The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #521  
Стар 12-02-2018
muggs muggs не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 61
Благодари: 14
Получил благодарност:
37 пъти в 27 поста
Сваляния: 134
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пак пишеш глупости!
Никой в нищо не убеждавам, това което съм написал са неоспорими факти.
Къде прочете, че съм писал да си хвърлиш Apple устройствата, че боготворя "Зелено Горски" или, че налагам воля?
А за MacBook Pro 2017, честито със здраве да си го ползваш, но искам да те питам нещо, в него флашки включваш ли директно.?

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Не стана много ясно дали е добре или зле да е отворен кода за boot loader , дори и неактуален . Да се радваме или да си скубем косите ?
Най-вероятно bootloader-а е актуален, в най-добрия случай ще излезе къстъм ром, а в най-лошия и аз не знам.

Последно редактирано от muggs : 12-02-2018 на 23:09
Отговори с цитат
  #522  
Стар 12-02-2018
Аватара на valbg
valbg valbg не е на линия
Корейче и половина
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: London
Мнения: 610
Благодари: 61
Получил благодарност:
129 пъти в 89 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от muggs Вижте мненията
А за MacBook Pro 2017, честито със здраве да си го ползваш, но искам да те питам нещо, в него флашки включваш ли директно.?
може, има USB-C порт, USB-C флашки колкото искаш, ето ти флашка с USB и USB-C да си я пъхаш където искаш:

https://www.amazon.co.uk/SanDisk-Ult...70_&dpSrc=srch

Няма да пускам снимка че ще извикате джендърмерията
__________________
55'' JS9000 | 28.2E, 13E, 39E | Sky Q | ET5000 | ZHD
Отговори с цитат
  #523  
Стар 12-02-2018
muggs muggs не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 61
Благодари: 14
Получил благодарност:
37 пъти в 27 поста
Сваляния: 134
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аха разбрах, значи с MacBook-а трябва да си купя и специална флашка, която да си я ползвам само на него.

Цитирай:
Първоначално написано от valbg Вижте мненията
Никой не те кара да го купуваш - евтини алтернативи бол... това е все едно да си купиш Хамър и после да нямаш парички да му наливаш петрол
Точно така никой не ме кара да го купувам, а и не съм тръгнал.
Аз просто се ограмотявам с работата на новите технологии.

Последно редактирано от muggs : 12-02-2018 на 23:33
Отговори с цитат
  #524  
Стар 12-02-2018
Аватара на valbg
valbg valbg не е на линия
Корейче и половина
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: London
Мнения: 610
Благодари: 61
Получил благодарност:
129 пъти в 89 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Никой не те кара да го купуваш - евтини алтернативи бол... това е все едно да си купиш Хамър и после да нямаш парички да му наливаш петрол

За модерните технологии се плаща, след 3-4 години като стане дефакто стандарта ще им падне цената. Същото и с телевизията - дайте ни повече телевизии ама как не ви е срам да вдигате таксите с левче
__________________
55'' JS9000 | 28.2E, 13E, 39E | Sky Q | ET5000 | ZHD
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на valbg за този полезен пост :
AGT (12-02-2018)
  #525  
Стар 12-02-2018
Аватара на AGT
AGT AGT е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,894
Благодари: 1,020
Получил благодарност:
700 пъти в 457 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колко мъка има по този свят .
__________________
Всеки ден се ражда по един будала ...... важното е да го намериш !
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на AGT за този полезен пост
Cool_Breeze (12-02-2018), valbg (12-02-2018)
  #526  
Стар 13-02-2018
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране



Отговори с цитат
  #527  
Стар 13-02-2018
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,354
Благодари: 2,631
Получил благодарност:
1,758 пъти в 892 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Не видях един разумен отговор на въпроса на @Дедал.
Видях един, защото съм гъзар, тежкар и женкар и мога да си ги сменям, но е далеч от разума.
То е ясно, че всеки прави каквото си реши, но все пак чакаме разумен отговор.
На мен ми е ясно, че такъв няма да видим... Ама айде да изчакаме още малко.

EDIT: Ето как хората гледат на зомбираните



EDIT 2: Някой беше питал по-нагоре какво толкова мога да правя с руутнатия ми телефон.
Днес например разбрах как с една програмка мога да си сменя boot анимейшъна.
Всеки със Самсунг знае, че с видео плеъра, от всяко видео може да си направи gif-че.
Избираш си дължина, как да се плейва, нормално, на слоумоушън или пък бързо, откъде да започва, къде да свършва и т.н.
Прави се много бързо, и после този gif мога да го задам като boot animation.
Ето това е нещо което ти прави кеф, телефона да ти зарежда по начин който ти искаш, да виждаш това което на теб ти харесва.

EDIT 3: За тези с айфоните забравих да поясня:
Gif е анимирана картинка, състои се от няколко снимки направени така, че да покажат някакво движение.
Обикновено се ползва за смешки.
Бях забравил, че тези с айфоните не могат да save-ват gif-чета, и да ги пращат по разните месиндъри на други хора.

EDIT 4: Те, за нещо те такова става дума.

__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Ooo_Pepi за този полезен пост :
register (13-02-2018)
  #528  
Стар 13-02-2018
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,247
Благодари: 122
Получил благодарност:
606 пъти в 319 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Boot animation казваш . Сигурно е много готино като си стартираш телефона да виждаш това което искаш . Признавам , много си прав , дразнещо е да гледам логото на марката която сам съм избрал , всеки ден след поредния рестарт . Аз пък зомбирания нямам нужда да си променям нищо - тази процедура да видя отхапаната ябълка ми се случва само след ъпдейт на ios , което е допустимо рядко . През останалото време не ми се налага да рестартирам , вероятно защото нямам привилегията да ползвам модифицирани версии от разни творци .
Gif-ове ? Да , това липсва на всеки един ползвател , особено на тези които са си дали парите за телефон с възможно най-голямата разделителна способност на дисплея , милиони цветове и ... за нещо което има 256 цвята . За незнаещите gif се записва без проблем .
И ако с това трябва да ме спечели андроида , забрави . Ще предпочета да си остана зомбиран , но да си върша работата бързо , без да си разнасям флашки по джобове и да се ядосвам , че половината американци като ми пратят файл pages/numbers да се чудя как да ги отворя или защо да не им обясня , че ползват неправилната ос . Андроида ще бъде полезен едва когато го видя на лаптоп или pc , да мога да си работя на което искам устройство без притеснения . А ще ме спечели тогава , когато тези които мислят хардуера , си пишат и ос , а не да чакам някой азиатец да си напасне чуждата ос на желязото си , защото и това не правят като хората . За всеки модел телефон от една марка ъпдейта на ядрото и ос излиза по различно време , и то само в рамките на една година , кошмар , после се забравя за тези модели . Добре , че олимпиадата е тази година , а не миналата , самсунгите щяха да изпотрепят всичкия спортен елит с техните гърмящи флагмани .
Незомбираните , упражнявайте се по темата щом ви харесва . Може и фен-клуб antiapple да си направите , с устав , ръководство , областни и регионални структури , уеб-сайт, протести пред магазините в които се продават , закон за забраната на тази проклета марка , гладни стачки . Даже най-добре е забраната да се впише в конституцията , че случайно някой зомбиран да не я отмени .

Последно редактирано от mistor : 13-02-2018 на 03:14
Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на mistor за този полезен пост
anton76 (16-02-2018), bu12tras (13-02-2018), Cool_Breeze (13-02-2018), manechi (13-02-2018), Veskop (13-02-2018)
  #529  
Стар 13-02-2018
Аватара на valbg
valbg valbg не е на линия
Корейче и половина
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: London
Мнения: 610
Благодари: 61
Получил благодарност:
129 пъти в 89 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Защо се излагаш?

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
EDIT 2: Някой беше питал по-нагоре какво толкова мога да правя с руутнатия ми телефон.
Днес например разбрах как с една програмка мога да си сменя boot анимейшъна.
И на jailbreak-нат iPhone може да се направи. За информация на феновете на зелените роботчета jailbreak е същото като да си руут-неш андроида.

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
Всеки със Самсунг знае, че с видео плеъра, от всяко видео може да си направи gif-че.
И на iPhone може

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
Бях забравил, че тези с айфоните не могат да save-ват gif-чета, и да ги пращат по разните месиндъри на други хора.
Факт, така беше преди 5-6 години ама това се промени отдавна. Изглежда не си в крак с новините.

__________________
55'' JS9000 | 28.2E, 13E, 39E | Sky Q | ET5000 | ZHD
Отговори с цитат
  #530  
Стар 13-02-2018
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от muggs Вижте мненията
Пак пишеш глупости!
Никой в нищо не убеждавам, това което съм написал са неоспорими факти.
Къде прочете, че съм писал да си хвърлиш Apple устройствата, че боготворя "Зелено Горски" или, че налагам воля?
А за MacBook Pro 2017, честито със здраве да си го ползваш, но искам да те питам нещо, в него флашки включваш ли директно.?


Най-вероятно bootloader-а е актуален, в най-добрия случай ще излезе къстъм ром, а в най-лошия и аз не знам.
А бе да те питам, ей тъй както съм седнал да гледам Олимпийските игри, ти да не си мислиш че там по твое село са открили топлата вода или поне кранчето за нея.
Я кажи нали си почитател на Горския човек, ти в новите модели на Xaomi последните от 2-3 месеца ,можеш ли да включиш зарядното от старите Андроид цепеници , защото аз не мога на служебния Mi MIX2 , ах каква изненада в USB C на Book -а зеф та го включих.
А за Мака използвам туй растройство:
https://www.amazon.es/Inateck-Alumin...6V26D4WBAJ0BMB
Връзвам с него куцо,кьораво и сакато , че даже и Х-а връзвам.
Пич носи си със здраве летвата,на някой стари кучета живота ни мина в заменки на техника , префлашване и съживяване на мъртъвци, и Всеки си знае хала така че зор ще ни уйдурдисаш на капризи.
И нищо лично ,просто ти хвърли въдицата , но в гьола само щука не кълве на бял червей.

Последно редактирано от Neo64 : 13-02-2018 на 10:33
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ios, iphone, ДИСКУСИИ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 5 (0 членове и 5 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:40.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.