The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #421  
Стар 04-08-2015
Аватара на Анто75
Анто75 Анто75 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Местоположение: София
Мнения: 610
Благодари: 129
Получил благодарност:
158 пъти в 101 поста
Сваляния: 47
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Според мен, доста хора си плащат за да гледат логото HBO горе в дясно, независимо от съдържанието.
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на Анто75 за този полезен пост
mitkobs (05-08-2015), sa6o91 (18-08-2015), И.Станков (18-08-2015), пстойков (05-08-2015)
  #422  
Стар 04-08-2015
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

@TUISTERa - така е, но Булсатком отдавна са показали, че не им дреме за тези 10 процента, защото знаят, че за да ги задържат, трябва да вложат много, което води до покачване на цената, което пък, от своя страна ще доведе до загуба на част от тези 90%, които са им основната таргет група... Та едното е свързано с другото.
Отговори с цитат
  #423  
Стар 04-08-2015
Аватара на an
an an не е на линия
-
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: ЮЗ БГ
Мнения: 2,226
Благодари: 395
Получил благодарност:
522 пъти в 377 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз не мога да ги съдя. Приемам, че повече им дреме за тези деветдесет и няколко процента, отколкото за останалите.
Освен това има и други оператори. На който не му харесва се маха. Поне това е лесно.
__________________
Optibox 7710 HDCICX, ITV 80 - 13E/16E, ITV 80 - 45Е/46Е, ITV 80 - 19,2Е.
Отговори с цитат
  #424  
Стар 05-08-2015
дексър дексър не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 64
Благодари: 13
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 135
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Я чекай и аз да се включа че съм кат селската клюкарка - четем само клюките ама не се изказвам Аз съм си предплатил до края на 2016год. (Учех в чужбина а останалите 2 приемника винаги се мандахерцаха на някъде). Предплатил съм и HBO-то. Не го гледам особено много, защото по-голяма част от предаваните филми там вече съм ги гледал (някой даже и по няколко пъти). Брат ми е нераклията - Games of Thrones... ОК до някаква степен ги осъщам и не ги осъждам - оператор, с капацитета на Булсата (аз за бройката съдя по паниците из панелките) не считам че е ОК ей тъй просто да даде "шът даун" на HBO... Явно е че имат там проблем от който потърпевши сме ние... да се надяваме че ще решат проблема... Това за което не ги осъждам обаче е факта че са единствения оператор който ти дава възможността да се клъщнеш общо взето едностранно... не плащаш и бягаш по съседите им... представих си обаче да съм на някой от конкуеентните оператори с договорчето с хилядите неустойки и да те клъцнат... ако искаш да се махнеш ще дължиш сумата пари и се местиш... в моя случай сега съм му пратил приемним на друг оператор че са бна каравани из морето че да не пропуска игрите... Аз все пак оставам зад булсата и съм склонен да им вярвам, че проблема не е само в техния телевизор...
П.С. След като звъннах на Булсата опееаторката ми каза че мога да си пусна молба и ще ми върнат сумата нооо за момента и тези заместническите канали ми харесват (се същите бози дават)
Отговори с цитат
  #425  
Стар 05-08-2015
краси098 краси098 не е на линия
форумец
 

Дата на присъединяване: May 2015
Мнения: 317
Благодари: 496
Получил благодарност:
59 пъти в 37 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Докато учеше в чужбина, забрави БЪЛГАРСКИ ли?
Отговори с цитат
  #426  
Стар 05-08-2015
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от an Вижте мненията
Аз не мога да ги съдя. Приемам, че повече им дреме за тези деветдесет и няколко процента, отколкото за останалите.
Освен това има и други оператори. На който не му харесва се маха. Поне това е лесно.
Тъй. По-лесно се намират оператори с високи такси, отколкото такива с ниски. Буля на това разчитата и за тези клиенти се борят.
Отговори с цитат
  #427  
Стар 05-08-2015
антена антена не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 1,112
Благодари: 7
Получил благодарност:
118 пъти в 70 поста
Сваляния: 186
Ъплоуди: 4
Cool

аз преди на сателит бг си бях платил също но те фалираха и никой не ми върна нищо
Отговори с цитат
  #428  
Стар 05-08-2015
дексър дексър не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 64
Благодари: 13
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 135
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от краси098 Вижте мненията
Докато учеше в чужбина, забрави БЪЛГАРСКИ ли?
Спокойно колега. Аз български език не съм забравил. Тук просто е като селската кръчма - всички са пияни и се заяждат един с друг.
Отговори с цитат
  #429  
Стар 05-08-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,040
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,757 пъти в 984 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
@TUISTERa - така е, но Булсатком отдавна са показали, че не им дреме за тези 10 процента, защото знаят, че за да ги задържат, трябва да вложат много, което води до покачване на цената, което пък, от своя страна ще доведе до загуба на част от тези 90%, които са им основната таргет група... Та едното е свързано с другото.
Златанов, изпускаш това което казвам. Не е важно колко плащат за хбо-то , а какво е отношението на оператора към тези хора. И това същото отношение ще е утре към зрителите на Евроспорт и Дискавъри като не се разберат и с тях за цените. И когато хората които са платили по 10 кинта за тия канали не мрънкат, как ще мрънкат тия дето даже не са платили за тези канали допълнителна такса? Ама тогава и ТИ ще си засегнатия и тогава ще го раздаваш обиден(като казвам ти имам в предвид тези които в момента не им дреме щото не са платили за хбо). Нека спират хбо-то, но да излезнат и да кажат, че не могат да се разберат, хората да знаят че няма да имат хбо в процеса на преговорите, да ги предупредят че до един месец може да им спре. да не бързат да си плащат Няма кой да го направи това нещо тука, точно поради типичното за нашата африканска държава -
Цитирай:
не ми пука за другите, важното е на мен да не ми бъркат в канчето... Даже ми е интересно да им гледам сеира
Отговори с цитат
  #430  
Стар 05-08-2015
ДТВБО ДТВБО не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2015
Мнения: 71
Благодари: 11
Получил благодарност:
16 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Тъй. По-лесно се намират оператори с високи такси, отколкото такива с ниски. Буля на това разчитата и за тези клиенти се борят.
Като видя, че на Булсатком им била ниска таксата и ми се повръща. От на кого е по-ниска? Има някои оператори, които предлагат от 1 до 3лв. по-висока такса, но там си бъкан с HD, най-малкото целия спорт е в HD.
Цената на Булсатком спрямо качеството на каналите е възможно най-високата, която може да поеме пазара. Сигурен съм, че работят с много много по-голяма печалба спрямо другите оператори в този ценови промеждутък, защото извиват ръцете на телевизиите за по-ниски такси, без HD вариантите на каналите им. Покрай всички тези резили и пазарлъци с телевизиите им излязоха кирливите ризи, че им е през ку*о за клиента и единствено гледат да получат в пъти по-добри условия спрямо конкуренцията, за да поддържат лев-два по-ниска цена, но и няколко пъти по-ниско качество на картината. И БТВ и НОВА и Дискавъри и кой ли не им направи компромис, а цената на Премиум си стои една и съща, дори вдигнаха най-ниския си пакет. За това качество на каналите съм сигурен, че и на 10-12лв. да е Премиум пак ще са на сериозна печалба. Да не говорим, че взимат 4 лв. такса за F+ HD, по който върви някакъв тенис от време на време на живо, а в най-добрия случай излъчват по два мача без траурно лого на седмица от Ла Лига. Та къде я видяхте тази евтиния не знам. 4 лв. за един канал с тенис повторения и два мача от Ла Лига седмично, срещу 3.96лв. за 3 канала на НОВА с много спорт, който още ще се допълва.
Сега с HBO пак се борят за в пъти по-ниски цени спрямо конкуренцията, но съм сигурен, че пакета ще си остане 10лв. след като се договорят. 10 лв. за 1 HD канал срещу 9 лв. при останалите за 4 HD канала.

Последно редактирано от ДТВБО : 05-08-2015 на 12:44
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на ДТВБО за този полезен пост
EVRODANKATA (05-08-2015), Гепарда7472 (05-08-2015), ники62 (15-08-2015), Стефо (05-08-2015)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
hbo, Да, няма, повече, предлага, се, Спря


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 8 (0 членове и 8 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
BTV action спря в мрежата на Blizoo дрим ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 42 26-05-2013 16:50
Спря токът в Мюнхен... ВалчоП Дъра-Бъра 30 15-11-2012 19:24
Була спря наполовина PayNera ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 17 22-01-2012 16:41
BNT World спря излъчване от 16Е???? berks Български програми на останалите спътници 10 01-05-2011 12:53
Телевизията на Виваком спря...... alexi ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 111 30-11-2010 22:58


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:17.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.