The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ВАРНА

Оператори в гр. ВАРНА Неофициален форум за абонатите на каб. оператори в гр. Варна - КейбълТЕЛ, Ариел, MSAT, ХЕРОС и др. !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 18-10-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране има ли навити на трампа ?

здрсти колеги

търся оригинален сд приемник на мсат кейбъл на тънка цена не мисля да се набутвам с много пара тука едни колеги продаваха но с меню на друг оператор но не ми се рисуква да давам пари за такъв защото не е гарантирано дали ще работи коректно

ако някой има излишен топфийлд от мсат кейбъл закупен , му предлагам в замяна за него двб-т мпег4 юсб стик марка хама нов съвсем малко използван има си всичко на около 3 седмици е работи перфектно хваща всички 16 канала от ефирната цифрова телевизия има си антенка към него която е с магнитче и се залепя на метални плоскости има опция да записвате това което гледате от даден канал
има си диска с драйвера и софтуера модела работи без дистанционно всичко се настройва с мишката

при интерес ще пратя снимки на приемника офертата ми важи само за колеги от варна като условието е идвате при мен пробваме моята стока да видите как работи идваме при вас пробваме вашата стока и така

чакам оферти моля за сериозни
__________________
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
има, ли, на, навити, трампа


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:26.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.