ...
Моя телевизор лови всичко. Гледам нормално, с изключение на БТВ и някои подобни, които САМО привечер накъсват звука, незнайно защо. Сутрин и нощем, всичко е перфектно, а Нова ТВ примерно никога не прекъсва звук... На 16а го нямаше тоя филм... (Може и да е писано за тоя проблем, ама не намерих)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Последно редактирано от Аусър : 31-03-2019 на 22:05
Отговори с цитат
  #97  
Стар 31-03-2019
Аватара на Milenrec
Milenrec Milenrec е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Рудозем
Мнения: 1,721
Благодари: 261
Получил благодарност:
488 пъти в 290 поста
Сваляния: 73
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Аусър Вижте мненията
Тва сериозно ли? Т.е. ще сменят модулите с други или просто всичко трябва да минем на външни щайги? Питам, щото другата седмица пътувам към БГ и ако трябва, да нося САМ модула за размяна, да не лятото да ме изненадат без ТВ...
Моя телевизор лови всичко. Гледам нормално, с изключение на БТВ и някои подобни, които САМО привечер накъсват звука, незнайно защо. Сутрин и нощем, всичко е перфектно, а Нова ТВ примерно никога не прекъсва звук... На 16а го нямаше тоя филм... (Може и да е писано за тоя проблем, ама не намерих)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Глупости ,никакви модули не се сменят само приемниците и въртят чинийте на 39 гр
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Milenrec за този полезен пост :
Аусър (31-03-2019)
  #98  
Стар 01-04-2019
Дим0 Дим0 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2015
Мнения: 65
Благодари: 7
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Аусър Вижте мненията
Тва сериозно ли? Т.е. ще сменят модулите с други или просто всичко трябва да минем на външни щайги? Питам, щото другата седмица пътувам към БГ и ако трябва, да нося САМ модула за размяна, да не лятото да ме изненадат без ТВ...
Моя телевизор лови всичко. Гледам нормално, с изключение на БТВ и някои подобни, които САМО привечер накъсват звука, незнайно защо. Сутрин и нощем, всичко е перфектно, а Нова ТВ примерно никога не прекъсва звук... На 16а го нямаше тоя филм... (Може и да е писано за тоя проблем, ама не намерих)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Ако никой не гледа докато си в БГ, го вземи и ги питай, какви мислят да ги вършат след пълното преместване. То от тия оператори всичко може да се очква. За сега при мен всичко работи, след дългите разправии, но до кога незнам. Забелязвам само, че стария модул от време на време спира да отключва някой канали от 39Е, но след рестарт на приемника се оправя. Новия модул, който е от октомври мналата година бачка без засечки.



Няма логика да не работят, след миграцията, щом сеага работят с новия кодек ама де да знам. Хубаво е някой да даде информация от източника
Отговори с цитат
  #99  
Стар 01-04-2019
Аватара на Milenrec
Milenrec Milenrec е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Рудозем
Мнения: 1,721
Благодари: 261
Получил благодарност:
488 пъти в 290 поста
Сваляния: 73
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дим0 Вижте мненията
Ако никой не гледа докато си в БГ, го вземи и ги питай, какви мислят да ги вършат след пълното преместване. То от тия оператори всичко може да се очква. За сега при мен всичко работи, след дългите разправии, но до кога незнам. Забелязвам само, че стария модул от време на време спира да отключва някой канали от 39Е, но след рестарт на приемника се оправя. Новия модул, който е от октомври мналата година бачка без засечки.



Няма логика да не работят, след миграцията, щом сеага работят с новия кодек ама де да знам. Хубаво е някой да даде информация от източника
На мен ми казаха че няма нужда от смяна щом е от няколко месеца
Отговори с цитат
  #100  
Стар 02-04-2019
Аусър Аусър не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2019
Мнения: 25
Благодари: 18
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Моят е на повече от 2 години. Никакви проблеми нямам с него, освен въпросното прекъсване привечер и то на канали, които са SD ?! Ще взема да послушам Dim0 и ще ги навестя... Благодарности

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ca, А1, Модул, сат


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Ca Модул Астрал ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 4 12-11-2013 16:59
СА -Модул антена Приключили продажби 10 28-08-2013 18:30
проблем с СА модул тодордд ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 16 04-01-2013 21:17
Дцц и Кам модул pzhekov КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 5 05-06-2010 10:00
CAM модул rraaddo ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 10 22-01-2010 13:18


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:56.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.