The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > КОМПЮТРИ и периферия

КОМПЮТРИ и периферия Компютърни системи и мрежи

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #111  
Стар 20-12-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Дет викаш..... може другата година да има Windows 21 и да е най-великия за всички времена! какво ще ползвам аз си е личен избор . А това какво съм питал и никой не казва нищо оставям на всеки сам да прецени. Както казах аз не правя никого тъп че ползва 7 , а всички ползващи 7 все нещо са им криви тия дет ползват XP , сякаш и те едно време не са гледали с изплезен език нова операционна система . Само че аз съм свикнал и не ми прави впечатление добавени шарении. Като се подобри още , няма нищо лошо в това да я сменя. Казах вече че от раз "суперски" софтуер не се пръква . Ама да ме изкарват глупав ?!? Съжалявам.
И в случай че нико не забелязва изискванията към още по новите ОС-ове стават ве по големи ( защо ли? ) а пък процесорите нещо забиха на около 3.5Гхз и нищо нагоре ? Почнаха да мислят сега как да ги наврът буквално по 10 по 20 по 100 в един че да имало производителност ? Хубаво ама потребителя всяка година едва ли не ще сменя хардуер , така ли ? За Windows 21 сигурно ще трябват 10 Гига рам и 2 Гхз процесор ? И какво става ? Продължаваме гонитбата ? И производителността остава една и съща . Вместо да оптимизират една ОС която и с нов хардуер да бачка два пъти по бързо , то не, сега ше пишем ОС изискваща два пъти повече ресурс и ше тряа си купите два пъти по бърз хардуер, за да бачка като старата със стария хардуер !?!?! И смисъла къде отиде ? Всичко е пари приятелю ? Боли ги хея за тебе че си мислиш че върви по бързо ....

Последно редактирано от Йовчо Димов : 20-12-2013 на 13:54
  #112  
Стар 20-12-2013
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Йовчо Димов Вижте мненията
И в случай че нико не забелязва изискванията към още по новите ОС-ове стават ве по големи ( защо ли? ) а пък процесорите нещо забиха на около 3.5Гхз и нищо нагоре ?
До тук спираме!
Научи първо разликите м/у arrandale, ivy bridge и haswell после ела пак да коментираме!
Следните потребители (2) благодарят на Чък Норис за този полезен пост
TUISTERa (21-12-2013), Пламен Тачев (20-12-2013)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
windows, xp


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
btkserver for Windows БатеГойко Емулатори 0 05-02-2013 06:20
Windows приемник или STB? бгюзер КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ 11 22-01-2013 16:18
Windows 8 в действие ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 0 15-09-2011 12:23
кои windows е най подходящ chano Забавно 65 04-01-2011 11:36
EPG на кирилица в Windows 7 MCE евгенийниколов Въпроси и отговори 0 08-09-2010 15:11


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:31.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.