The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #3461  
Стар 26-07-2018
Иван–Т Иван–Т не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2018
Мнения: 29
Благодари: 2
Получил благодарност:
7 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Ти да не си платен клакьор или мажоретка ? Прочете поста на Вито , но продължаваш да се изявяваш . Ами да не го беше прочел и да въртиш антената като ненормален , така сигурно щеше да ти се получи . Вито го е написал защото има информация която е потвърдена и 100% полезна . Ти как я оценяваш въобще не ги интересува останалите участващи в този форум . Баба ти Пена дали ще ти гледа тъпия канал за който вдигна толкова шум , въобще не ме интересува . Недоволството ти неясно защо минава границите на нормалното . Един , два или три поста да кажем са ок , мъчно ти е , всички разбрахме . Оттам насетне ставаш досаден и даже неразбираем какво целиш . Бъди полезен с нещо или спри да се изявяваш като поредния мърморко
Поне на Вито едно благодаря да беше казал
Добре де, по същата логика мен що трябва да ме интересува теб какво НЕ те интересува?
Платен клакьор съм, утре ще си купя S класа за 10 поста. Уж сте сателитен форум, пък сакън да не се чуе, че угаснали приемниците на колкото там абонати имат!
Спрете да ме нападате, аз каквото имах да казвам го казах. Иначе ще отговоря на всеки, не се съмнявай!

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Гледам темата отгоре, очаквам някакво инфо, а то простотии.

Не знам някой да ви задължава да сте абонати на Булсатком, както и да пишете в темите за този оператор. Като не ви кефи - не плащате, не пишете и съответно не изискване. Като ви дразни - подминавате. Ама не може, нали? То тея комплекси трЕА се излеят нЕкъде, иначе не стАА...

Не може баце, плащам и изисквам, иначе ти ли ще ми платиш неустойките? Вързан съм към тия с договор, аз съм длъжен да кихам всеки месец, тия не ебават поне един хабер да пуснат по целия Нет...

Последно редактирано от Иван–Т : 26-07-2018 на 22:57
Отговори с цитат
  #3462  
Стар 26-07-2018
sando80 sando80 е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 153
Благодари: 54
Получил благодарност:
63 пъти в 41 поста
Сваляния: 224
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз не знам някой да е платил неустойка на Булсатком за прекратяване на договора,най-много да си искат оборудването
Отговори с цитат
  #3463  
Стар 26-07-2018
Иван–Т Иван–Т не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2018
Мнения: 29
Благодари: 2
Получил благодарност:
7 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sando80 Вижте мненията
Аз не знам някой да е платил неустойка на Булсатком за прекратяване на договора,най-много да си искат оборудването
2 годишен договор според теб как се прекратява? Какъв е смисълът от разлика м/у срочен и безсрочен договор?
Оборудването си го искат, естествено!
Отговори с цитат
  #3464  
Стар 27-07-2018
Аватара на skyboy
skyboy skyboy не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Сливен
Мнения: 604
Благодари: 185
Получил благодарност:
169 пъти в 105 поста
Сваляния: 134
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Щом не ти харесват спираш да плащаш и никой няма да те търси,но ако се обвържеш с вивата или мтел положението ще е коренно различно


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro
Отговори с цитат
  #3465  
Стар 27-07-2018
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не съм писал от доста време,но понеже Ваньо има желание да отговори на всички ,ми се дощя и аз да се включа. Ваньо да сравни цената на пакети SKY с цените на Булсат...,и ако не го е срам,пак да твърди,че плаща. Булсат си имат трески за дялане,но отношението на (цена-предлагане),с добавка на (свобода на клиента да се откаже винаги,когато пожелае) ги прави предпочитани. Друг е въпросът,че цели три сателитни оператора за страна като България са много. А аз влязох точно,за да видя по каква причина ми липсват транспондерите и...разбрах. Айде...със здраве!!!!
Отговори с цитат
  #3466  
Стар 27-07-2018
Иван–Т Иван–Т не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2018
Мнения: 29
Благодари: 2
Получил благодарност:
7 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от skyboy Вижте мненията
Щом не ти харесват спираш да плащаш и никой няма да те търси,но ако се обвържеш с вивата или мтел положението ще е коренно различно


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro
Aха, само дето ме търсиха и много след като съм си изплатил всички задължения към тях. Принудих се да им карам каките да ми подпечатат документ, че съм си платил нета до стотинка, след като го закрих.
Не вземам отношение за качеството на услугата, дали може да се конкурира със sky и подобни. Евала, че изкарват нови спътници.
Кофтито е, че почнаха да кодират канали, след сключен договор. Имам предвид да ги изключват от пакета ми. Замина си Хоби, уйде и Бебе ТВ, не, че съм заритал особено. Кодираха и някакви други, дето не ги поглеждам.
Да им изчезне цял транспондер и 5 дена никой не може да ми каже нещо конкретно си е мърлящина.
Туй дето не им излизат транспондери на автоматично сканиране с чужд приемник... дори няма да го коментирам. Дребна работа, да речем. Цялото небе си поддържат авто скана, само наще техничари ги мързи да си оправят чейна.
Понеже Вито се бара някакъв шеф и техничар - дано ги прочете тия неща.

Последно редактирано от Иван–Т : 27-07-2018 на 00:42
Отговори с цитат
  #3467  
Стар 27-07-2018
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,815
Благодари: 1,288
Получил благодарност:
4,815 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Иван–Т Вижте мненията

Мда, останалите абонати се юрнаха да търсят Флайсат, баба ти Пена рови ли рови транспондери...
Такива клиенти да имам, като вас! Мощно обаче подозирам, че не сте такива.

п.с. Бученето не е, щото угаснали 1/6 от каналите, половин сЕдмица. Трайва се, ако знам че е някаква местеница и ремонт.
Проблемът е, че никой не знае.
А дано си разбъчкат половината чинии, да им доде акъла! Такива клиенти да имаш!
Май трябва да се намеси модератор и да му покаже на юнака как се трият постове!


Ти определено си пристрастен или неграмотен! Написано бе дори във вестниците и на всички сайтове!
Ето за какво става дума:
Каналите Viasat History Viasat Nature Da Vinci Learning TV 1000 VH 1 Fashion TV Baby TV Discovery Showcase HD,който се подават и за абонатите на Булсатком са с нови честоти и едва след ръчно пресканиране на следните честоти:
12175 MHz Vertical 30000 MSymb/s FEC 7/8 QPSK DVB-S
12405 MHz Vertical 30000 MSymb/s FEC 7/8 QPSK DVB-S
12482 MHz Horizontal 30000 MSymb/s FEC 7/8 QPSK DVB-S
12328 MHz Vertical 30000 MSymb/s FEC 3/4 8PSK DVB-S2

Mezzo не може да бъде открит със сканиране от повечето боксове и ще се гледа едва след преминаване през софтуерен ъпдеит на приемниците.
Ъпдейт на приемниците ще има след цялостно завършване на прехвърляне на румънците на Хелас 3, съобщават от Булсатком.






https://petel.bg/Promeni-v-chast-ot-...atkom-__275146
Отговори с цитат
  #3468  
Стар 27-07-2018
Иван–Т Иван–Т не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2018
Мнения: 29
Благодари: 2
Получил благодарност:
7 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Май трябва да се намеси модератор и да му покаже на юнака как се трият постове!
...

https://petel.bg/Promeni-v-chast-ot-...atkom-__275146
Кис кис, нещо ми прошепна, че туй форумче е станало още по-голям кенеф, откак се махнах преди 5-6 години. Влязъл съм през прокси, и съм през 10 минутен мейл, щото го очаквах тоя вопъл...
Петел, моля ти са! На Булшита на сайта само шарени картинки... Как съм го проспал тоя Петел, баси чудото. Не мога да повярвам, по цял ден вися у Петела, и съм го пропуснал. Баба Пена е пропуснала да ми каже, не може да не е видяла!
Трийте, трийте!
Отговори с цитат
  #3469  
Стар 27-07-2018
Аватара на SERHI1970
SERHI1970 SERHI1970 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Търговище
Мнения: 3,148
Благодари: 529
Получил благодарност:
493 пъти в 383 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пак комплекси.
Отговори с цитат
  #3470  
Стар 27-07-2018
krasi1970 krasi1970 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 153
Благодари: 33
Получил благодарност:
72 пъти в 41 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Човека е прав, защото всички си мълчим и си правят каквото си искат. А по отношение на SKY, вярно, че е за 30 евро при заплати на абонатите им от 3000 евро и нагоре, но качеството …..
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на krasi1970 за този полезен пост :
Иван–Т (27-07-2018)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
айде, напъни, НЕ, не забравяй водата, остана, Родилни


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 4 (0 членове и 4 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:47.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.