The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > ДОКУМЕНТАЛНИ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 18-06-2020
Аватара на Chello Central Europe
Chello Central Europe Chello Central Europe не е на линия
Представител на каналите от групата на Chello Zone за България
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 1,979
Благодари: 4
Получил благодарност:
213 пъти в 171 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Деца гении, неврологични заболявания и фобии по CBS Reality през юли

CBS REALITY

Юли 2020 г.

Затлъстяване на 16 г. Животът ми след отслабването
На 5-и юли в 08:40, 12:50 и 20:20ч., с повторение на
27-и юли в 07:50, 13:15 и 18:30 ч.



На 16-годишна възраст, Брандън Бенет тежи 411 фунта (186 кг) и тялото му е ходеща бомба със закъснител. Поради патологичната си затлъстялост тийнейджърът от Хюстън страда от редица сериозни медицински проблеми, които могат до голяма степен да намалят продължителността на живота му, в това число тежка сънна апнея, високо кръвно налягане и риск от диабет. След като безуспешно пробва многобройни диети, Брандън решава да се подложи на стомашна байпасна операция, която да му помогне да се отърве от наднорменото тегло.
В нашето специално едночасово предаване “Затлъстяване на 16 г. Балансиран живот” следвахме едногодишните перипетии на Брандън за уреждане на хирургическата операция, която спасява живота му.

“Затлъстяване на 16 г. Животът ми след отслабването” е невероятно продължение на специалното едночасово предаване. В този едночасов документален филм виждаме борбата на Брандън да се адаптира физически, психически и социално към новото си телосложение. Ставаме също така свидетели на удивителната хирургическа намеса, на която трябва да се подложи Брандън, за да се отърве от остатъците от предишното си тяло.

През презмата на разказ от първо лице „Животът ми след отслабването“ повишава осведомеността за епидемичните размери на тийнейдържската затлъстялост и често свързаните с нея възникващи сериозни здравни проблеми.

Кожа и кости
На 18-и юли в 08:40, 12:50 и 20:20ч., с повторение на 28-и юли в 07:50, 13:15 и 18:30 ч.



„Кожа и кости“ проследява историята на Сара и Крис, които след като се подлагат на стомашни байпасни операции и изгубват голяма част от теглото си, трябва да се подложат на постбариатрична хирургическа намеса, за да отстранят огромни пластове отпусната, разтегната кожа, останала на телата им. Това затрогващо специално предаване разкрива пътят на трансформацията на двойката – предоперационните грижи и страхове, облекчението веднага след операцията и надеждите за бъдещето, докато свикват с новите си тела.

Сърцераздирателно и болезнено реално, „Кожа и кости“ е необоримо напомняне за чудото на човешкото тяло, емоционалната ни връзка и усилията, които някои от нас полагат, за да водим пълен и активен живот.

Детето ми е по-умно от мен
На 19-и юли в 08:40, 12:50 и 20:20ч., с повторение на 29-и юли в 07:50, 13:15 и 18:30 ч.



“Детето ми е по-умно от мен” е едночасово специално предаване за деца гении и родителите, които ги отглеждат. Според „Менса“, дружеството на хора с най-висок коефициент на интелигеност в света, средният човек е с коефициент на интелигеност 100, а коефициент на интелигеност над 140 се счита за гений. По последни данни Алберт Айнщайн е имал коефициент на интелигеност 160. С представените разказани от първо лице истории за предизвикателствата, радостите, трудностите и ежедневните драми, с които се сблъскват обикновени семейства, които отглеждат свръхнадарени деца, едночасовото предаване ще ви запознае с млади гении от три до петнадесетгодишна възраст.

Увреденият ми мозък
На 25-и юли в 08:40, 12:50 и 20:20ч., с повторение на 30-и юли в 07:50, 13:15 и 18:30 ч.



Над 700 000 мъже и жени в Ирландия страдат от някаква форма на неврологично заболяване. Повечето от тези заболявания са изтощаващи, дегенеративни, нелечими. Учените и лекарите непрекъснато търсят начини да ги идентифицират по-рано, за да ги следят по-ефективно и да намерят лечение. Някои мозъчни увреждания могат да се контролират чрез високорискова хирургическа намеса, но много от тях остават мистерия. Хората с неврологични заболявания сега предлагат на учените най-големите им изследователски инструменти, за да намерят бъдещ лек, който да разкрие тайните на мозъка.

В “Увреденият ми мозък” доброволно подлагащите се на експерименти знаят, че за тях може да е твърде късно, но всички те са въодушевени участници в научните и изследователските битки, за да намерят ако не лечение, то поне по-добър начин да контролират състоянието си. Бъдещето им може да е предначертано, но днешните им истории са свързани с издръжливост, обич и семейство, изправени пред голяма заплаха.

Затворени вкъщи
На 26-и юли в 08:40, 12:50 и 20:20ч., с повторение на31-ви юли в 07:50, 13:15 и 18:30 ч.



“Затворени вкъщи” разкрива тайния свят на две жени с тежка агорафобия.
Анджи Бембенек не е напускала дома си цели три години и не може дори да отвори входната врата, без да получи паник атаки. Семейството й все повече е отчайва...

През последните шест месеца, светът на Джоди Дънхам се свежда до малката й спалня. Ако не потърси помощ за проблема си, годеникът й може да я изостави…

Ръководени от психиатъра си д-р Кийт Аблоу, двете жени ще се изправят пред бруталната психологическа истина за себе си, като се борят да се освободят от самоналожения си затвор, създаден от това унищожаващо умствено увреждане.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
cbs, reality, гении, Деца, заболявания, неврологични, ПО, през, фобии, Юли


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Кошмарни непознати заболявания и вълнуващи истински истории по CBS Reality през май Chello Central Europe ДОКУМЕНТАЛНИ 0 22-04-2020 15:41
Изобретения, тайната история на нещата и древни гении по Da Vinci през август Chello Central Europe ДРУГИ 0 23-07-2019 17:59
Полицейски патрул на живо и деца зад решетките по CI през май Chello Central Europe ДОКУМЕНТАЛНИ 0 26-04-2019 16:14
Ловци на история, гении и великия Леонардо по Da Vinci през май Chello Central Europe ДРУГИ 0 26-04-2019 14:56
Деца, обладани от призраци и деца убийци по Crime & Investigation Network през април Chello Central Europe ДОКУМЕНТАЛНИ 0 13-03-2015 13:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:32.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.