The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Уроци и съвети за начинаещи

Уроци и съвети за начинаещи Споделете своя опит или се научете от опита на другите

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #51  
Стар 09-11-2010
Аватара на Динко
Динко Динко не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2010
Мнения: 271
Благодари: 29
Получил благодарност:
69 пъти в 41 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БатеГойко Вижте мненията
Явно не сте чели темата на човека от началото...
Може и без сигнал от София.Без всякакви флашки и стриймове.Един приемник и има телевизията на България.
Като не е плазма,ще си купи ЛСД и то се подразбира.
Аривата си е дърво и никой няма да го отрече.Когато на 39 забравят за ирдетото ще видим какъв пазар ще настане.Само Ариви за жълти стотинки
__________________
За някои сателитната техника е само хоби.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 09-11-2010
Аватара на бебезавър
бебезавър бебезавър не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Местоположение: София
Мнения: 373
Благодари: 184
Получил благодарност:
280 пъти в 100 поста
Сваляния: 219
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chano Вижте мненията
викам някои за софия да натрои и да каже какво да се купи.
БатеГойко - не чели сме я цялата, а не по диагонал
__________________
Знанието не ни прави нито по-добри, нито - по-щастливи. Мъдростта е свобода!
vdr: tbs QBOX S2 on Asrock ION 330 vdr, Dreambox 500s, DL-STB-S200 --> Bulsat antena 75E, Triax TD 78 - 39E,42E, Tecatel 100 - 4.8E, 9E, 13E, 16E, 19.2E, 23.5E, 28.2E.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 09-11-2010
Аватара на radich_58
radich_58 radich_58 не е на линия
SAT-TV (ЗАПАЛЯНКО)
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: с.Бяла река,обл.Пловдив,общ.Първомай GSM-0878-246168
Мнения: 334
Благодари: 42
Получил благодарност:
96 пъти в 47 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 0
По подразбиране питане

[QUOTE=chano;58434]Въпросътми е как мога да си пусна сателитна тв на моята вила,която се намира в едно село около Ботевград,имам една старичка антена 2.метра не е офсетна,купих и нов конвектор мисля се казваше това отпред(забележете колко съм на ти с сат антените и др.) пуснах кабел до телевизорът и чакам сега някои да каже какъв приемник да купя,моето желание да си пратя малко сигнал от София там,там ще имам интернет така като гледам на усб флашка(не знам от кои оператор само,вие помогнете).мисля да спазвам всичко което ми се казва тук,за закупуване и настроики и дано се получи нещо,всичко ще е с научна цел,доста са ми интересни тези неща.Ако може някои да помага,а пък и ще посъберем малко инфо на едно място за начинаещи.[/QUOTE
Напиши точно и ясно какво искаш да гледаш?
__________________
плътен PARACLIPSSE-D-228.6 см+24инч.двигател+LNB-INVACOM Qband SNF031-0.3db+облъчвателADF-120 INVACOM+LNB Cband+DREAMBOX DM-500S+ILLUSION/KYNG/C3/M3+TF3000CIPpro(((90*E-30*W)))
Отговори с цитат
  #54  
Стар 10-11-2010
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bebezavar Вижте мненията
Не, задължително ти трябва антена. Но в момента в който имаш система тук в софия, с приемник, антена и си хванал телевизии - поради факта че имаш стабилен нет можеш да накараш приемника да стриймва и да го гледаш в дните които си на село, с един лаптоп примерно
Малей, ако забие приемника в София пък няма кой да ти го ресетне... Пък и по-лесно се мъкне приемник, отколкото лаптоп. Втора антена с конвертор е 30-тина лв.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Rabin за този полезен пост :
chano (10-11-2010)
  #55  
Стар 10-11-2010
chano chano не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 471
Благодари: 33
Получил благодарност:
46 пъти в 40 поста
Сваляния: 36
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БатеГойко Вижте мненията
Напълнихте главата на човека с информация,няма да спи нощи наред.
Казах му нещо,което знам от личен опит:
ЗАБРАВИ за гледане стрийм през Интернет,ако си през мобилен оператор! През такъв не върви камера на Скайпа,да не говорим за ТВ.
Ако родителите ти искат да гледат на село само Канал3,Скат,Фолклор ТВ и още 2-3 музикални ТВ,купи им Дримбокс. Защото едва ли ще могат да си настроят компютъра,за да заработи мобилния Интернет и да си настроят линиите за шер,за да заработят кодираните канали на Дримбокса.
представих си маика ми която не знае какво е монитор да седне и да почне да ръчка linux,мани заеби.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 10-11-2010
chano chano не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 471
Благодари: 33
Получил благодарност:
46 пъти в 40 поста
Сваляния: 36
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabin Вижте мненията
Малей, ако забие приемника в София пък няма кой да ти го ресетне... Пък и по-лесно се мъкне приемник, отколкото лаптоп. Втора антена с конвертор е 30-тина лв.
рещих ,ще слагам тук в софия и ще се уча,трябва да купя антена и тн.а какво ще кажете за next 18000 hd нещо такова маи му е моделът?

а за телевизорът мисля да взема поне 42 че да се гледа като хората ХД,но незнам какъв гледам сега всичките по хубави са с C+ портове което маи на мен няма да ми трябва >>Какво ще ме посъветвате??
Отговори с цитат
  #57  
Стар 10-11-2010
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Не се заблуждавай, управлението на Дрийма е едно копче за вкл. и после цъкаш по каналите като на всеки ТВ. Може с години да не разбереш, че е с Линукс, след като веднъж тръгне.

п.с. от Ники идват нагласени с актуален имидж, само някой приятел да го погледне за каквото там и си готов за 5 мин. Буквално!
Свободните канали с гласене на антени, кабели и пр. ги подкарах за един следобед без грам помощ от друг. Само от форумите съм чел.

п.с. 2 кефа да изгрее някой нов спътник при мен е по-голям от самото му гледане в последствие. "намерени канали: 553 бр." Доколкото разбирам и на теб тази техника ти е хоби, иначе да си извикал техниците вече.

Последно редактирано от Rabin : 10-11-2010 на 15:13
Отговори с цитат
  #58  
Стар 10-11-2010
Аватара на hajduk
hajduk hajduk не е на линия
Форумец с мегер
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 869
Благодари: 1,812
Получил благодарност:
345 пъти в 184 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabin Вижте мненията
Не се заблуждавай, управлението на Дрийма е едно копче за вкл. и после цъкаш по каналите като на всеки ТВ. Може с години да не разбереш, че е с Линукс, след като веднъж тръгне.

п.с. от Ники идват нагласени с актуален имидж, само някой приятел да го погледне за каквото там и си готов за 5 мин. Буквално!
Свободните канали с гласене на антени, кабели и пр. ги подкарах за един следобед без грам помощ от друг. Само от форумите съм чел.

п.с. 2 кефа да изгрее някой нов спътник при мен е по-голям от самото му гледане в последствие. "намерени канали: 553 бр." Доколкото разбирам и на теб тази техника ти е хоби, иначе да си извикал техниците вече.
Аз си мисля, че направо му размътихме главата на човека. Според мен той не е готов (подготвен) за каквато е да е настройка, марка, модел и т.н. ... линукса (поне на думи) го очаква като лош звяр да се появи на телевизора ... оставете бебезавър да му сетне системката в София, пък ако му стане интересно и нещо прихване човека да му се помага вече за другата - около Ботевград ... то е ясно, че от Ники ще се вземат нещата ... ама човека говори за HD, плазми с C+ портове(хи хи) ... бая ще му набъбне сметката с HD приемник ...
__________________
We are all born mad. Some remain so.
I'm selfish & get on well only with alike.
Липсата на достъп до истински оръжия води до ненужна грубост!

Последно редактирано от hajduk : 10-11-2010 на 15:22
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на hajduk за този полезен пост :
бебезавър (11-11-2010)
  #59  
Стар 10-11-2010
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Ами то гласенето на HD е толкова, колкото и на SD. Само парите дето са други, ама това си го решаваш в началото.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 10-11-2010
chano chano не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 471
Благодари: 33
Получил благодарност:
46 пъти в 40 поста
Сваляния: 36
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabin Вижте мненията
Ами то гласенето на HD е толкова, колкото и на SD. Само парите дето са други, ама това си го решаваш в началото.
добре де нали този next 18000HD е хаи дефинишън и е около 200лв.този не става ли за гледане или >>>?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ако, благодарен, Да, Има, кои, помогне, съм, Ще


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
моля които знае да помогне apolon.1968 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 8 07-12-2010 09:27


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:36.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.