The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S]

САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S] Сателитна цифрова телевизия

 
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 24-06-2019
Пиромана Пиромана не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2019
Мнения: 19
Благодари: 3
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Нови некодирани български канали

Здравейте,
Видях в интернет че Виваком предлагат вече повече на брой безплатни, некодирани канали. Ползват нов спътник от 2019
На линка по-долу:
https://tvnovini.bg/page/svobodni-ba...ali-na-satelit
12594 H 9416-3/4 8PSK DVB-S2 - VIVACOM
BNT 1
BNT 2
BNT 3
BTV
Bulgaria On Air
Nova TV
И като прибавим и другите няколко сателита с некодирани бг. канали. Антената на покрива е за смяна, но при това положение мисля да монтирам сателит. С източно изложение съм.
Направих си регистрация на сайта специално за да питам дали може по-принцип да се разчита че това нещо ще се задържи, в смисъл няма да им скимне да ги махнат. И въобще вярно ли е, че всички тези канали към днешна дата се хващат свободно. Предполагам има хора от години следят колко са свободните канали и как стоят нещата! За да не стане така да дам немалко пари и след време да ги кодират, преместят на друга честота и т.н. Идеята е да платя да ми монтират чиния и имало у-во да хваща от няколко сателита едновременно. Декодера ми е Strong 2401 - има и за ефирна, и за сателитна поддръжка. Временно сме без антена, така че много бих искал да получа отговор, да знам да купувам ли сателит. До покрива на блока има 5 етажа и трябва дълъг кабел + труден монтаж на покрива, ако ще ползвам пак ефирна антена, така че предпочитам да минем на сателит?
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
български, Канали, некодирани, Нови


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Канали на български език от Astra 4A Дато Български програми на останалите спътници 2 16-03-2019 23:27
От къде да си купя IP телевизия с много канали и всичките български? kostianev Въпроси и отговори 14 05-12-2018 18:00
Въпрос за некодирани канали ТВ маняк КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 1 06-08-2013 20:54
Нови Български провадари или...??? koko313 Български програми на останалите спътници 3 23-07-2010 14:08


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:32.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.