The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 20-04-2012
boboturboto boboturboto не е на линия
форумно кавалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Пардубице,Чешка република
Мнения: 805
Благодари: 325
Получил благодарност:
142 пъти в 97 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 1
По подразбиране re:

И защо точно iphone искаш?Има доста по-добри смартфони с Андроид за тези парички.Тука е като лафа:"циганина и мерцедеса или БМВ-то (на 20 години).Без да го приемаш като обида,просто за мен лично е неоправдано скъпа марка,защото точно заради марката им слагат еб...ти цените.
__________________
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20-04-2012
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Стига сте му давали насока кое какво ,човека си е решил какъв телефон иска!
Бил скъп нямал подръжка, да не би андроида да подържа старите си модели, нормално да спират подръжка нали трябва да се продават и новите, а тел може да си бачка и със старата ос още дълго!


Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20-04-2012
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

На андроида спокойно си се качват новите програми и на по старите версии на андроида, така, че не бъркай поддръжката с новата версия на ос-то, защото двете неща се различват много! При андроида наистина си работи старата версия, докато при нахапаните гледаш как програма след програма не можеш да я ъпдейтнеш.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20-04-2012
Аватара на gogyto
gogyto gogyto е на линия
рашън 8)
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Русе
Мнения: 3,394
Благодари: 1,614
Получил благодарност:
1,907 пъти в 1,173 поста
Сваляния: 143
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
При андроида наистина си работи старата версия, докато при нахапаните гледаш как програма след програма не можеш да я ъпдейтнеш.
Е за какво ми е ъпдейт ... , и така програмите си работят
__________________
Zgemma H9 Combo, Atemio Nemesis, Golden media 990, ZHD 200, SkySat 125 см. HH(90E-45W) + 160см. no name offset(36.0E)
Отговори с цитат
  #15  
Стар 20-04-2012
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Според мене точно проблема е със съвместимостта между версията на дадена оп.система и новия софтуер който излиза. Надделява тази версия на дадена оп.ситема която има по дълга поддръжка на нов софтуер. Ако нахапаните сами си спират поддръжката на постари версий(на оп.система) за даден софтуер за ъпдейт -то това говори лошо за тях.
В случая човека ако вземе стар-а версия на айфон -това, поради горе изброените признаци няма да е много добре за него от момента на покупката му. Въпреки че все пак и зависи най-вече за какво ще го ползва.

Един актуален пример:
Имам Е90 комуникатор със симбиан модел 2007г софтуер за навигация: Garmin mobile XT(2008г) в момента използвам карти OFRM topomaps и Garmin city navigator Europe(и двете 2012г сборки).
Значи какво излиза -софтуера от 2008г за навигация е все още актуален макар и да няма ъпдейти за него, благодарение на картите които са си съвместими за него(при това най-подробни).
Аналогично е и случая с браузъра Opera mobile за него: пак близо 4год -до този момент излизат нови версий за платформата.
Значи какво излиза че макар и отдавна да си е изживяла "младостта" платформа-та си остава актуална(върши много добра работа-за нещата на които НА МЕН МИ ТРЯБВАТ) за такъв дълъг период от време (над 4 год). А като гледам има още дълго време да ми върши работа.
Тук не става въпрос кое е по добро за момента, а от кое може да изстискаш максимума за максимално дълъг период от време в години!
__________________
"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity." -- Dennis M. Ritchie</pre>
Отговори с цитат
  #16  
Стар 20-04-2012
лтрифонов лтрифонов не е на линия
aussie
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Перник
Мнения: 669
Благодари: 140
Получил благодарност:
275 пъти в 156 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ТИНТИН Вижте мненията
Имам Е90 комуникатор със симбиан модел 2007г софтуер за навигация: Garmin mobile XT(2008г) в момента използвам карти OFRM topomaps и Garmin city navigator Europe(и двете 2012г сборки).
Еех.. нокиата моята е51 нямаше да я сменя никога, но на 4-тата година всички гумички се разпаднаха и батерията започна да държи по-малко от ден... А беше най малкият и зерски полезен телефон... навигация, през блутута на колата всички инструкции се чуват през аудиосистемата, а сега какво?

а сега андроида виждате ли, поддържал A2DP stereo, а пък блутута на колата не бил стерео, та за разговори може, ама за навигация не може през аудиосистемата на колата....

а и 4 години този андроид едва ли ще изкара

П.П. съжалавам че оспамих, но за iphone... не ми се коментира
__________________
__________________________________________________________________________
TP-Link 1043
[openwrt (samba, mumudvb, transmission, oscam, asterisk, squid, miniDlna)] + USB QQBOX DVB-S + Af9015 DVB-T;
Skystar HD2; TD88 multifeed (13 19 23,5 28, 39)
Ariva 120 Combo; Amiko Alien

Последно редактирано от лтрифонов : 20-04-2012 на 16:20
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
3g or s, iphone, Да, купя, търся


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Търся да купя Офсетова антена Triax TD-110 Петио77 Приключили продажби 2 12-11-2011 09:32
Кое може да ме накара да купя? коко DREAMBOX 0 29-09-2011 16:03
искам да купя приемник но.. ban Въпроси и отговори 31 21-09-2011 11:15
Търся купя DM800PVR HD CH lubo781 Кошче 1 29-12-2010 14:04
Препоръчайте ми кой модел да си купя! sky DREAMBOX 81 10-10-2008 02:31


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:01.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.