The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > СПОРТ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #10171  
Стар 15-11-2019
Аватара на b_ignatov
b_ignatov b_ignatov не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2016
Местоположение: София
Мнения: 631
Благодари: 161
Получил благодарност:
133 пъти в 92 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да.....испанчето напуска доста болезнено. Единствената утеха е, че ще зимува като номер 1.

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk
Отговори с цитат
  #10172  
Стар 16-11-2019
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,737
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,653 пъти в 2,339 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Верно този бляд излезе пълна курва! Такава бездушна игра рядко се вижда. Жалко за тениса. Зрелището от поредния Федал щеше да е много по-запомнящо се. Отколкото вероятния пореднен рецитал на Федерер срещу това леке Зверев.
Отговори с цитат
  #10173  
Стар 16-11-2019
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,737
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,653 пъти в 2,339 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Сутринта нещо съм се подвел... Днес Федерер няма да играе срещу Зверев... А срещу едно не по-малко леке като Циципас...
Федерер - Тийм според мен ще е добрия край на този турнир.
Отговори с цитат
  #10174  
Стар 16-11-2019
themaster301 themaster301 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: с. Борино
Мнения: 4,503
Благодари: 474
Получил благодарност:
1,006 пъти в 774 поста
Сваляния: 107
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На този т.н. майсторски заключителен турнир , с различен от другите регламент , всеки от участващите , трябва да покаже срещу всеки максимума от възможностите си , за да оцелява. Рафа , го хванаха ненапълно подготвен след контузията в областта на коремен мускул и загуби първоначална инерция. Впоследствие , вложи всичко от себе си , за да се справи с хлапетата . Помни се , ситуацията , когато в трети сет при 5:1 гейма и мач точка за Медведев , възкръсна. Вчера, трябваше да се напряга максимално срещу гърчето , което бе отнесено преди по-малко от седмица в Париж от Джокович , който му разреши само три гейма. Така и ще си остане за сега , на дистанция от Джокович и Федерер , без нито един приз от този турнир. Не е сигурно още , дали Федерер , ще удържи до края , освен пак с дружните усилия на тълпата в залата.
Отговори с цитат
  #10175  
Стар 16-11-2019
Аватара на b_ignatov
b_ignatov b_ignatov не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2016
Местоположение: София
Мнения: 631
Благодари: 161
Получил благодарност:
133 пъти в 92 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тия двамата играят извънземен тенис. За Зверев съм съгласен, че е малко леке, ама Циципата е машина. До момента поднася доста изненадки на Дедо и не виждам как ще изгуби мача.

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk
Отговори с цитат
  #10176  
Стар 16-11-2019
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,737
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,653 пъти в 2,339 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Дядото направи мача на годината си срещу сърбина. Жалко, че само прецака Джокович. Същия този малак беше смачкан преди седмица от него.
Игнатов, не знам колко си гледал Циципас, но е по-голямо леке и от Зверев, когато губи. Да му върви играта и да печели го може всеки. Що за тенисист е личи, когато пада.
Отговори с цитат
  #10177  
Стар 16-11-2019
Аватара на b_ignatov
b_ignatov b_ignatov не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2016
Местоположение: София
Мнения: 631
Благодари: 161
Получил благодарност:
133 пъти в 92 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ееее.
Принципно, почти всеки като пада става леко долнище. Въпросът е, че днес маляката отговаря много добре на Федерер. Връща извънземните му бекхенд ретури и играе стабилно на сервиз. Дори и в дългите разигравания, мога да кажа че е успешен.
Да го видим все пак де......може да сдаде накрая все пак

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk
Отговори с цитат
  #10178  
Стар 16-11-2019
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,737
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,653 пъти в 2,339 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Добре играе, така е.... Но за да стигнеш до този турнир, то няма начин да не е така А след като Джокович си стегна багажа ми се иска Тийм да спечели. Финалния Мастърс със сигурност би отивал на играча с най-много титли за сезона. Поне за мен.
Отговори с цитат
  #10179  
Стар 16-11-2019
themaster301 themaster301 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: с. Борино
Мнения: 4,503
Благодари: 474
Получил благодарност:
1,006 пъти в 774 поста
Сваляния: 107
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Довечера , ще се чете конско евагеле. Слушайте и гледайте, как мълчат или културно ръкопляскат англичаните по трибуната , когато им го начукат.

Последно редактирано от themaster301 : 16-11-2019 на 18:52
Отговори с цитат
  #10180  
Стар 20-11-2019
Ender Ender не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2017
Мнения: 460
Благодари: 17
Получил благодарност:
108 пъти в 88 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ender Вижте мненията

Мач на двойки на над 90 годишни играчи в САЩ. Иначе за Федерер навремето бях чел, че плаща огромни пари на най-големите специалисти за... " физическо възстановяване".




Федерер: Мислех, че ще играя до 35-36 години, нямам планове да спирам

“Оттеглянето ми ще зависи от моето здраве. В момента не виждам никаква причина да се откажа. Не мислех, че ще продължа да играя, след като съм навършил 35 или 36 години, но ето ме тук. Добре съм физически. Не мога да прогнозирам кога ще дойде времето да спра”, заяви Федерер в Буенос Айрес."


През годините често е ставала дискусия относно финансовото състояние на Федерер. Аз лично съм спорил с човек който беше на 100% убеден, че парите изобщо не са фактор в това той да продължава да играе. Защото според него той вече е изкарал предостатъчно. За мен лично обаче (макар факта че той наистина е изкарал страшно много пари досега) - финансовия стимул продължава да бъде огромен фактор за това той да играе. Ако видим простите факти ще установим че сега на тази си възраст той изкарва повече пари от когато и да е било в кариерата си . Дори когато беше безспорния доминиращ номер едно. Най-вече заради тлъстите рекламни договори разбира се. Въпреки че хонорарите от турнири от шлемове последните десет години скочиха рязко - те остават доста малък процент от това което той реално заработва с името и визията си. А когато спре да играе едва ли ще може да достигне същите стойности от реклама както когато е на корта и се представя стабилно, макар и да не е актуалния номер едно.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Григор, Димитровтенис


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 9 (0 членове и 9 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Григор-Чела ceci69 СПОРТ 2 20-10-2011 13:34
Григор Димитров alexandarivanov СПОРТ 27 29-09-2011 14:04
Григор Димитров и Пиронкова Джак СПОРТ 4 19-01-2011 12:20
Гледайте мача на Григор Димитров срещу Каняс в момента ТИНТИН СПОРТ 1 14-07-2009 15:00
Тенис - Григор Димитров по Eurosport HD АДМИН СПОРТ 1 10-06-2009 21:04


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:20.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.