The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 15-09-2011
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране VIVACOM Trio на по-ниска цена и специални условия

Тройната пакетна услуга на VIVACOM - VIVACOM Trio, която се предлага от м. май тази година, отчита двоен ръст на продажбите и голям потребителски интерес. Това е причината от днес телекомът да предлага пакета със специални условия - до 15 декември промоционалната цена е 12,90 лв. на месец, като офертата е валидна при сключването на срочен договор, а по-ниският абонамент важи съответно за първите три или шест месеца в зависимост от периода на контракта. VIVACOM Trio комбинира три от най-често използваните услуги - домашен интернет, цифрова телевизия и мобилна услуга, и по този начин намалява до 50% разходите за тях на едно домакинство.

TRIO: Net + Mobi + TV включва мобилна услуга с 3 часа за разговори към всички национални оператори, неограничен интернет за дома със скорост до 10 Mbps и цифрова телевизия с над 40 канала, в които влизат Евроспорт, Fox Life, bTV Cinema, три филмови, девет музикални канала и др. Цената към всички мрежи след изчерпване на включените минути е само 0,25 лв. на минута.
__________________
"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity." -- Dennis M. Ritchie</pre>
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15-09-2011
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да бе , да ! Не останаха балъци и те са на привършване !
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15-09-2011
красибел красибел е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 190
Благодари: 549
Получил благодарност:
87 пъти в 51 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За Вивацом трябва да се говори като за мъртвите - или добро или нищо, затова трябва всички вкупом да замълчим. Още по добре е ако си извършат публично ритуално фирмено харакири. Много мизерия съм виждал и продължавам да виждам в територия българия, но по голяма мизерност от извършваната от Вивацом във всички аспекти на дейността им не може не само да се намери, но дори и да се допусне, че може да има. Ако бяхме нормална държава, а не територия с аборигенско управление, досега тази фирмичка щеше да е забравена от всички /освен от Съдия изпълнителите, естествено/. Ако някой го интересува, мога да опиша подробно част от перипетиите ми с тази сган, наречена мениджърски екип на Вивацом.
Единственото добро нещо в отношенията ми с Вивацом е това, че успях да се отърва от тях с минималната щета от стотина лева и леко разклатени нерви
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15-09-2011
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз не съм им фен , но имам договор , но той изтича октомври и тогава..... шут в г..а !!
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15-09-2011
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от красибел Вижте мненията
тази фирмичка щеше да е забравена от всички /освен от Съдия изпълнителите, естествено/.
Има още една фирмичка от същия бранш която ако бяхме нормална държва също вече щеше да е в историята
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15-09-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

ха ха пак на лов за шарани

абе тия са малко странни виваком сладурите

бях на отделен договор за виваком интернет 15 мегабита и виваком тв за 14.80 на месец


уж не можеше да минавам от по голяма услуга към по малка обаче без проблемно ми обединиха двете услуги на един договор каналите вместо да са 40 броя за тв интетнета 10 мегабита пак са си 60 канала тв и 15 мегабита интернет

вместо където трябваше за първите три месеца да плащам 50% намаления от новия 1 годишен договов

вместо 17.80 на месец отивам аз и казвам хайде да плащаме сметка
тия вместо гореспоменатите 17.80 ми казаха 12 лева на месец за двете услуги нещо не се връзва вие как мислите ?

__________________
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15-09-2011
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Като ти дойде следващата фактура за плащане , може да останеш и неприятно изненадан ! От тея ....... може да се очаква всичко !
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15-09-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

ами да видим само че не знаят с кого ще се гъбаркат имам си подписан договор и там си пише точно и ясно няма да се оставя да ме мотат винаги съм си бил изряден и нямам пропуснато плащане към тях
__________________
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15-09-2011
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз съм така , но имам неприятности от тяхна страна - някой тюфлек от тях от 9 месеца не ми е фактурирал интернета и познай сега - искат си парите накуп . да - ама не , ще имат да чакат !
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15-09-2011
Аватара на tedo
tedo tedo е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Into the Pit
Мнения: 592
Благодари: 153
Получил благодарност:
97 пъти в 75 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от civica Вижте мненията
И аз съм така , но имам неприятности от тяхна страна - някой тюфлек от тях от 9 месеца не ми е фактурирал интернета и познай сега - искат си парите накуп . да - ама не , ще имат да чакат !
А защо си траеш 9 месеца ,че не плащаш ?
Добре ли ти беше
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
trio, vivacom, на, пониска, специални, условия, ЦЕНА


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Нови условия за обновените тарифи Generation GLOBUL ТИНТИН GSM мобилни комуникации 3 30-11-2011 13:17
Нова цена на HD пакета + промо цена на HD оборудване! макс+ ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 28 11-07-2011 20:24
дайте съвет за приемник за булсат карта, ниска цена register ДРУГИ 35 21-11-2010 10:12
Vivacom с пакет за телевизия и интернет при 25% по-ниска цена ТИНТИН ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 3 06-11-2010 01:03
VIVACOM се намесва на пазара за телевизия – супер ниска такса?! ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 9 09-07-2010 10:02


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:37.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.