The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Вижте резултатите от анкетата: ДА или НЕ за АЕЦ Белене
ДА на АЕЦ Белене. 106 33.97%
НЕ на АЕЦ Белене. 163 52.24%
Не ме интересува , няма да гласувам. 44 14.10%
Анкета с възможност за няколко гласувания Гласували: 312. Вие може да не гласувате в тази анкета

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 23-01-2013
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Абе хора, как може някой от нас (вас) без да има необходимата компетентност да каже ЗА или ПРОТИВ... колко от вас са запознати с документи и имат някаква информация, различна от сервираната в медиите... пълна заблуда е и в двата случая, какъвто и отговр да дадете ще е извън компетенциите, освен ако не се считате за експерти по ядрена енергетика и икономика...

Аз лично няма да гласувам, защото не мисля, че съм компетентен да решавам подобно нещо, и направо ми настръхва косата като си помисля, че ще ходят 2 милиона цигана и малцинство, половината от които не знаят български да гласуват, как може бай ти мангал да решава дали да има АЕЦ ... бахти евтините комунистически провокации, референдума си е чист фарс!

Последно редактирано от d.ivanov : 23-01-2013 на 09:42
Следните потребители (3) благодарят на d.ivanov за този полезен пост
AGT (24-01-2013), lazarus18 (23-01-2013), Дедал (23-01-2013)
  #12  
Стар 23-01-2013
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

ББ даде заповед да се гласува с НЕ защото това е правилното за развитието на България
__________________
  #13  
Стар 23-01-2013
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Абе хора, как може някой от нас (вас) без да има необходимата компетентност да каже ЗА или ПРОТИВ... колко от вас са запознати с документи и имат някаква информация, различна от сервираната в медиите... пълна заблуда е и в двата случая, какъвто и отгоовр да дадете ще е извън компетенциите, освен ако не се считате за експерти по ядрена енергети и икомомика...

Аз лично няма да гласувам, защото не мисля, че съм компетентен да решавам подобно нещо, и направо ми настръхва косата като си помисля, че ще ходят 2 милиона цигана и малцинство, половината от които не знаят български да гласуват, как може бай ти мангал да решава дали да има АЕЦ ... бахти евтините комунистически провокации, референдума си е чист фарс!
Недей гласувай - недей, ама един сополив мангал гласът му е колкото твоя. Недейте да гласувате бе, държавата да върви на автопилот, така трябва. Докато в тая държава хората проумеят, че гласуването не е право, а задължение нищо няма да се оправи.

Последно редактирано от koko_varna : 23-01-2013 на 09:44
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на за този полезен пост :
register (23-01-2013)
  #14  
Стар 23-01-2013
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Недей гласувай - недей, ама един сополив мангал гласът му е колкото твоя. Недейте да гласувате бе, държавата да върви на автопилот, така трябва.

То със същата теза докарахте мутрата, гласувай бате, гласувай, гласът ти е ценен, не ти ли е ясно че са един дол дренки...
Следните потребители (2) благодарят на d.ivanov за този полезен пост
AGT (24-01-2013), patzi (24-01-2013)
  #15  
Стар 23-01-2013
лтрифонов лтрифонов не е на линия
aussie
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Перник
Мнения: 669
Благодари: 140
Получил благодарност:
275 пъти в 156 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Недей гласувай - недей, ама един сополив мангал гласът му е колкото твоя. Недейте да гласувате бе, държавата да върви на автопилот, така трябва.
хехе
мисли си ти, че е на автопилот. Точно с мангалските гласове е на "прецизно ръчно" управление!

И познай кога гласуването в БГ ще стане задължително, и кога ще се "изкорени" политическата класа, чрез ограничаване на не повече от 2 пъти правото да си депутат - НИКОГА
__________________
__________________________________________________________________________
TP-Link 1043
[openwrt (samba, mumudvb, transmission, oscam, asterisk, squid, miniDlna)] + USB QQBOX DVB-S + Af9015 DVB-T;
Skystar HD2; TD88 multifeed (13 19 23,5 28, 39)
Ariva 120 Combo; Amiko Alien

Последно редактирано от лтрифонов : 23-01-2013 на 09:46
Следните потребители (2) благодарят на лтрифонов за този полезен пост
d.ivanov (23-01-2013), zita74 (23-01-2013)
  #16  
Стар 23-01-2013
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,737
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Аз Бойко го харесвам, министрите му не харесвам, само тоя на Земеделието струва и жената на Регионалното развитие Лиляна
Щом за теб най-големия измамник сред министрите струва, то не знам за другите какво да се каже
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Цец0 за този полезен пост :
  #17  
Стар 23-01-2013
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от лтрифонов Вижте мненията
хехе
мисли си ти, че е на автопилот. Точно с мангалските гласове е на "прецизно ръчно" управление!

И познай кога гласуването в БГ ще стане задължително, и кога ще се "изкорени" политическата класа, чрез ограничаване на не повече от 2 пъти правото да си депутат - НИКОГА
Аз не мога да разбера, как пълнолетни зрели хора не отиват да гласуват. Не е въпроса "за" или "против", въпроса е да се гласува. Защото като не гласува, човек няма право да плюе.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на за този полезен пост :
Комбина (23-01-2013)
  #18  
Стар 23-01-2013
Кайен Кайен е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 857
Благодари: 60
Получил благодарност:
352 пъти в 215 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 0
По подразбиране F-17

Трябва ли да смятам, че тези, които са против Белене са и против Козлодуй? Защото ако не са си е чисто лицемерие, май.
  #19  
Стар 23-01-2013
Аватара на an
an an не е на линия
-
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: ЮЗ БГ
Мнения: 2,226
Благодари: 395
Получил благодарност:
522 пъти в 377 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А като гласува има право да плюе. А за това, че пълнолетни и зрели хора не отиват да гласуват, ще го разбереш като станеш такъв.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на an за този полезен пост :
d.ivanov (23-01-2013)
  #20  
Стар 23-01-2013
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Аз не мога да разбера, как пълнолетни зрели хора не отиват да гласуват. Не е въпроса "за" или "против", въпроса е да се гласува. Защото като не гласува, човек няма право да плюе.

Глупости говориш КОКО, значи компетентен или не, гласувай, само и само за самото гласуване, аз пък няма да гласувам и се надявам, че ще обявят референдума за недействителен поради ниска активност!


Човек си дава мнението ( в случая гласа) за нещо, само когато знае какво прави, кой си ти, че ще казваш да има ли атомна централа, пак питам, чел ли си документите, чел ли си икономическите прогнози, наясно ли си с приходи, разходи, рискове и прочеи от построяването й. Аз лично не, затова не казвам, че съм нито ЗА, нито ПРОТИВ, за тази работа си има експерти, не компексирани избиратели, дето хал хабер си нямат, а само си играят на демокрация...
Следните потребители (4) благодарят на d.ivanov за този полезен пост
atuani (23-01-2013), Дедал (23-01-2013), пстойков (23-01-2013), Цец0 (23-01-2013)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
АЕЦ, анкета, Белене, Да, За, ИЛИ, НЕ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 23 (0 членове и 23 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Анкета: марки лаптопи/PC ukf КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ 5 12-12-2012 14:29
Не е анкета Iliyan N Дъра-Бъра 2 23-02-2012 22:49
Анкета: LyngSat, FlySat или KingOfSat? АДМИН Анкети 8 21-12-2011 22:08
“Нова ТВ” в събота: колко ще струва АЕЦ Белене и заслужава ли си? ТИНТИН ДРУГИ 0 17-09-2009 19:04


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:25.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.