The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #21  
Стар 19-12-2014
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bu12tras Вижте мненията
Аман от палячовци които си мислят,че като живеят в чужбина са нещо повече от тези в България
Тая песен съм я слушал вече много пъти.
Още в 8-ми клас на село при баба ми през лятната ваканция, ми се случи да ми обясняват че съм бил надуто софиянче.
Там в махалата се събирахме вечер и аз носех японския ми касетофон да им пускам записи, щото друг нямаше такава играчка. Ама като скивах в селското кино, че една от сладураните се целува с един дето ни се пада батко и на нея и на мен и реших че няма какво да търся повече, да ходя вечер на сбирките. И дойдоха да ме викат вкъщи да съм бил ходил при тях. Като им отказах, най-голямата и нахакана каза, че не съм искал да ходя при тях щото съм ги бил мислил за прости селянчета. А аз нямаше как да си призная що не искам да ходя повече при тях. Нямаше как да й кажа, че една от тях е била могла много лесно да стане и тя софиянка, ако си е била избрала с мен да ходи на кино.

Ти в конкретния случай тука, целиш да си успокоиш собствените ти незадоволености ( фрустрации), като сам се самоуспокоиш, че който има добро самочувствие е задължително палячо, ако не ти се кланя на теб до земя и не те взима за по-знаещ или можещ от него.

Към днешна дата, българската ти лична карта ти дава права да се настаниш и живееш където си искаш в ЕС. Може като наемен труженик, а може и като работещ за себе си. Няма какво толкова да се изживяваш като един вид лишен от някакви възможности човек, когото го човърка от вътре завист по другите хора. В България си има богаташи, гледай ги тях на криво. Ако ти живееш в бг, това си е лично твой избор, никой не те е вързал насила да стоиш там. Някои англичани пък си купуват къщи из българските села и се настаняват там да си живеят и харчат пенсията. Ти вероятно ги броиш за смахнати и идиоти. Вземи та се сприятели с едно английско семейство, живеещо в бг, може да па да научиш от тях, как се признася буквата S на края на съществителните имена в множествено число. Па и може да ти пуснат линия да гледаш каквото те гледат, не се знае.
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
аваст, Антивирусна, найдобрата, програма


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
коя антивирусна програма да си сложа ? bokarium Дъра-Бъра 118 19-04-2015 19:15
Антивирусна програма за андроид Jovanoty GSM мобилни комуникации 30 03-10-2012 16:55
програма DOG САША БЕЛИЯ Въпроси и отговори 0 09-01-2011 14:25
програма emskia Дъра-Бъра 2 23-12-2010 23:49
Коя е най-добрата програма Динко Дъра-Бъра 4 03-07-2010 11:50


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:39.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.