The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 06-07-2012
wils0n wils0n не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Платена IPTV

Здравейте, понеже не успях да открия българска платена IPTV, някой може ли да даде информация за чужда IPTV на английски език, която да върви в България,
Благодаря
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24-07-2012
perseus777 perseus777 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Мнения: 7
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране Мдаа

И аз се видях в чудо. Всички БГ ИПТВ оператори или излъчават само в мрежата си, или задължително искат да ти го турят с една кутия и договор към нея.

Не мога да разбера толкова ли е трудно да се пусне платена телевизия, за която единственото, което да се иска да е скорост. Без кутии, кабели и прочее лАйна. Месечна такса през картата и толкоз.

Виж http://inetcom.tv - на руски са. $10 на месец. Интерфейса е скапан, и няма плейлисти. kartina.tv е супер, обаче кинтите... Всичко е на руски.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24-07-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Проблема е в гарантирането на услугата. Ако е в твоята мреже - може да я гарантираш, но при положение, че е друг доставчик на интернет иди обяснявай, че не ти гарантират 24/7/365 връзка и някаква гарантирана скорост за ИПТВ.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25-07-2012
perseus777 perseus777 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Мнения: 7
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d3v1c3nv11 Вижте мненията
Проблема е в гарантирането на услугата. Ако е в твоята мреже - може да я гарантираш, но при положение, че е друг доставчик на интернет иди обяснявай, че не ти гарантират 24/7/365 връзка и някаква гарантирана скорост за ИПТВ.
За това си има условия. Казваш "8 мегабита ви трябват" и точка. Който не му понася, да се оправя. Към пиъринга всички имат скорост, все за една телевизия ще стигне.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25-07-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Верно ли? Хайде убеди ме като клиент защо ми прекъсва телевизията! Измери ми интернета и ме убеди, че причината е у моя провайдер, а не в твоя сървър като доставчик на иптв!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25-07-2012
тотален тотален не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 108
Благодари: 11
Получил благодарност:
9 пъти в 9 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз знам за 2 бг ИПТВ провайдера.
БГТелевизор и Нетера.
Нетарата върви на иОС и Андроид устройства, както и в уеб браузър под Уиндоус и Мак. Имат и сеттоп бокс, но не е задължителен. Абонаментът се плаща месец за месец и няма дългосрочен договор.
Проблемът, е че "високото" качество е 1 мегабит х264, което е далеч от истината. На Айпад е добре, но на голям телевизор е повече от трагично.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26-07-2012
perseus777 perseus777 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Мнения: 7
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d3v1c3nv11 Вижте мненията
Верно ли? Хайде убеди ме като клиент защо ми прекъсва телевизията! Измери ми интернета и ме убеди, че причината е у моя провайдер, а не в твоя сървър като доставчик на иптв!
Както казах, ако не ти изнася се отказваш от услугата. Как може по цял свят да има платени услуги без устройство, а тук всички да искат да ти ръгат кутия и не щат да предлагат услуга извън мрежата си. Като ми сложат кутията ще се вдигне скороста ли? Виваком например предлагат за всеки ИПТВ, демек през чужд доставчик, обаче задължително кутия с договор. Пфу!

Цитирай:
Първоначално написано от тотален Вижте мненията
Аз знам за 2 бг ИПТВ провайдера.
БГТелевизор и Нетера.
И кой иска да плаща пари за да гледа БГ телевизии? Човек иска даде 15-20 лв и да гледа примерно Дискавъри, филми, едно друго, а не бтв и от сорта
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26-07-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

На мен за какво ми се караш? Аз съм ти обяснил защо не се предлага такава услуга пък ти като не можеш да схванеш с караници и лобут по схватлив няма да станеш! Нито пък ще принудиш сериозна фирма да ти предлага услуга, която не може да гарантира!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27-07-2012
perseus777 perseus777 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Мнения: 7
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d3v1c3nv11 Вижте мненията
На мен за какво ми се караш? Аз съм ти обяснил защо не се предлага такава услуга пък ти като не можеш да схванеш с караници и лобут по схватлив няма да станеш! Нито пък ще принудиш сериозна фирма да ти предлага услуга, която не може да гарантира!
Ами явно само в България фирмите толко ги е страх.... А и както казах Виваком са готови да гарантират услугата по чужда линия, но само с кутия и договор. Тъй че опрделено има проблем, и той е силно местен.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27-07-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Добре де, дай фирма от ЕС дето не я е страх като си толкова отворен! Ама не за ТВ на телефон или таблет, а за телевизор (върви си със СТБ)!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, платена


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 6 (0 членове и 6 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Voyo става платена услуга ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 8 06-02-2020 22:41
Iptv на Azbox ???? nadinst IPTV (Internet Protocol Television) 1 09-04-2011 17:50
Относно IPTV tarabas_ IPTV (Internet Protocol Television) 3 10-06-2010 15:41
Спътниковата платена тв в Източна Европа е със висок ръст ТИНТИН Новини 0 15-11-2009 11:00
Astra: HD Plus като предварително платена услуга berks HDTV нови канали и новини 3 20-07-2009 14:56


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:26.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.