The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1371  
Стар 16-11-2020
muggs muggs не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 61
Благодари: 14
Получил благодарност:
37 пъти в 27 поста
Сваляния: 134
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bu12tras Вижте мненията
Ти пак не си разбрал. Епъл миналия вторник го представиха в новите MacBook Pro и Air и бяха пуснати в продажба веднага. Каква следваща година?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
А моя грешка, извинявам се.
Прочетох набързо през ред, два втория линк и там мернах "До година 2021", а то се оказало, че става въпрос за INTEL.
Е значи до месец, два трябва да има някаква представа за тази свръх, модерна, неземна, технология, която убива от разстояние всичко изпречило и се на пътя.
Успех
Отговори с цитат
  #1372  
Стар 16-11-2020
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,199
Благодари: 582
Получил благодарност:
787 пъти в 533 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Не знаеш macos колко е бърза ? Ами чети .
А как си се прекарал , горкия . Тоя таблет я погледни дали е истински или менте , че вече много пропуски само при теб . Представям си какви чудеса могат да се сътворят . Обзалагам се , че даже и да си върнеш 13-ка пак ще ти е толкова бавно .
Тъп въпрос , но все пак - ти защо не им пишеш ? Ако не знаеш има live support(chat) и там си изливаш мъката . Може да те помолят да им създадеш ъкаунт да им дадеш достъп за да погледнат . Ефекта от подобни чатове с тях е изумителен - винаги получаваш уникален номер на тикета към тях и той не може да стои повече от седмица нерешен . Дори и да си се направил на интересен , тикета трябва да се приключи , качествено и навреме и лесно ще те разкрият , че се опитваш да ги гъбаркаш .
Конкретно за камерата - зорлем такива тъпи публикации скоро ще ги вкарат и в тази пазарна ниша
Да, аз имам отворен тикет от 28ми септември и никаква обратна връзка от тогава. Става въпрос, че като изчезне сигнала на е-сим картата забива, после дори да се върне, не мога да провеждам разговори или да ползвам интернет докато не рестартирам апарата или картата. Замислям се дали не е от мрежата и сим картата на оператора.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #1373  
Стар 16-11-2020
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сигурно е от Озоновата дупка, защото няма как да е от ай-фона.
Отговори с цитат
  #1374  
Стар 16-11-2020
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,354
Благодари: 2,631
Получил благодарност:
1,758 пъти в 892 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
...Замислям се дали не е от мрежата и сим картата на оператора.
Е как ще е от е-сим картата на оператора, като от оператора получаваш електронно регване/профил, а хардуера е от производителя на апарата.
Лесно ще разбереш като на същото място тестваш друг апарат с е-сим, различен от айфон.
Гаранция ти давам обаче, че проблема е в "качествения" айфон, произведен от Апъл.
Аз като имах айфон ми даваше "няма сим карта, поставете сим". А тя си беше вътре, не съм я вадил, а то няма и смисъл.
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #1375  
Стар 17-11-2020
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,965
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,984 пъти в 1,686 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
Да, аз имам отворен тикет от 28ми септември и никаква обратна връзка от тогава. Става въпрос, че като изчезне сигнала на е-сим картата забива, после дори да се върне, не мога да провеждам разговори или да ползвам интернет докато не рестартирам апарата или картата. Замислям се дали не е от мрежата и сим картата на оператора.
Оператора виваком ли е ? АКо да търси проблема при тях.
Пепи ти като имаше айфон в далечното праисторическо време ,още бяха мУдерни нокия с фенерче , стига сравнявай неща от преди 5г с тези сега.
Отговори с цитат
  #1376  
Стар 17-11-2020
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,250
Благодари: 122
Получил благодарност:
607 пъти в 319 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Смисъла на твоя пост е - не се оплаквай в темата, че ни нараняваш егото.
Ще го нараня още малко - когато слушам музика през блутуут, започва да работи още по-бавно, все едно процесорът му изнемогва. То блутута е много тежка задача за айпада. Моя все пак е мини4, не е про. И е купуван от Технополис преди около 3-4 години. Не знам дали там продават ментета на ейпъл, ти ще кажеш, явно си спецялиз на тема ейпъл.

Като последно някой път ще пробвам резет на фабричните настройки.
Нищо няма да ми нараниш . А това как ти се забавя процесора когато слушаш през блутут няма да го коментирам . Ти продължавай да се излагаш и ми повдигай самочуствието с подобни мнения като онова изказване за редактиране на текста и позиционирането на курсора върху определена буква от изречение .

Последно редактирано от mistor : 17-11-2020 на 07:38
Отговори с цитат
  #1377  
Стар 17-11-2020
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,250
Благодари: 122
Получил благодарност:
607 пъти в 319 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
Е как ще е от е-сим картата на оператора, като от оператора получаваш електронно регване/профил, а хардуера е от производителя на апарата.
Лесно ще разбереш като на същото място тестваш друг апарат с е-сим, различен от айфон.
Гаранция ти давам обаче, че проблема е в "качествения" айфон, произведен от Апъл.
Аз като имах айфон ми даваше "няма сим карта, поставете сим". А тя си беше вътре, не съм я вадил, а то няма и смисъл.
Наистина не разбирам защо някой още се мъчат с тези айфони и айпади , а тези който нямат такива са доста компетентни как функционират ?
А защо всички оператори не пуснаха е-сим веднага , както и повечето бг банки не пускат apple pay , да не говорим за gpay ? Дали не е само профил , дали оператора не го направил тоя е-сим калпаво ? Точно от година ползвам е-сим на английски оператор (ЕЕ) , имаме в групата над 30 е-сим . Никой не се е оплакал за проблем . Горе-долу една година дъщеря ми и още 10-ина познати ползват е-сим на а1 без никакъв проблем .
Отговори с цитат
  #1378  
Стар 17-11-2020
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

12 Про Макс работи като светкавица , всички други лакърдии на андроидаджиите си е чист преразказ на притчата за лисицата и киселото грозде!
Алооо Таблета 4 мини , ти от устройство равнозначно на Айфон 6 S ,какви чудеса очакваш!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Neo64 за този полезен пост :
bu12tras (17-11-2020)
  #1379  
Стар 17-11-2020
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,199
Благодари: 582
Получил благодарност:
787 пъти в 533 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
Е как ще е от е-сим картата на оператора, като от оператора получаваш електронно регване/профил, а хардуера е от производителя на апарата.
Ми примерно при регистрация в мрежата да даде грешка и да не я приеме в мрежата, но да седи като активна. И уж съм регистриран в мрежата, но оператора да ме блокира частично.





Цитирай:
Първоначално написано от bu12tras Вижте мненията
Оператора виваком ли е ? АКо да търси проблема при тях.
А1. Няма как да тествам с друга е-сим, нито с друг апарат. Интересното е, че стандартната сим на същия оператор си работи.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #1380  
Стар 17-11-2020
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Нищо няма да ми нараниш . А това как ти се забавя процесора когато слушаш през блутут няма да го коментирам . Ти продължавай да се излагаш и ми повдигай самочуствието с подобни мнения като онова изказване за редактиране на текста и позиционирането на курсора върху определена буква от изречение .
И понеже няма да го коментираш, това забавяне не съществува. Държиш се като щраус със заровена в пясъка глава.

В какво се състои забавянето - браузъра става значително тромав. Отваряне на нови табове, пренареждането им, зареждането на страници е бавно. Като натиснеш някой линк, за да се появи контекстното меню, се замисля преди да извади менюто. После като натиснеш бутона да зареди линка в нов таб, пак се замисля за 2-3 секунди, преди новия таб да се появи. Кликам върху таба за да го провлача най-отпред в лентата с табове, пръста ми вече е отпред, а таба остава отзад. След известно време се сеща да следва пръста, но спира движението си някъде по средата сред другите табове и пак трябва да го провлачвам, този път псувайки. Когато пиша мнение във форума, думата се изписва в продължение на няколко секунди след като съм спрял да натискам клавишите - буквите се появяват на екрана бавно и мъчително, една по една. Приложенията се отварят и затварят тромаво, все едно процесора работи с 20-30% от капацитета си.
Всичко това се оправя, когато прекъсна блутуут-връзката.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Светия Дух за този полезен пост :
digimp (18-11-2020)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ios, iphone, ДИСКУСИИ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 5 (0 членове и 5 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:14.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.