The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 24-10-2019
Em Em не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 33
Благодари: 165
Получил благодарност:
12 пъти в 7 поста
Сваляния: 20
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хоризонт Вижте мненията
Мартинския това лято ми изтече договора с A 1 и този оферта дето на тебе са ти я предложили за 10 лв и на мен ми я предложиха за 8 лв и им я отказах. Минах на предплатена. За 6 лв ти дава също 200 минути и 2000 гб. На първото или второто зареждане те прави лоялен клиент и ти отпускат допълни бонуси. За момента трети месец между 6 и 10 лв ми излизат разговорите. От интернета съм очарован защото мегабайтите са като на скъпите тарифни планове.
Недостатък на предрплатената на А1 е ако ползваш роуминг в чужбина нищо не ти дават!
На коя тарифа е 200 минути и 2000 Гб за 6 лв. ? при мен са наполовина и за 15 дни за 6 лв.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 24-10-2019
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,133
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Преди малко се върнах от офис на А1, без никакъв проблем хората претарифираха картата към прима, дадоха новата плака, направиха ми супер оферта за останалите абонаменти, които имам. Бяха супер любезни, определено ме впечатлиха!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #23  
Стар 24-10-2019
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Дай офертата за абонаментите де Недей са стиска
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
дрим (24-10-2019)
  #24  
Стар 24-10-2019
Кохонеса Кохонеса не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Apr 2019
Мнения: 59
Благодари: 0
Получил благодарност:
11 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Дай офертата за абонаментите де Недей са стиска
Това не е на мода. Безлимитната оферта от 50 лева (без лимит в мегабайти, минути и разговори дори до Марс) е само за най-избраните Не е модерно да споделяме решенията тук в този форум.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 24-10-2019
Аватара на Вас
Вас Вас не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2014
Местоположение: София
Мнения: 3,227
Благодари: 748
Получил благодарност:
1,362 пъти в 886 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз съм на ваучер на една от тези, която реша на момента без проблем:

https://www.vivacom.bg/bg/residentia...nitelni-paketi

Година и половина вече съм с такива натрупвания, че нямат свършване. Единственото условие е да не пропуснеш датата и час и половина преди часа на предишното зареждане.
__________________
triax 110 + h-h motor/ inverto black ultra twin/ edision primo ip S2 265/hevc
Отговори с цитат
  #26  
Стар 24-10-2019
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Кохонеса Вижте мненията
Това не е на мода. Безлимитната оферта от 50 лева (без лимит в мегабайти, минути и разговори дори до Марс) е само за най-избраните Не е модерно да споделяме решенията тук в този форум.
Ква безлимитна, ти чел ли си малките букви безлимитна е моята на виваком, при проверка на минутите ми дава 50 хиляди минути Иначе в малкия шрифт пише - без лимит ама в разумни граници, които сме приели че са 2000 или 3000 или 5000 Тиа се опитваха да ми ги пробутват от а1 миналата година
Отговори с цитат
  #27  
Стар 24-10-2019
Кохонеса Кохонеса не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Apr 2019
Мнения: 59
Благодари: 0
Получил благодарност:
11 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Ква безлимитна, ти чел ли си малките букви безлимитна е моята на виваком, при проверка на минутите ми дава 50 хиляди минути Иначе в малкия шрифт пише - без лимит ама в разумни граници, които сме приели че са 2000 или 3000 или 5000 Тиа се опитваха да ми ги пробутват от а1 миналата година
Направих 800 гигабайта и нямаше проблем. Не пише да има лимит, говорих си часове наред всеки ден със хора на кораби, на мобилни в страни като ЮАР и тн. Друг член на този форум, който ползва същата оферта направи над 5 терабайта и пак никой не го спря. Даже си работи мулти банд бондинга и има скорости над 200 мегабита почти постоянно.

В договора няма дефинирано разумно потребление като точна цифра На виваком имам 2 терабайта и 5000мин и нямам тези международни минути. И може за малко под 50 лева да ги вземеш.

Но нали се разбрахме, че в този форум не трябва да си споделяме решения на проблемите. Пък и за а1 има една схема да ги мамиш и от всеки телефон да правиш неограничен трафик, стига да имаш нов дата пакет (няма да ти черпи мегабайтите от дата пакета). Има начин и боба да го свариш отново, на 2 лева. И булсатката да я ползваш на СИП демек да имаш СИП акаунт за мобилен номер в България за почти без пари. Ти ли ще продължиш, или ще спазим правилата на форума?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 24-10-2019
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,133
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Кохонеса Вижте мненията
...Но нали се разбрахме, че в този форум не трябва да си споделяме решения на проблемите...
Това, нещо не го разбрах, къде е това споразумение или някви инсинуации се прокарват?!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #29  
Стар 24-10-2019
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Предполагам намеква, че някъде в някоя тема са му казали, че не трябва да помага на лични, ами трябва да пише във форума За андроид приложенията конкретно става дума май
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на TUISTERa за този полезен пост
yavor1 (24-10-2019), дрим (24-10-2019)
  #30  
Стар 24-10-2019
Кохонеса Кохонеса не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Apr 2019
Мнения: 59
Благодари: 0
Получил благодарност:
11 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Предполагам намеква, че някъде в някоя тема са му казали, че не трябва да помага на лични, ами трябва да пише във форума За андроид приложенията конкретно става дума май
Колкото дрим ще ти напише какво е сключил като условия, толкова и аз ще напиша как стават другите работи. Виж, за меренето сме първи друго е да ползваш GPON на 50 мегабита официално за 6 лева на месец и да хакваш шейпъра и да си правиш гигабита като пич И да не ти се точат мобилни данни от 3-левов план. Но нека спрем до тук - ако си помагахме тук, вече щеше да гледаме и слушаме неща, които никой друг не може да гледа, къде на шеринг, къде на IPTV от оригинален сорс, къде на стриймове за мобилен, без да им се отчита трафик, но тук това няма да стане. И по-добре всичко да остане за избраните, и да продължат да махат евтините планове.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
месечна, мобилен, на, Найевтина, Оператор, такса


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
А1 сменява всички стари планове, които са с месечна такса под 10 лева. sa6o91 GSM мобилни комуникации 39 29-05-2019 10:00
Избор на мобилен оператор viktor GSM мобилни комуникации 82 25-08-2013 22:19
bob предлага тарифен план без месечна такса и дългосрочен договор ТИНТИН GSM мобилни комуникации 39 04-04-2013 22:55
Нов Оператор предлагащ ТВ еднократна такса около 50 лев Енигма Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 12 10-03-2012 19:27


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:30.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.