The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 04-12-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране може ли с виваком тв да гледам 31.5еаст и кои други спътници и канали

едната ми антена винаги е на 45еаст градуса , а втората я местя когато си поискам да видя какво има по другите спътници .

хващам почити всичко от 13ееаст 19.2 еаст 42еаст всичко . дори някои канали от 9еаст и 7еаст .

обаче имам затруднение със канали от 31.5еаст без проблем излизат украинския пакет не знам дали е целият но макси тв утр тв култура всичко което преди беше на 39еаст украинско го гледам на 31.5еаст с приемника на виваком тв но, как да въведа транспондерите които ми иска корекция на грешките 8/9 или 9/10 това за какъв приемник е освен че е двбс2 бихте ли ми казали или няма смисъл да гледам каквото и да е от този спътник там е даже Българският тв7 други наши канали има ли там и май нетера ги ъплинква как мога да го гледам него ако съм с друг приемник които ще си взема по нататъка ? .

моля да ми кажете дали ако настроя антената на 16еаст и 28.5еаст от който поне част от каналите съм ги гледам и преди с 60 см офсетна сателитна антена ще ме огрее ли на приемника на виваком тв и кои други спътници са около 39еаст до 19.2еаст по интересни и с по малка антена или до 1 метър антена

мерси

__________________
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
315еаст, виваком, ГЛЕДАМ, Да, други, Канали, кои, ЛИ, Може, спътници, Тв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
как да гледам на виваком тв сат HD телевизиите uscxeu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 26 10-10-2011 22:24
Може ли да гледам повече канали от виваком koko95 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 14 20-03-2011 22:46
свободни бг канали - btv bnt novatv cinemax и други петър05 Въпроси и отговори 11 30-01-2011 21:56
Сигналите от неуправляемия спътник Galaxy-15 може да попречат на работата на други сп spacebeam Новини 0 03-05-2010 23:20


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:49.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.