The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 15-09-2020
Аватара на Дзмей
Дзмей Дзмей е на линия
Тотален наблюдател
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 145
Благодари: 75
Получил благодарност:
63 пъти в 27 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Така е. Лакомията си е болест. Дори и да се давят от кинти, искат още и "креативно" измислят нови начини да доят хората. На много места вече се усеща, че хората са им показали Пръста. Хубавото от тая криза в момента, е че всички осъзнахме с колко малко всъщност можем да живеем и колко са ценни бирата с приятели и разходката в планината. И стига човек да е здрав, можем да си поговорим кой всъщност живее по-добре. Ние гащниците или напращялите от кинти чичаци и лелки.
__________________
1.9e Neosat, 2.4mCM, Triax TTW006; 13E 1.0mCM, Triax TTWD; 9e 80cm, Inverto BU; ZgemmaH9 twin, ZHD 210
Отговори с цитат
  #32  
Стар 15-09-2020
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,233
Благодари: 122
Получил благодарност:
599 пъти в 315 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Заради това ,който иска да му пазят парите да ги слага в трезор и да си плаща . Поне знае за какво плаща , а не да им ги дадеш като спестовна компонента и след година да си на минус , като в същото време ти ползват парите за да ги раздават като кредити и да си покриват ликвидността . А кризите им идват като манна небесна . Всички свиват разходи , парите са при тях и си правят каквото пожелаят . Но при нас е пълен абсурд . Не знам и не ме интересува как се справят чуждите банки , но да чакам до понеделник за да ми дойде един превод от същата банка направен в петък е направо идиотско . Или да ми искат такса когато си захранвам сметката или сметка за която съм упълномощен , че и ми се карат ако не си нося оригинала на пълномощното , който го имат в тяхната система . Ако някъде по света нещата изглеждат заплетена , то при нашите банки си е джунгла .
Отговори с цитат
  #33  
Стар 15-09-2020
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,154
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Revolut вдигнаха таксите, и не се приемат от много банки(усетиха се и шибат яко такси за захранване) . Също така съм имал проблеми с интернет търговци, които не приемат картата, което за мен е по-големия проблем.
Аз използвам Curve, като към него добавяш другите си карти.Купуването в други валути за момента ми излиза почти идентично с курса на бнб.
При пазаруване с картата на Curve все едно пазаруваш с другата си карта. Още не съм теглил на банкомат с Curve, но такса до 200 евро няма . Плюса е , че не държиш пари в Curve, както в революта...
Имат кешбек към амазон и други, но за него трябва да си на платен план(3 месеца има бонус, та ако успеете да си направите достатъчно кешбек през това време, може да избиете платения план).
Списък на кешбек търговците
https://www.curve.com - линк без реф
http://www.curve.app/join#DXW2VY9E - линк с реф , 5 паунда дава бонус за активен реферал еднократно. Дава 5 паунда и на регистриращия се!
Аз също имам Curve и там съм вкарал картите на Revlut и Monese.
Теглил съм от банкомат без проблем, но не съм го ползвал за плащане. За плащане ползвам Apple Pay с картата на Revolut и досега е минавала навсякъде, може би заради Apple Pay.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #34  
Стар 15-09-2020
ogibo ogibo е на линия
Тракторист
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Местоположение: Свиленград
Мнения: 815
Благодари: 311
Получил благодарност:
183 пъти в 131 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Revolut и аз го ползвам от година-две, но в редки случаи. Предимно за плащане в алито. Проблема е че с тази карта не можеш да плащаш към НАП например. От скоро ми се върти в главата да заменя и фирмената си сметка с нещо подобно, та ако някой има информация за финтек компания предлагаща BG IBAN с възможност за разплащане към НАП нека сподели.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 15-09-2020
dolby dolby е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,693
Благодари: 799
Получил благодарност:
523 пъти в 366 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Навремето преди бая години ползвах тая
https://www.skrill.com/en/
Преди беше ок за времето си и целите ми, сега нямам идея как е струва си да се провери

Последно редактирано от dolby : 15-09-2020 на 15:08
Отговори с цитат
  #36  
Стар 15-09-2020
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
Аз също имам Curve и там съм вкарал картите на Revlut и Monese.
Теглил съм от банкомат без проблем, но не съм го ползвал за плащане. За плащане ползвам Apple Pay с картата на Revolut и досега е минавала навсякъде, може би заради Apple Pay.
Да, Apple Pay си е отделна платформа, все едно не си платил с револют картата. Но иначе, не се приема картата на много места, аз специално видях зор с няколко руски платформи, интеркаса, и всичките подобни, наложи се да минавам през paysera за да плащам в русия, с curve картата нямам подобни проблеми. Нямам нищо против револют, използвам го, просто споделям впечатления от първа ръка.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 15-09-2020
Аватара на 111111
111111 111111 е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 2,384
Благодари: 1,026
Получил благодарност:
1,031 пъти в 675 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Да, Apple Pay си е отделна платформа, все едно не си платил с револют картата. Но иначе, не се приема картата на много места, аз специално видях зор с няколко руски платформи, интеркаса, и всичките подобни, наложи се да минавам през paysera за да плащам в русия, с curve картата нямам подобни проблеми. Нямам нищо против револют, използвам го, просто споделям впечатления от първа ръка.
Ти нямаш нищо против ама скоро веригите ще ги блокират.
Може да блокираш разплащане на продавача нищо че си платил на каса

Взимаш телевизор плащаш на касата и веднага блокираш, на касата е минало ай честит телевизор.
__________________
Подпис от долоподписания
Благодари натискайки "Thanks" бутона,
ако сметнеш поста за полезен.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 15-09-2020
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,233
Благодари: 122
Получил благодарност:
599 пъти в 315 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 111111 Вижте мненията
Взимаш телевизор плащаш на касата и веднага блокираш, на касата е минало ай честит телевизор.
Точно това няма как да се случи . Ще си го платиш . Това да не е анонимна томбола ?
Отговори с цитат
  #39  
Стар 15-09-2020
taewu taewu не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2008
Местоположение: world
Мнения: 1,116
Благодари: 3
Получил благодарност:
154 пъти в 114 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 3
Cool

е как блокираш на Monese ? примерно да си поръчам нещто и след това да го блокирам както колегата казва?? имам и revolut и curve
__________________
азиатец и половина
Отговори с цитат
  #40  
Стар 15-09-2020
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,154
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от taewu Вижте мненията
е как блокираш на Monese ? примерно да си поръчам нещто и след това да го блокирам както колегата казва?? имам и revolut и curve
Във Monese също можеш да активираш виртуална карта, както при Revolut. Имаш опция за Freeze и при тях.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
00, банки, депозитите, Лихвата, някои, ПО, стигна


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Две банки и фонд придобиват Булсатком аас ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 47 19-12-2019 21:37
Пекъсване на някои канали РАДИЧ ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 8 05-07-2016 15:00
някои да има проблемии с AXN ? Чейн ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 21 07-11-2014 01:45
Да започнем с някои коледни промоции SKY DIGITAL ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 24-11-2012 21:36
Проблем с някои канали Ради КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 6 11-05-2010 21:12


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:00.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.