The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #101  
Стар 21-09-2013
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Не е важно колко гиги рам ще имаш и колко броя ядра ще ти е процесора ,важното е как работи ос със хардуера който са сложили, а при айфон винаги работи прекрасно
Объркал си адреса , сектата е при зеления хемороид
Включва ли се автоматично с аларма сутрин, ако телефонът е изключен за през нощта (имам предвид вайфоня)?

Цитирай:
Първоначално написано от Денислав Вижте мненията
И като те кефи какво? Да не би да птупаш постове .
Не, просто казвам, че разбирам от къде идва смехът и доброто настроение :middlefinger:
Отговори с цитат
  #102  
Стар 21-09-2013
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
Не, просто казвам, че разбирам от къде идва смехът и доброто настроение :middlefinger:
Че ЛГ направили нов телефон с актуален soc ли? Като казват от сектата на софонистите, не всичко е хардуер .
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
  #103  
Стар 21-09-2013
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Това е хубаво ,че се интересуваш от айфон и четеш доста по форумите
Така е тежичка е 7-цата за 4-ката , тук хемороида печели в полза на с2 което удари в земята и с4 по стабилност.

Гошко ,ти за да ти пази батерията в училище ли си изключваш вечер телефона ? Отдавна има измислен airplane mode и blacklist ако не искам да ми звъни телефона през ноща ,че да го гася
Отговори с цитат
  #104  
Стар 21-09-2013
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Talking

Изключвам го първо защото се пести батерията, няма нужда да хаби процент за час през нощта (тъй или иначе не го използвам кой знае колко дори денем), поради съображения за здравето ми (да не седи включен близо до тялото докато спя) и най-важното- защото така съм преценил и така ме кефи...


Приемам отговора ти за твърдо НьЕ. Вайфоян не пали за аларма, щот е тъп като галош
Отговори с цитат
  #105  
Стар 21-09-2013
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Това е хубаво ,че се интересуваш от айфон и четеш доста по форумите
Така е тежичка е 7-цата за 4-ката , тук хемороида печели в полза на с2 което удари в земята и с4 по стабилност.

Гошко ,ти за да ти пази батерията в училище ли си изключваш вечер телефона ? Отдавна има измислен airplane mode и blacklist ако не искам да ми звъни телефона през ноща ,че да го гася
Пак си объркал рейса, като си мислиш, че щом софоня е нестабилен и другите са така. Ония зеленичките имат мнооого софт. Аз например на С4 съм се закотвил на 4.2.2 BMF8 и нямам абсолютни кикави проблеми. Мисля да мина на MH8, но докато се чудя ще излезе 4.3 с благинките, нещо не ме кефи Knox (SELinux).
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
  #106  
Стар 21-09-2013
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Е що 4.2.2? Сложи 4.3 с тъчвиз! Ам ама то няма стабилно до тук с митовете(в които вярвахте ти и още 10 човека) как самсунг имат най-добрите деволъпери
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
Цец0 (21-09-2013)
  #107  
Стар 21-09-2013
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
Изключвам го първо защото се пести батерията, няма нужда да хаби процент за час през нощта (тъй или иначе не го използвам кой знае колко дори денем), поради съображения за здравето ми (да не седи включен близо до тялото докато спя) и най-важното- защото така съм преценил и така ме кефи...


Приемам отговора ти за твърдо НьЕ. Вайфоян не пали за аларма, щот е тъп като галош
Гошко ,като го изключиш пестиш батерия толкова колкото и като е включен. Ако го заредиш и го оставиш изключен 2 дни и го включиш колко мислиш ,че ще показва батерията ?
До вчера беше с нокиа с фенерче и от както взема най-голямата пръчка стана голям разбирач

Дениславе нестбилността е присъща за хемороида не за айфона, защо ли всеки пише и брише ромове за какво ли не кой от кой по нестабилни, едно изчистили други 5 неща омазали
Отговори с цитат
  #108  
Стар 21-09-2013
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,342
Благодари: 2,625
Получил благодарност:
1,742 пъти в 886 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Това с ромовете не е точно така, особено "кой от кой по-нестабилен".
Случва се понякога в нова версия нещо да не работи коректно, но не всеки път а пък и бързо пускат нов ром с поправените пропуски.
Важно е от хилядите ромове да подбереш такива които са стабилни.
Няма смисъл да убеждавате събеседника си, че вашия тел е по-добър от неговия.
Ако имаше "най-добрия" всички щяха да са с него и нямаше да има други производители.
Това обаче не е така и всеки тел притежава по нещо което липсва в конкурентни телефони.
И тъй като хората имат различен вкус затова всеки си купува различен модел телефон.
Вчера хванах S4 и го разцъках в един магазин за около 5 мин.
Доста добре са го докарали на визия, хваща окото.
За работа на ОС не може да се придобие представа за толкова малко време.
Като цяло при андроидите има един лаг който дразни, лично мен ме дразни повече.
Докато бях с айфон нямаше лаг и знам, че едва ли ще има, но има други недостатъци заради които не бих се върнал при тях.
Това да си джейлбрейкваш телефона си е живо мъчение, ако пък нещеш ти се налага да си купуваш всяка програма която ползваш, това пък е пълен абсурд.
При андроида си дърпаш кракнатата програма, инсталираш и работи при това на стоков ром без руут.
Знам, че се появиха програми даващи възможност за инсталиране на кракнати приложения без да си джейлваш телефона, но колко стабилно бачкат нямам наблюдения.
Андроида като цяло ти дава повече свобода, повече може да ръчкаш телефона.
Един много важен фактор за мен е да има голям екран.
Вчера хванах и Sony Xperia Z Ultra 6.4" баси туча е това, тия от Сони макар, че здраво дръпнаха допускат сериозни грешки:
Пускат този тел с версия 4.2.2 при положение, че от няколко месеца има 4.3 а другия месец излиза 4.4
Оставили огромно разстояние отгоре и отдолу а бутоните ги направили софтуерни в екрана като при Нексусите, баси недомислицата.
Мисля, че 5.7" ще ми паснат най-добре в ръката... ако е така то Galaxy Note 3 ще бъде моя телефон, нека излезе и го хвана в ръка.

Айде стига, че нещо много се отплеснах

Sent from my Galaxy Nexus
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #109  
Стар 21-09-2013
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Еййй, да не поспи малко човек...
Виждам, че Самсунг олигофренчето е приело доста лично и навътре нещата и е изпълзяло от хралупката си, в която се беше навряло и уж нямало да пише повече тука
И е станала една
Идеята ми беше, че с този клип LG си правят пълен, ама пълен ташак със Самсунг. И тоя ташак го прави Зак Уайлд... Макар, че "г-н от моето по-убаво нема" едва ли знае кой е той и някога е чувал за него
Айде със здраве да си разтяга акордеона и не се пенявайте на базиците...
Отговори с цитат
  #110  
Стар 21-09-2013
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Гошко ,като го изключиш пестиш батерия толкова колкото и като е включен. Ако го заредиш и го оставиш изключен 2 дни и го включиш колко мислиш ,че ще показва батерията ?
Важно е, защото означава, че ще се зарежда по-рядко, каквото е и желанието ми и причината да го правя. А батерията сигурно ще показва 99- 100 процента
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
galaxy, note7, s8, samsung, siv


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 5 (0 членове и 5 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Продавам Samsung Galaxy s5 alexi Приключили продажби 4 15-11-2014 18:14
samsung galaxy y 5360 Васил GSM мобилни комуникации 0 02-03-2014 21:39
Samsung Galaxy S III Денислав GSM мобилни комуникации 72 27-09-2012 00:33
Samsung Galaxy S III Денислав GSM мобилни комуникации 1 18-09-2011 20:03


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:49.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.