The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #101  
Стар 07-09-2021
Руменчо Руменчо не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2016
Мнения: 48
Благодари: 22
Получил благодарност:
13 пъти в 12 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Някой има ли идея кой канал са махнали, че гледам че каналите са с една позиция надолу, обаче не мога да хвана кой е липсващия
Отговори с цитат
  #102  
Стар 08-09-2021
Аватара на Mediadigital
Mediadigital Mediadigital не е на линия
Знаещ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: SOFIA
Мнения: 1,134
Благодари: 2
Получил благодарност:
440 пъти в 280 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Руменчо Вижте мненията
Някой има ли идея кой канал са махнали, че гледам че каналите са с една позиция надолу, обаче не мога да хвана кой е липсващия

Arirang липсва
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Mediadigital за този полезен пост
Атас (29-09-2021), Руменчо (08-09-2021)
  #103  
Стар 22-09-2021
bojko84 bojko84 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2015
Мнения: 166
Благодари: 9
Получил благодарност:
59 пъти в 35 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Някой може ли да потвърди дали новият апп, който a1 пуснаха за samsung смарт тв вече работи? Ползването на аппа прави излишно ползването на бокс за телевизията.
Отговори с цитат
  #104  
Стар 27-09-2021
iNfRaSoNiC iNfRaSoNiC не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2018
Мнения: 17
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bojko84 Вижте мненията
Някой може ли да потвърди дали новият апп, който a1 пуснаха за samsung смарт тв вече работи? Ползването на аппа прави излишно ползването на бокс за телевизията.
При мен не работи, дава някаква неясна грешка (цифри, няколко нули и т.н)

А иначе, когато пуснат всичките канали които имам на приемника на XPLORE TV - тогава може да говорим за края на приемниците
Отговори с цитат
  #105  
Стар 27-09-2021
Станимир СС Станимир СС не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 43
Благодари: 23
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

До колкото разбрах, това е отделна услуга на А1. Аз когато си прекратявах договора с тях за сателитна телевизия, веднага ми предложиха тази опция, но не ги изслушах, но мисля, че се плаща отделно.
Отговори с цитат
  #106  
Стар 28-09-2021
Милео Милео не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2019
Мнения: 80
Благодари: 10
Получил благодарност:
28 пъти в 18 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Руменчо Вижте мненията
Някой има ли идея кой канал са махнали, че гледам че каналите са с една позиция надолу, обаче не мога да хвана кой е липсващия
HomeOne, на негово място е soon тапет
Отговори с цитат
  #107  
Стар 29-09-2021
spaice spaice е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 1,157
Благодари: 78
Получил благодарност:
353 пъти в 236 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Май и от А1 не знаят какво предлагат. Предстои ми преподписване. Включен съм на кабалната мрежа - ТВ+Нет. Имам 2 КА модула и един кабелен приемник.
В предложението за новия договор имам следното:
1. Резюме на договора.
2. Приложение 1 към договор N - Специални условия за ползване на пакет ТВ+Нет
3. Информация за ползваната отстъпка при онлай плащане.
4. Допълнително приложение към приложение 1 - Активиране и условия на ползване на допълнителен пакет A1 Xplore TV GO Max
5. Списък с гарантирани канали към A1 Xplore TV GO Max
6. Списък на гарантирани канали към пакет за ТВ
7. Допълнително приложение към приложение 1 - Активиране и условия на ползване на допълнителен пакет A1 Xplore TV Max
8. Списък с гарантирани канали към A1 Xplore TV Max
9. Допълнение към приложение 1 - Активиране и условия за ползване на допълни пакети. Тук са изброени всички екстри ( Като ХБО, Диема екстра и пр.)
10. Списък на гарантирани канали в пакетите от точка 9.
11. Декларации по закон за.... дрън дрън


Услугите по точка 4 и точка 7 се различават с едно GO в името. Стандартната им цена е еднаква 6.99.

A1 Xplore TV GO Max го предлагат със 100% отстъпка за целия срок на договора от 2 г.
A1 Xplore TV Max го предлагат на цена 3.99 след тестовия период от 2 месеца.
Броя на гарантираните канали е днакъв и за 2-те услуги - към 70. Разлика в каналите почти няма като изключим няколко ХД версии при пакета A1 Xplore TV Max

На въпроса ми към тел. 123 каква е разликата и за какво става дума не можаха да ми отговорят. Предполагам GO се отнася за мобилни у-ва (таблети и телефони, пц). (Даже младежа в един момент ми обясняваше че това били спортните канали MAX Sport).

A1 Xplore TV Max - това бокс ли е? Приложение за смарт ТВ (имали такова за Самсунг само)? Това ще смени ли технологията примерно сегашния кабелен да се замени със нов ИПТВ бокс или е допълнително у-во на което може да гледам на още един ТВ?
След "консултации с колегите" и две обаждания от 123, все още нямам отговор и очаквам днес някой да ми се обади и да ми каже за какво става дума.
Ако тук има някой по-запознат нека поясни.
Отговори с цитат
  #108  
Стар 30-09-2021
аспух аспух не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 598
Благодари: 49
Получил благодарност:
106 пъти в 70 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

A1 Xplore TV Max - това бокс ли е? Приложение за смарт ТВ (имали такова за Самсунг само)? Това ще смени ли технологията примерно сегашния кабелен да се замени със нов ИПТВ бокс или е допълнително у-во на което може да гледам на още един ТВ?
След "консултации с колегите" и две обаждания от 123, все още нямам отговор и очаквам днес някой да ми се обади и да ми каже за какво става дума.
Ако тук има някой по-запознат нека поясни.[/QUOTE]

Има приложение за Samsung Смарт телевизори, произведени след 2017-та година. Има го в Tizen и може да бъде изтеглено оттам. Замества напълно нуждата от STB приемник, а интерфейсът му е същия като на приемника.

Можеш да замениш КАМ-модулите с хибриден бокс - Kaon STB 5020. Разполага с DVB-C тунер и чрез DOCSIS модем съответно си взима интерактивните функции за превъртане на каналите напред-назад.

С какъв модел кабелен приемник си?

Иначе GO е за ползване на тв-услугата на телефон, лаптоп или таблет.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 30-09-2021
spaice spaice е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 1,157
Благодари: 78
Получил благодарност:
353 пъти в 236 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нямам идея какъв е кабелния приемник (не го ползвам). Има С тунер и LAN, но няма интерактивни функции.
Вчера ми се обади служителка и ми обясни, че A1 Xplore TV MAX и A1 Xplore TV GO MAX било едно и също. Разликата била в плановете. И двете услуги били за мобилни у-ва. Max накрая означавало, че ще се гледат 80+ канала.
Идеята ми беше ако предлагат у-во като EON бокса или B-box, евентуално да заменя кабелния приемник.

Тотал щета са тия. До сега плащам за 2 допълнителни 5 лв. (кръгло). В новото предложение искат да им плащам 8 лв. Питам ги защо не ми правят отстъпка като в стария договор. Те ми обясняват, че се вдигала таксата за всички абонати. Как се вдига, като преди 2 години стандартна такса за допълнителен беше 5 лв. а сега е 4 лв.?
Плана, който ми преложиха е с месечна такса 36 лв, а същия план за нови абонати е 34. Тука ми замънкаха, че не били вкючени някакви екстри....
Вчера на отдел продажби пет пъти им казах какво искам (интерент 100 мегабита и да не ми включват диемите, да включат максовете и HBO & Cinemax). И познай... новата оферта е за месечна такса 41 лв със включени Диеми, но не са включени MAX Sport, интернета 200 мегабита.
Ще си казваме чао.
Отговори с цитат
  #110  
Стар 30-09-2021
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,479
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,160 пъти в 2,927 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от аспух Вижте мненията
и две обаждания от 123, все още нямам отговор и очаквам днес някой да ми се обади и да ми каже за какво става дума.
Ако тук има някой по-запознат нека поясни.
Неадекватни са!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
А1, БЪЛГАРИЯ, За, интерактивна, НОВА, Платформа, ПУСКА, Телевизия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ТВ архив на bTV и HBO каналите за клиентите ни на интерактивна телевизия БониБо ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 1 26-03-2018 11:00
Telekom Austria Group пуска нова сателитна платформа dvelev Новини 3 27-09-2013 18:21
БНТ с нова спортна интерактивна платформа ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 06-06-2012 12:05
My Tv -нова спътникова платформа в Украйна ТИНТИН Новини 28 21-12-2010 16:50
TVP HD FTA ще бъде в нова платформа за TVP от 19,2 E berks Новини 0 31-07-2009 09:04


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:33.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.