The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > БОРСА - Купува / Продава > ПРИЕМНИЦИ

ПРИЕМНИЦИ Обяви за ПОКУПКО-ПРОДАЖБА на Сателитни, Кабелни и Ефирни приемици

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 22-05-2021
Leoni Leoni не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Oct 2017
Местоположение: Германия Бавария
Мнения: 368
Благодари: 97
Получил благодарност:
124 пъти в 58 поста
Сваляния: 30
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Стоянов Вижте мненията
Leoni това което казваш ако е вярно
провери си пощата след малко
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Leoni за този полезен пост :
юлиян211 (23-05-2021)
  #12  
Стар 23-05-2021
Стоян Стоянов Стоян Стоянов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 7
Благодари: 5
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране Маля обявата да се изтрие.

На бустана на бустана цока кака цока ама какво цока и тя не знае два варианта операторски и иптв.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 23-05-2021
мехмет мехмет не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 102
Благодари: 9
Получил благодарност:
20 пъти в 17 поста
Сваляния: 20
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Стоянов Вижте мненията
Здравейте търся да закупя хд приемник който да си прави АУ на 06 04 без да използва нет? Да си цоцка и пее с каките . няма да се ползва постоянно може би седмица на месец само за 39 е ми трябва антената е фабрична настроена само за там имам opticum 4000 ,който се спра вяще много добре до този месец търся нещото което да работи безпроблемно поне за повече от година разполагам със входове за скарт и чинч на телевизора без интернет евентуално може да му се пусне от телефона. Имам няколко предложения които то са за : NEWSAT 19000HD ,GOLDEN MEDIA WIZARD HD770 и фаворит за сега REDLINE GOLDEN BOX PLUS H.265 HEVC HD

Настолени и готови за работа да не се занимава бабата 33 мултистрим-+39 с дайсек,комбо приемник Т2+39.,може да добавиш и 45...или1.9 ..имам...нещо за теб

Знам че няма нищо безплатно и вечно но поне за година две да няма проблеми .

Ако имате по добри предложения пишете !

Последно редактирано от мехмет : 23-05-2021 на 13:23
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на мехмет за този полезен пост :
юлиян211 (23-05-2021)
  #14  
Стар 23-05-2021
Аватара на Момчил Минков
Момчил Минков Момчил Минков не е на линия
от Шумен
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: Шумен
Мнения: 1,224
Благодари: 287
Получил благодарност:
250 пъти в 202 поста
Сваляния: 99
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Стоянов Вижте мненията
На бустана на бустана цока кака цока ама какво цока и тя не знае два варианта операторски и иптв.
Никой не ти говори за ИПТВ, става дума пак за САТ ТВ, ама да си получаваш клУчетата от някъде през нетя, за това казват, че не "цоца" много
__________________
____|_______|_Удряй_|_______|_______|_
|_______|_______|главата|_______|______
____|_______|_______|си_тук_|_______|__
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Момчил Минков за този полезен пост :
  #15  
Стар 23-05-2021
Стоян Стоянов Стоян Стоянов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 7
Благодари: 5
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Незнам какво да напиша все едно е нещо незаконно като цигарите който се продават на сякаде то е ясно че ще цока все отнякъде каката все някой някаде гледа отнякъде затова пуснах обявата дайте на бати съвети кои ,как ,колко нищо повече

Последно редактирано от Стоян Стоянов : 23-05-2021 на 20:48
Отговори с цитат
  #16  
Стар 25-05-2021
Leoni Leoni не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Oct 2017
Местоположение: Германия Бавария
Мнения: 368
Благодари: 97
Получил благодарност:
124 пъти в 58 поста
Сваляния: 30
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Стоянов Вижте мненията
Незнам какво да напиша все едно е нещо незаконно като цигарите който се продават на сякаде то е ясно че ще цока все отнякъде каката все някой някаде гледа отнякъде затова пуснах обявата дайте на бати съвети кои ,как ,колко нищо повече
Когата се пише за бг оператор е против правилата на форума.
Значи редлайн, пако стар, тигър-тв.еу се продават с фабричен шаринг за 1 година.Защото без шаринга никой няма да ги купи.
Досега, 4ри редлайна съм купил.220, 660, г140, хд 2500. Шаринга свършва купувам новГледам немските скай без пари.Имат youcam сървър.Само г140 е мултистрим, може да гледаш всичко бг и западни, които са мултистрим.Другите след шаринга само за турските тв стават, но ако имат cccam им купуваш keys от алито и си в джаза
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26-05-2021
мехмет мехмет не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 102
Благодари: 9
Получил благодарност:
20 пъти в 17 поста
Сваляния: 20
Ъплоуди: 0
По подразбиране

[QUOTE=Leoni;558265]Когата се пише за бг оператор е против правилата на форума.
Значи редлайн, пако стар, тигър-тв.еу се продават с фабричен шаринг за 1 година.Защото без шаринга никой няма да ги купи.
Досега, 4ри редлайна съм купил.220, 660, г140, хд 2500. Шаринга свършва купувам новГледам немските скай без пари.Имат youcam сървър.Само г140 е мултистрим, може да гледаш всичко бг и западни, които са мултистрим.Другите след шаринга само за турските тв стават, но ако имат cccam им купуваш keys от алито и си в джаза[/QUOTEи ,то един шер фабричния-ужас...тука има-тука няма,най добре си е от шейха,пък ако си бе плащал нямаше да купуваш само приемници(е вярно за 30 лв.),и приемниците дето изреди,всички стават за шер.и защо трябва да купуваме от алито?всичко от мултистрим 6 бг. канали от 33,малко трудно за начинаещ(настройката)и на 5 италиаски...с редлина-забравете за френските -боза,или няма говор или картината размазана...

Последно редактирано от мехмет : 26-05-2021 на 16:47
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27-05-2021
Leoni Leoni не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Oct 2017
Местоположение: Германия Бавария
Мнения: 368
Благодари: 97
Получил благодарност:
124 пъти в 58 поста
Сваляния: 30
Ъплоуди: 2
По подразбиране

[QUOTE=мехмет;558352]
Цитирай:
Първоначално написано от Leoni Вижте мненията
Когата се пише за бг оператор е против правилата на форума.
Значи редлайн, пако стар, тигър-тв.еу се продават с фабричен шаринг за 1 година.Защото без шаринга никой няма да ги купи.
Досега, 4ри редлайна съм купил.220, 660, г140, хд 2500. Шаринга свършва купувам новГледам немските скай без пари.Имат youcam сървър.Само г140 е мултистрим, може да гледаш всичко бг и западни, които са мултистрим.Другите след шаринга само за турските тв стават, но ако имат cccam им купуваш keys от алито и си в джаза[/QUOTEи ,то един шер фабричния-ужас...тука има-тука няма,най добре си е от шейха,пък ако си бе плащал нямаше да купуваш само приемници(е вярно за 30 лв.),и приемниците дето изреди,всички стават за шер.и защо трябва да купуваме от алито?всичко от мултистрим 6 бг. канали от 33,малко трудно за начинаещ(настройката)и на 5 италиаски...с редлина-забравете за френските -боза,или няма говор или картината размазана...



Зависи как гледаш на приемниците.Купувам нов за кеф 30лв нищо не са,а стария подарявам,не че на него не мога да сложа ключета от алито. Досега с фабричния шаринг не съм имал проблеми пък.Никога не съм купувал от шейх, все едно да дам пари за един скъп приемник.Който търси качество той ще си вземе и една 4к енигма скъп 4к телевизор.И ще се кефи на картината.Разни хора разни потребности.
Като чели си мерят колите.Отивам у приятел с нов сони андроид 4к.Вика ми виж каква картина и се кефи на видео от тубата.Но като си пусне някой филм от вода само фул хд има.Тогава сонито отиде у ряката.Аз държа на съдържанието в предаването.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Leoni за този полезен пост
polomski (27-05-2021), Атас (27-05-2021)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
39е, За, купувам, приемник, сателитен, хд, Цифров


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Сателитен приемник през цифров тунер? енес_рс КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ 13 30-03-2015 23:34
Цифров сателитен HD приемник Vu+ SOLO 2 yavor1 VU+ 83 21-02-2014 18:15
Цифров сателитен HD приемник - OPTICUM X110p Слави2 Приключили продажби 14 07-06-2012 14:18
Продавам цифров сателитен приемник - SKY SAT insight Приключили продажби 4 04-07-2011 15:10


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:59.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.