The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България

Кабелни [DVB-C] оператори в България Оператори на кабелна цифрова телевизия в България

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #31  
Стар 03-11-2012
Аватара на Радо1948
Радо1948 Радо1948 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: София
Мнения: 627
Благодари: 63
Получил благодарност:
138 пъти в 85 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Според мен като цена и качество няма по добър оператор от ТВ НЕТ в София !
Интернет не ползвам и не мога да ти споделя нищо, но колегата по горе е написал и мисля ,че повече от това няма какво да се каже .

Кам модул ако не те устройва от тях можеш да си вземеш от друго място. А за ХБО каналите и в момента има много добра промоция .

Разбира се имат си и своите минуси - няма ФОКС, ТВ + и Филм + !!!

Имам доста приятели на различни оператори и смело мога да заявя, че ТВ НЕТ в момента са най добрия избор .
Отговори с цитат
  #32  
Стар 04-11-2012
TV1000 TV1000 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 75
Благодари: 4
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз мисля, че са добра алтернатива. Минусите, които колегата е посочил - фокс ще го пуснат, а за другите две програми - те са минус на всички, освен булсат, ма булсат има вече прекалено много други минуси, че да си струват заради тв + само.

За картина в картината - моя тв го прави това без проблем със сигнала на твнет ... С друго да помогнем?
Отговори с цитат
  #33  
Стар 04-11-2012
koko koko не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 28
Благодари: 4
Получил благодарност:
5 пъти в 5 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря за информацията доста е полезна
Още няколко въпросчета за да бъде темата абсолютно пълна
- в офиса ми показаха бнт1 хд, доста се изненадах, мислих че само европейското се излъчваше в хд. Бихте ли споделили от ваши впечатления кои предавания са хд (просто като обща информация)
- относно FOX, въпроса ми е по общ, предполагам че трябва технологично време за да се пусне, а няма някакъв глобален проблем? и защо не се предлага HD версията на HBO и евентуално HD на FOX? Само да не остана неразбран, някой веднага ще ми отговори: "ти за толкова пари какво искаш". Според мен всеки оператор трябва да може да предостави всички възможни канали на определена цена. Примерно искам HBO HD плащам + 2лв...и всеки си прави сметка според джоба и какво му се гледа.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 04-11-2012
батмиро21 батмиро21 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 69
Благодари: 7
Получил благодарност:
30 пъти в 16 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте,понеже се замислям като ми изтече договора към друг оператор,да пусна TVNET ,искам да попитам кои и колко са каналите които ги няма в цифровата,а ги има аналогово. Аз се сещам за Viva,TLC,Cnbc,ARD/ZDF. И другия въпрос ще ми излизат ли едновременно и цифровите и аналоговите канали?
При наземната цифрова телевизия като слагам антената и могат да се гледат без превключване и цифровите и аналоговите.
Тук става ли?
Благодаря!!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 04-11-2012
Аватара на Радо1948
Радо1948 Радо1948 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: София
Мнения: 627
Благодари: 63
Получил благодарност:
138 пъти в 85 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от батмиро21 Вижте мненията
Здравейте,понеже се замислям като ми изтече договора към друг оператор,да пусна TVNET ,искам да попитам кои и колко са каналите които ги няма в цифровата,а ги има аналогово. Аз се сещам за Viva,TLC,Cnbc,ARD/ZDF. И другия въпрос ще ми излизат ли едновременно и цифровите и аналоговите канали?
При наземната цифрова телевизия като слагам антената и могат да се гледат без превключване и цифровите и аналоговите.
Тук става ли?
Благодаря!!
Tова са каналите който ги няма в цифровия пакет :
Da Vinci, TLC, VIVA, Zone Romantica, CNN, CNBC, ARD, Fashion tv, Mezzo

Иначе добре е да кажеш на какво ще гледаш, но по принцип ще ти излизат и аналоговите и цифровите канали !
Отговори с цитат
  #36  
Стар 04-11-2012
Underworld Underworld е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 637
Благодари: 126
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Радо1948 Вижте мненията
Tова са каналите който ги няма в цифровия пакет :
Da Vinci, TLC, VIVA, Zone Romantica, CNN, CNBC, ARD, Fashion tv, Mezzo

Иначе добре е да кажеш на какво ще гледаш, но по принцип ще ти излизат и аналоговите и цифровите канали !
Аз разбрах въпроса по-различно: Дали при телевизор приемащ ДВБ-Т, ще може да гледа ДВБ-Т и ДВБ-Ц едновременно, което зависи от телевизора. При моя ЛГ не става, но все пак нека даде колегата повече детайли.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 04-11-2012
Аватара на Радо1948
Радо1948 Радо1948 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: София
Мнения: 627
Благодари: 63
Получил благодарност:
138 пъти в 85 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Underworld Вижте мненията
Аз разбрах въпроса по-различно: Дали при телевизор приемащ ДВБ-Т, ще може да гледа ДВБ-Т и ДВБ-Ц едновременно, което зависи от телевизора. При моя ЛГ не става, но все пак нека даде колегата повече детайли.
Ами аз си мисля ,че говори за цифровите и аналоговите на ТВ НЕТ, щото то при положение ,че имаш цифрова кабелна телевизия за какво ти е наземната цифрова ?
Иначе при мен също не може .
Отговори с цитат
  #38  
Стар 04-11-2012
батмиро21 батмиро21 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 69
Благодари: 7
Получил благодарност:
30 пъти в 16 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Радо1948 Вижте мненията
Ами аз си мисля ,че говори за цифровите и аналоговите на ТВ НЕТ, щото то при положение ,че имаш цифрова кабелна телевизия за какво ти е наземната цифрова ?
Иначе при мен също не може .
да за TV NET става въпрос само. Ясно май не става едновременно,Телевизора е Samsung D450 32''

Просто канали като VIVA, TLC и ARD бих гледал от време на време и не искам да става с някакви превключвания
Отговори с цитат
  #39  
Стар 04-11-2012
TV1000 TV1000 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 75
Благодари: 4
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

има официално становище, че каналите, които сега са в аналоговата ще бъдат преместени изцяло в цифровата.. само преди месец пуснаха още един пакет в цифровата, който главно прехвърли такива канали , кога ще направят и последното прехвърляне - нямам идея.

И аз нямам идея защо няма ХД версия на НВО, но лично за мен това не е проблем, при условие , че имам и двата синемакса (за мен това беше минус при булсат) + НВО и НВО комеди за 3лв на месец.... ЗА Фокс - филма е друг - идеята е там да го пуснат на такава цена, че да не се налага вдигането на месечната такса от 16 лв за аналогава+цифрова ТВ+ НД пакет

Последно редактирано от TV1000 : 04-11-2012 на 20:06
Отговори с цитат
  #40  
Стар 05-11-2012
Педераторикс Педераторикс не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 9
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Underworld Вижте мненията
Аз разбрах въпроса по-различно: Дали при телевизор приемащ ДВБ-Т, ще може да гледа ДВБ-Т и ДВБ-Ц едновременно, което зависи от телевизора. При моя ЛГ не става, но все пак нека даде колегата повече детайли.
Аз съм с LG и може да се гледат и цифровите и аналоговите и радия да се слушат, без да се превключва каквото и да било, освен каналите на телевизора.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
net, tv, на, Тв, Цифровата, Честоти


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 42 (0 членове и 42 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Честоти и параметри на цифровата телевизия на СКК полплам Кабелни [DVB-C] оператори в България 437 10-10-2012 17:35
Проблем с цифровата телевизия-засича яската ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 50 15-04-2012 20:50
Проблем с цифровата на BBC Cable Казанлък soulbound ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - 2 09-02-2012 09:48
Проблем с цифровата на Евроком! Kofraja Кабелни [DVB-C] оператори в България 3 20-11-2009 18:56
Честоти и параметри на цифровата телевизия на СКК AphexTwin Кабелни [DVB-C] оператори в България 2 07-07-2009 12:35


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:25.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.