The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 28-08-2013
Вокстер Вокстер е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: София
Мнения: 184
Благодари: 35
Получил благодарност:
61 пъти в 39 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Wanderer Вижте мненията
...... Аз съм 101% ИТАЛФЕН и 110% ИТАЛМЕХАНИК, сори за нескромността, и претендирам да съм в час с голяма част от недостатъците и предимствата на италианската марка.
Заставам зад думите си - по-глупав, недомислен, непрактичен, ретрограден и идиотски автомобил от Фолксваген НЯМА!
Може би, АУДИ...
Тази част от поста ти обеснява много неща! Само един автомонтьор (и то на ФИАТ) може да твърди че Фиата и ланчията са здрави и безпроблемни автомобили. А с изказването ти за Фолксваген разкриваш и колко си компетентен. Когато Фиат измислят модел, който да бъде продаден повече от Фолксваген Костенурка и Голф (а Голф е основател на цял един клас автомобили) може да твърдиш, че Фолксваген произвеждат недомислени и непрактични автомобили!!!!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 28-08-2013
Стелт Стелт не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2013
Мнения: 151
Благодари: 61
Получил благодарност:
11 пъти в 9 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Карал съм Голф,Опел,Рено и Форд Ескорт,най съм доволен от Форда,за 5год каране с изминати 40000км съм сменил един термостат и разбира се маслото с филтрите.Така,че тука някои могат да си дрънкат глупости до сутринта.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Стелт за този полезен пост :
Em (29-08-2013)
  #43  
Стар 28-08-2013
Стелт Стелт не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2013
Мнения: 151
Благодари: 61
Получил благодарност:
11 пъти в 9 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вокстер Вижте мненията
Тази част от поста ти обеснява много неща! Само един автомонтьор (и то на ФИАТ) може да твърди че Фиата и ланчията са здрави и безпроблемни автомобили. А с изказването ти за Фолксваген разкриваш и колко си компетентен. Когато Фиат измислят модел, който да бъде продаден повече от Фолксваген Костенурка и Голф (а Голф е основател на цял един клас автомобили) може да твърдиш, че Фолксваген произвеждат недомислени и непрактични автомобили!!!!
Не ми хвали народната кола.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 28-08-2013
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Кратка забележка - продаваемостта не е "всичко". То и айфона много се продава, ама... А пък Бентлитата рядко се продават, ама... Иначе от Италия - кола и жена не докосвам
Отговори с цитат
  #45  
Стар 28-08-2013
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

То се е видяло,че ще чакаме да разберем,какво ще кажат от сервиза и през това време ще си обсъждаме колите. Че като стана дума за Volvo,те вече са китайски. Освен,че наистина при сблъсък с коли нямат много поражения,други предимства нямат. На един колега му пуши главата,че не може да си намери части за колата,щото струват,колкото да си купи цяла. Много е важно,как е карана и поддържана една кола,но който казва нещо против бензинов Опел,не разбира нищо от коли. Карам само такива и носят на бой и каране,както малко други коли,а поддръжката им не струва нищо. След 96г даже и не гният. Чак сега има вероятност да си взема за следваща новата Mazda3,че са и направили двигателя,който търся от доста време -2000куб. 120коня разход 6.5градско(дори и в действителност да е малко повече-пак е супер) Вече почти никой не прави такива мотори,а трябва.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Зелен за този полезен пост :
  #46  
Стар 29-08-2013
Стелт Стелт не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2013
Мнения: 151
Благодари: 61
Получил благодарност:
11 пъти в 9 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Зелен Вижте мненията
То се е видяло,че ще чакаме да разберем,какво ще кажат от сервиза и през това време ще си обсъждаме колите. Че като стана дума за Volvo,те вече са китайски. Освен,че наистина при сблъсък с коли нямат много поражения,други предимства нямат. На един колега му пуши главата,че не може да си намери части за колата,щото струват,колкото да си купи цяла. Много е важно,как е карана и поддържана една кола,но който казва нещо против бензинов Опел,не разбира нищо от коли. Карам само такива и носят на бой и каране,както малко други коли,а поддръжката им не струва нищо. След 96г даже и не гният. Чак сега има вероятност да си взема за следваща новата Mazda3,че са и направили двигателя,който търся от доста време -2000куб. 120коня разход 6.5градско(дори и в действителност да е малко повече-пак е супер) Вече почти никой не прави такива мотори,а трябва.
И хубава гражданска.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 29-08-2013
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стелт Вижте мненията
И хубава гражданска.
Ще избиваме от разхода
Отговори с цитат
  #48  
Стар 29-08-2013
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,236
Благодари: 395
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Всеки хвали това което ката,но е факт че Форд никак не са лоши Автомобили особено дизеловия мотор.Имах служебен Форд Торнео,навъртях му 120 000 км никакви ядове,проблема в България на ФОРД се казва Мото пфое,изключителни бездарници и скъпари.Дерът здраво кожите дори и на гаранционните автомобили.Преди да издам автомобила беше нещо се скапал ключа за светлините,отидох в сервиза,онези бяха категорични че не подлежи на ремонт,само нов който струвал около 300 лв, а нямало такъв в България,доставка 2 седмици.Викам си чакай да отида при познат в друг сервиз,още щом го видя ми каза за 20 лв си готов,така и стана.
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.

Последно редактирано от Веско : 29-08-2013 на 08:55
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Веско за този полезен пост :
  #49  
Стар 29-08-2013
Аватара на Комбина
Комбина Комбина не е на линия
Некъв странен...
 

Дата на присъединяване: May 2012
Местоположение: София
Мнения: 141
Благодари: 36
Получил благодарност:
86 пъти в 34 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dalavera Вижте мненията
Немам нерви, за това /карам/ VOLVO!!! Извинявам се за спама, ама за това е измислен OPEL да не е все на последно място FORD !!! Нищо лично!

Така може да се изкаже човек който дори не знае къде се намира въздушния филтър в един автомобил - пълен лаик със заучени лафчета. И за да не ме захапеш, карам и Волво купено от магазина и имам и Опел. С Волвото ми побеля косата от дефекти и ремонти. В момента пак има проблем с кормилната рейка и му предстои ТРЕТИ ремонт на подгревната печка. Да не говоря за фабричното аудио - вградения в таблото чейнджър стана на сол вътре щото било ФАБРИЧЕН дефект и слаби пластмасови части, втулки на носачи, централното на резервоара отказа, пръскалките на фаровете, автоматичната ниво регулация на единия фар, обелената топка на скоростния лост, отказващата врътка за силата на вентилатора в купето. А най-лошото. В движение със 70км/ч ми отказаха спирачките при спиране защото сервопомпата за вакуума на спирачките която се намира горе на главата е от дефектна партида и беше качвала масло в сервото което беше РАЗЛОЖИЛО гумената мембрана и тя се спука в движение като натиснах педала. Рециклирах серво, нова помпа, рециклаж на рейки и т.н. и т.н. Хиляди левове! Колата е на 90 000км. от Мото Пфое...

Последно редактирано от Комбина : 29-08-2013 на 10:21
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Комбина за този полезен пост
11012V (29-08-2013), Фитцджералд (29-08-2013)
  #50  
Стар 29-08-2013
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,039
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,757 пъти в 984 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Комбина Вижте мненията
Така може да се изкаже човек който дори не знае къде се намира въздушния филтър в един автомобил - пълен лаик със заучени лафчета. И за да не ме захапеш, карам и Волво купено от магазина и имам и Опел. С Волвото ми побеля косата от дефекти и ремонти. В момента пак има проблем с кормилната рейка и му предстои ТРЕТИ ремонт на подгревната печка. Да не говоря за фабричното аудио - вградения в таблото чейнджър стана на сол вътре щото било ФАБРИЧЕН дефект и слаби пластмасови части, втулки на носачи, централното на резервоара отказа, пръскалките на фаровете, автоматичната ниво регулация на единия фар, обелената топка на скоростния лост, отказващата врътка за силата на вентилатора в купето. А най-лошото. В движение със 70км/ч ми отказаха спирачките при спиране защото сервопомпата за вакуума на спирачките която се намира горе на главата е от дефектна партида и беше качвала масло в сервото което беше РАЗЛОЖИЛО гумената мембрана и тя се спука в движение като натиснах педала. Рециклирах серво, нова помпа, рециклаж на рейки и т.н. и т.н. Хиляди левове! Колата е на 90 000км. от Мото Пфое...
Колега нямаш ли някой душманин да му я подариш? Или я дай на тъщата
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
16, зетек, КАПУТ, мк1, тотал, Фокус, Форд


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 6 (0 членове и 6 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Фокус на офсет shemetcho САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 8 06-06-2014 21:21
Тотал тв Емилстар Други сървъри 19 21-08-2012 22:48
Хитлер Капут Джак ФИЛМИ 1 05-05-2012 12:35
Четвъртфиналните срещи от Купа България „Форд Мото – Пфое” пряко по bTV Action ТИНТИН СПОРТ 0 04-04-2011 19:11
Новия сезон на Форд Бояр стартира днес (12.01.2009) по bTV Джак ФИЛМИ 0 12-01-2009 20:27


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:29.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.