The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Анкети

Анкети Проучете мнението по въпроси, които ви интересуват

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 08-01-2013
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз гласувах за това,всички да са тук. И ще копирам с малки корекции написаното от мен в друга тема.–––––––––––––––––
Както в нормалния живот,така и тук си има хора...и...хора. Както вече съм споменавал,мнението ми е,че ПОВЕЧЕТО пишещи тук не са КУХИ ЛЕЙКИ и това е причината да ползвам форума. От тук нататък всичко е въпрос на характер и гледна точка. Понякога се случва да има несходство в характерите и тогава би трябвало да се включва главата. Ако всеки съумее да чете внимателно,какво са написали хората,съответно,преди да се изкаже,да помисли,дали и как да се обади в ситуацията,то ще си спестим доста препирни и ИЗЛИШНИ спорове. Шегите са си шеги,сериозните неща са за сериозни мнения. Все пак ми е ясно,че е доста трудно мисълта да надделее над характера,но,ако всеки се опита поне малко,ще изглеждаме доста по-нормално и дори споровете ни ще са градивни.
Като пример мога да дам мен и КОКО-Не се познаваме лично,от един град сме и поддържаме в повечето случаи противоположни мнения и различни отбори,но дори и леко да се тръгне в груба посока,бързо намираме нормален тон. ПОНЕ ДО ТОЗИ МОМЕНТ
Отговори с цитат
  #32  
Стар 08-01-2013
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Бановете са нож с две остриета (или по-скоро нещо като скалпел), затова като всяко подобно такова сечиво, трябва да се използват внимателно и с мярка, защото могат да се превърнат в нещо като мутраджийска бухалка. Иначе казано - да причинят излишни поражения не където трябва.
Доста се изписа и доста се разбра какви напрежения са се трупали във времето между различните пластове и прослойки в това своеобразно виртуално общество. Ето, поразтресоха се пластовете, освободиха се напрежения, изпусна се пара (както и други флуиди), но като цяло тази поредица от катаклизми (и клизми) би трябвало да има известен очистващ и разтоварващ ефект.
Като цяло, периодът след "края на света" започна доста интересно .
Нека да продължим да си помагаме, както и да се задяваме, да се закачаме, да се кодошим, защото "прекаленият светец и Богу не е драг", но нека да не се обиждаме и да не се провокираме излишно. Когато всичко е в разумни граници, дори и леките нестандартни забежки могат да внесат елемент на удоволствие и наслада...
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ВалчоП за този полезен пост :
Зелен (08-01-2013)
  #33  
Стар 08-01-2013
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Хубаво беше накрая да се помирите. Дано не е временно, да сте готови да преглътнете обидите и да зарежете личностните неразбирателства - всеки си е специалист в нещо и си има своите постижения, а пълните лаици като мен няма от кого другиго да се научат, освен от вас. Не виждам нищо лошо в това, че Дзумбата е успял в нещо, което друг не е успял. Я го пуснете него да ни пази от хакери,

Колкото до "постъпката" на Джак, единственото, което не остана уточнено, е, дали можем да сме спокойни оттук насетне за данните, които предоставяме. Това исках за себе си да чуя.
Иначе да, Хиена казва:
Цитирай:
Голем “праз“ като съм получил един спам, настройките за какво са ?
и е прав, хич не съм го и видял, докато не прочетох. Но! Нищо не пречи мейл-листата от форума да се продаде на спамъри. И тогава вече е голям праз.

Отговори с цитат
  #34  
Стар 08-01-2013
Аватара на Ники
Ники Ники не е на линия
Купонджия
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,383
Благодари: 3,350
Получил благодарност:
559 пъти в 241 поста
Сваляния: 26
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Ако ми кажете как да Ви гарантирам че няма да ни хакнат след като няколко пъти са се опитвали да го правят.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 08-01-2013
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ники Вижте мненията
Ако ми кажете как да Ви гарантирам че няма да ни хакнат след като няколко пъти са се опитвали да го правят.
Не искам да влизам в спор и не говоря за хакване, разбира се, а за недобросъвестно отношение. А че не са ви хакнали досега, е ясно чия е заслугата. Да турим пепел на случката, надявам се да не се повтаря, това исках да кажа.
за хубавия форум и добрия изход, който беше намерен с компромиси от двете страни.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Пламен Тачев за този полезен пост :
njor (08-01-2013)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
баннем, Да, кого


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
На кого да вярвам? На Гугъл или на Гармин? vaskonay САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 18 08-01-2013 01:07


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:55.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.