The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 13-04-2013
Аватара на подслушвател
подслушвател подслушвател не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Мнения: 34
Благодари: 51
Получил благодарност:
6 пъти в 4 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джо Вижте мненията
За какво ми телоподаващо? Не ми трябва.
Питам за свестен майстор за монтаж на сат. антена.
А, относно регистрацията ми - имаше и такива подмятания - това все пак е форум не само за сат тв, нали? Когато се регистрирах преди години ме интересуваше кабеларката, после ефирната цифровизация, сега сателитната тв. А иначе през 94-та започнах с телевизия Белград.
Защото ти трябва заварчик, а не майстор за монтаж на сателитна. Сам казваш, че се опоравяш с настройките. А за стойката/те не е необходим паспортчик. Накрая ще имаш телоподаващо подарък. Тъкмо ще имаш с какво да оправяш ръждите по колите.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 13-04-2013
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране

От всичко на света най мразя хората, които парадират с пари и положение! Просто ги ненавиждам!
Ако дойде при мен клиент и се държи по същия начин както в форума, ще изхвърчи с 200 от магазина заедно с 2-те хилки, които е приготвил!
Има една поговорка - “По дрехите посрещат, по акъл изпращат“.
Тук е форум, никой на никой не е длъжен за нищо.
Никой не е длъжен да търпи и чете обиди!
Има нещо, което се покрива в тази тирада.
Да видим хората на които се е обадил какво ще кажат защо са му отказали културно.
Все си мисля, че е заради по-горе написаното.
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на Хиена за този полезен пост
d.ivanov (13-04-2013), амиго (13-04-2013), дрим (13-04-2013), пешето (13-04-2013)
  #33  
Стар 13-04-2013
Аватара на Emo75
Emo75 Emo75 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 1,906
Благодари: 996
Получил благодарност:
951 пъти в 511 поста
Сваляния: 97
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Пич, викни някой да ти хване една абсолютно отвесна тръба. Ако е някой мераклия може да я направи "счупена" на планки с болтове за да си я регулираш. Предполагам това може да го проконтролираш. Триакс 110 не е антена, която трябва да те притеснява като големина за да правиш някакви чудесии. При мен на една тръба в двора / не особено стабилна/ са тороидал с 12 конвертора и под него Триакс 110 на мотор. Преди 2 седмици върху съседната къща при ветровете падна 25 метрова топола. Антените не мръднаха. Та не се вкарвай в приключения в някакви грозни и безмислени конструкции на новото къще !


П.С. И да, тук не говори за пари, че повечето са много чувствителни...набили са толкова пари с годините в тази болест....пари, които ти при тази заплата няма да изкараш близките години !
__________________
Vu+ SOLO2 ; DM800SE ; DM800 ; DM500 ; SONY KDL-46HX720, LG 42LD750
Toroidal 90 {42E; 39E; 28,2E ;23.5Е; 19E; 16E ; 13E;10Е: 9E; 7E; 4,8E; 0,8W; 4W} ; TRIAX110 {75E<-->30W}; offset 140; EMP 16:1 ; EMP 9:1

Последно редактирано от Emo75 : 13-04-2013 на 22:31
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Emo75 за този полезен пост :
Бопа (14-04-2013)
  #34  
Стар 13-04-2013
Joe Joe не е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хиена Вижте мненията
От всичко на света най мразя хората, които парадират с пари и положение! Просто ги ненавиждам!
Ако дойде при мен клиент и се държи по същия начин както в форума, ще изхвърчи с 200 от магазина заедно с 2-те хилки, които е приготвил!
Има една поговорка - “По дрехите посрещат, по акъл изпращат“.
Тук е форум, никой на никой не е длъжен за нищо.
Никой не е длъжен да търпи и чете обиди!
Има нещо, което се покрива в тази тирада.
Да видим хората на които се е обадил какво ще кажат защо са му отказали културно.
Все си мисля, че е заради по-горе написаното.
Те не ми отказаха. Те просто не се обадиха. Как да разбирам това? Аз не парадирам с пари. Просто казах, че си плащам и идвам с парите си.
Не си прав, че по дрехите посрещат, а по акъла изпращат. По телефона няма как да разберат. Аз тук във форума казах, каква сума съм приготвил. На продавачите такава информация не давам. Имат склонност към незабавна инфлация. Днес от един магазин ми казаха, че много хора се обаждали ПРОСТО да питат и после изчезват. Е, аз се обаждам, за да купя НАИСТИНА. Но получих ... мълчание. И какво от това, че питам. Щом човек пита, значи е потенциален клиент. Дали ще купи или не...зависи и от това как ще му продадат стоката. От двата магазнина, на които се обадих не успяха да ми продадат стока. Просто не поискаха. Не съм се държал арогантно. Напротив.
А утре ще дойда в магазина ти и дори няма да ме разбереш. Аз не парадирам с нищо. По бензиностанциите дори не ме обслужват, защото с Дачията не вдъхвам доверие. Още повече, че е с регистрация СО... Но иначе на жена ми с джипа, й ближат стъклото... Е, по дрехите определено НЕ посрещат. Всеки те гледа в ръцете.
Както и от един друг магазин днес ми казаха - "ако извадиш 10 000 лева веднага ще ти отворя магазина в събота"!!! Как ще изтълкуваш това. Дрехите, акъла или парите?
Както и да е.
Един приятел се съгласи да ми помогне за стойката. Но затова са приятелите нали?
На всички ви пожелавам всичко добро. Въпреки, че ме оплюхте. Да сте живи и здрави.
Лека вечер.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Joe за този полезен пост :
hajduk (14-04-2013)
  #35  
Стар 13-04-2013
Аватара на пешето
пешето пешето не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: София
Мнения: 1,527
Благодари: 665
Получил благодарност:
587 пъти в 344 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Е точно това ти е збърканото,мислиш си че всичко е пари.Не можеш да допуснеш че на жена ти и обръщат повече внимание не заради джипката.

Лека вечер!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 13-04-2013
Joe Joe не е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от пешето Вижте мненията
Е точно това ти е збърканото,мислиш си че всичко е пари.Не можеш да допуснеш че на жена ти и обръщат повече внимание не заради джипката.

Лека вечер!
Не мога да се сдържа да не ти отговоря.
Нека да си й обръщат внимание на жена ми. Това може само да ме радва. Значи е готина.
Въпрос - защо и на мен ми ближат стъклата когато съм с джипа?
Жена ми също й е направило впечатление - когато е със Зафирата или Дачията - не я поглеждат дори. О, но виж с джипа...
Не аз съм сбъркан. Сбъркано ни е обществото.
И знаете ли, парите са шума. Въобще ми дреме за тях. Не затова беше темата тук. Хората в държавата ни са бедни и ги е яд когато някой има пари. Това ни е проблема. Вие обаче не знаете, как съм ги изкарал и с цената на какво. И затова се ядосвам, когато някой се се мисли за повече. Всички сме хора и на всички акото ни мирише. Дали изкарваш 5 лева на ден или 5000 все мирише накрая. Демек много сме еднакви. Но нашето общество е мноооого завистливо. Огледайте се около вас. Колко от вас поздравяват сутрин хората в асансьора, ами в кафето? Колко от вас са поздравили непознат? Това е просто ежедневие на запад. Просто живейте. И знаете ли какво - много показателно е следното:
в този форум за шеринга се говори със звездички и точки. Да, нелегален е. Но пък на запад има стотици сайтове, съвсем легално предлагащи това нещо. Там хората не ги е страх или поне са открити. А тук сме на чертички и точки... У нас всичко е недомлъвки. Всеки шепне под сурдинка. Затова и сме Абсурдистан. Защото си мълчим.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Joe за този полезен пост
hajduk (14-04-2013), Бопа (14-04-2013), Тв Сат (14-04-2013)
  #37  
Стар 13-04-2013
Аватара на ali_baba
ali_baba ali_baba не е на линия
Разбойник
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Местоположение: София
Мнения: 339
Благодари: 24
Получил благодарност:
39 пъти в 30 поста
Сваляния: 23
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Много смешна тема! Колега Джо веселяк си ако не си си намерил къдърни хора да ти монтират антената и да ти направят стойка, пиши ми на ЛС ще ти дам координати
Отговори с цитат
  #38  
Стар 14-04-2013
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Братчед, мноо малка къщурката, па и без липи отпред
Отговори с цитат
Стар 14-04-2013
janvander
Това съобщение е изтрито от фолкръм.
  #39  
Стар 14-04-2013
Аватара на иво колев
иво колев иво колев не е на линия
elMaestro
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Местоположение: Мадрид
Мнения: 207
Благодари: 82
Получил благодарност:
156 пъти в 72 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране





още стойки тук и тук
късмет и бъдете по дружелюбни хора...

Последно редактирано от иво колев : 14-04-2013 на 02:10
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на иво колев за този полезен пост :
hajduk (14-04-2013)
  #40  
Стар 14-04-2013
Тв Сат Тв Сат не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 268
Благодари: 136
Получил благодарност:
46 пъти в 37 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джо Вижте мненията
Не мога да се сдържа да не ти отговоря.
Нека да си й обръщат внимание на жена ми. Това може само да ме радва. Значи е готина.
Въпрос - защо и на мен ми ближат стъклата когато съм с джипа?
Жена ми също й е направило впечатление - когато е със Зафирата или Дачията - не я поглеждат дори. О, но виж с джипа...
Не аз съм сбъркан. Сбъркано ни е обществото.
И знаете ли, парите са шума. Въобще ми дреме за тях. Не затова беше темата тук. Хората в държавата ни са бедни и ги е яд когато някой има пари. Това ни е проблема. Вие обаче не знаете, как съм ги изкарал и с цената на какво. И затова се ядосвам, когато някой се се мисли за повече. Всички сме хора и на всички акото ни мирише. Дали изкарваш 5 лева на ден или 5000 все мирише накрая. Демек много сме еднакви. Но нашето общество е мноооого завистливо. Огледайте се около вас. Колко от вас поздравяват сутрин хората в асансьора, ами в кафето? Колко от вас са поздравили непознат? Това е просто ежедневие на запад. Просто живейте. И знаете ли какво - много показателно е следното:
в този форум за шеринга се говори със звездички и точки. Да, нелегален е. Но пък на запад има стотици сайтове, съвсем легално предлагащи това нещо. Там хората не ги е страх или поне са открити. А тук сме на чертички и точки... У нас всичко е недомлъвки. Всеки шепне под сурдинка. Затова и сме Абсурдистан. Защото си мълчим.
Колега,няма смисъл,ако ме разбра.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Тв Сат за този полезен пост :
hajduk (14-04-2013)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
монтаж, на, Настройка, Сателитна, СИСТЕМА


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Монтаж на сателитна антена с мотор Александър Спасов САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 12 20-01-2013 12:59
Монтаж и настройка на C-band конвертор? коко КОНВЕРТОРИ 19 14-09-2011 18:30
Монтаж и настройка на офсетна антена с мотор Крал Артур САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 5 10-10-2009 20:57
Покупка и монтаж на сателитна антена freestyler САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 2 22-09-2009 23:37
Настройка на сателитна система? Krassy САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 0 26-07-2009 12:08


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:17.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.