The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 19-10-2017
valseat valseat не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,275
Благодари: 87
Получил благодарност:
379 пъти в 216 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Eдин вид,нищо не зависи от теб!И най вече от твойта изключителна компетентност!
А френските канали да не би да ми ги пуска шейха? Имам един сървар ,който върви от месеци....и отваря тнт...ако искаш да ти го пусна на лични?....Ама после ще пишеш в сайта ,че разбирам некои неща/ е сега нема да уточняваме кои точно/.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20-10-2017
valseat valseat не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,275
Благодари: 87
Получил благодарност:
379 пъти в 216 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mit Вижте мненията
Невероятно ... прекрасно.. кажи къде е тайната .. какво да направим за да гледаме и ние трябва ли да си купим едисони ..кой ти е доставчика скъпо ли е ...ще помогнеш ли с настройката или искаш много пари ?
Виждам че си зает и нямаш време ама се пак може нещо да измислиш едно упътване да направим ...
За оскам без конфиг сървър и юзер ..


Запетайките ги пропуснах нарочно..!
Понеже обещах да те информирам за моите експерименти в ;Енигма2; ..с твое разрешение бих те уведомил,че при мен каналите се отварят и без файлове oscam.config и оscam user., като в тези пакети включвам ако разрешиш освен известните на всички и програмите на Пинк и Антик Сат на 16гр. Доколкото за френските програми на 19гр. ...то там са няколко пакета на различни провайдъри. Да засега е трудно гледането за обикновения потребител,но ако човек има време и малко повече гънки в мозъка то това не е невъзможно. А дали да направя упътване/инструкция/...може и да помисля. Ама все ми струва,че тази инструкция ще бъде за начинаещи и напреднали. Интересно ми е ти къде искаш да те запиша теб ?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20-10-2017
valseat valseat не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,275
Благодари: 87
Получил благодарност:
379 пъти в 216 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mit Вижте мненията
Невероятно ... прекрасно.. кажи къде е тайната .. какво да направим за да гледаме и ние трябва ли да си купим едисони ..кой ти е доставчика скъпо ли е ...ще помогнеш ли с настройката или искаш много пари ?
Виждам че си зает и нямаш време ама се пак може нещо да измислиш едно упътване да направим ...
За оскам без конфиг сървър и юзер ..


Запетайките ги пропуснах нарочно..!
Kъм gogotogo

Абе gogotogo гледам,че се кефиш на Дзумбата като ми отговаря. Не виждам нищо лошо ама ми се струва ,че нищо не разбираш и съжалявам,че почнах да те ограмотявам в другият сайт. Повече не искам да ми пишеш по никакъв повод.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20-10-2017
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,386
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,112 пъти в 2,900 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valseat Вижте мненията
А че Дзумбата му е кеф да се заяжда...това не ми пречи.....
Цитирай:
Първоначално написано от valseat Вижте мненията
гледам,че се кефиш на Дзумбата като ми отговаря.
Е па ти ме викаш с по 3-4 последавателни поста,аз си трайкам,а като ти отговоря,го броиш за заяждане!Трябва да ти е ясно,че съм те признал!Измежду най неразбиращите си №1,ако те касае мойта оценка!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
kabel (21-10-2017)
  #15  
Стар 20-10-2017
Аватара на mit
mit mit не е на линия
CARDOK
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 370
Благодари: 57
Получил благодарност:
156 пъти в 88 поста
Сваляния: 138
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valseat Вижте мненията
Понеже обещах да те информирам за моите експерименти в ;Енигма2; ..с твое разрешение бих те уведомил,че при мен каналите се отварят и без файлове oscam.config и оscam user., като в тези пакети включвам ако разрешиш освен известните на всички и програмите на Пинк и Антик Сат на 16гр. Доколкото за френските програми на 19гр. ...то там са няколко пакета на различни провайдъри. Да засега е трудно гледането за обикновения потребител,но ако човек има време и малко повече гънки в мозъка то това не е невъзможно. А дали да направя упътване/инструкция/...може и да помисля. Ама все ми струва,че тази инструкция ще бъде за начинаещи и напреднали. Интересно ми е ти къде искаш да те запиша теб ?
Мен не ме пиши никъде..
Пиша ти в темичките само защото гледам че сам си пишеш и сам си отговаряш .. и да не земеш да развиеш шизофрения .. та така..
Иначе като гледам как се справяш с инсталирането на оскам представям си как би се справил със смяна на мак адрес примерно или ИД на бокс.. та се сетих за тая мисъл:
Единственото нещо което може да се раздава на богато без да го имаш е Акъл..

И не ме храни и не ми се сърди ,нито те обиждам нито те мразя ...оспорвам ти мнението конструктивно..
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на mit за този полезен пост :
kabel (21-10-2017)
  #16  
Стар 21-10-2017
Аватара на gogotogo
gogotogo gogotogo не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: София
Мнения: 865
Благодари: 386
Получил благодарност:
151 пъти в 128 поста
Сваляния: 587
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valseat Вижте мненията
Kъм gogotogo

Абе gogotogo гледам,че се кефиш на Дзумбата като ми отговаря. Не виждам нищо лошо ама ми се струва ,че нищо не разбираш и съжалявам,че почнах да те ограмотявам в другият сайт. Повече не искам да ми пишеш по никакъв повод.
Получават благодарности хората,който пишат как става и как не а не само да се хвалят кое как гледат и да си трайкат.
Това ме подразни в тойте постове иначе нищо лично към теб.
Форумите са за това да си помагаме - знаещите на незнаещите.
А колкото до тва дали нищо не разбирам не е баш тъй може и да не съм спец ,но се оправям.
__________________
1.60см парабола-75E-30W;Telesystem 100cм-36E;Vivacom 80cм-45Е-30W;Bulsatcom 80см-39Е;Офсет 1.30см-45Е-30W;Debian-8.7.1;Zgemma H7s 4К;Zgemma H9Twin 4k;Octagon SF4008 4К

Последно редактирано от gogotogo : 21-10-2017 на 00:11
Отговори с цитат
  #17  
Стар 21-10-2017
дон педро дон педро не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2015
Мнения: 260
Благодари: 8
Получил благодарност:
34 пъти в 25 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gogotogo Вижте мненията
Получават благодарности хората,който пишат как става и как не а не само да се хвалят кое как гледат и да си трайкат.
Това ме подразни в тойте постове иначе нищо лично към теб.
Форумите са за това да си помагаме - знаещите на незнаещите.
А колкото до тва дали нищо не разбирам не е баш тъй може и да не съм спец ,но се оправям.
Така е GOGOTOGO трябва да си помагаме.Защото не всички сме родени знаещи и можещи.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
edision, miniизтриване, os, на, файлове


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
EDISION OS mini + не сканира честоти Мартинския EDISION 58 20-02-2018 21:31
Продавам 2бр. Edision OS Mini за части дилетант ПРИЕМНИЦИ 1 01-10-2017 15:33
EDISION OS MINI+ DVB-S2/T2/C H.265 HEVC Can.82 EDISION 0 31-01-2017 20:07


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:18.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.