The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > КОМПЮТРИ и периферия

КОМПЮТРИ и периферия Компютърни системи и мрежи

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 23-07-2014
Аватара на БониБо
БониБо БониБо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Местоположение: Пловдив
Мнения: 884
Благодари: 74
Получил благодарност:
340 пъти в 155 поста
Сваляния: 58
Ъплоуди: 0
По подразбиране Мнение за Video Capture

Здравейте колеги,
мисля, че е крайно време да се захвана и да прехвърля по важните VHS касети на диск и за целта харесах две видео рекордерчета, но е хубаво човек да се допита до някого и затова реших, че по-добро място от този форум за тази цел няма. Ето ги и двете рекордерчета:
Номер 1
Номер 2

Някой пазарувал ли е от тези два профила и ако да са какви впечатления сте останали? Струва ли си да пазарувам от тях?
Благодаря Ви предварително
__________________
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23-07-2014
Бухала1 Бухала1 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2014
Мнения: 140
Благодари: 46
Получил благодарност:
46 пъти в 27 поста
Сваляния: 53
Ъплоуди: 0
Post

Цитирай:
Първоначално написано от БониБо Вижте мненията
Здравейте колеги,
мисля, че е крайно време да се захвана и да прехвърля по важните VHS касети на диск и за целта харесах две видео рекордерчета, но е хубаво човек да се допита до някого и затова реших, че по-добро място от този форум за тази цел няма. Ето ги и двете рекордерчета:
Номер 1
Номер 2

Някой пазарувал ли е от тези два профила и ако да са какви впечатления сте останали? Струва ли си да пазарувам от тях?
Благодаря Ви предварително
Аз имам вариант 1 easycap и се справя доста добре до момента, нямам никакви грижи с него, а го ползвам от доста време.Мисля, че фирмата от където го купих беше Анима бг , но не ми пратиха допълнителен кабел за USB порта, обаче имаха намление на доставката.Вървят с по-година гаранция.За толкова пари определено си заслужава.

Последно редактирано от Бухала1 : 23-07-2014 на 20:27
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23-07-2014
Em Em не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 33
Благодари: 165
Получил благодарност:
12 пъти в 7 поста
Сваляния: 20
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това са детски играчки според мен, тези китайски "кепчъри" в китайските сайтове са на половин цена от тази. За хубав кепчър виж в компютърните фирми, нещо като Pinnacle и т.н., или си вземи външен ДВД рекордер.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24-07-2014
Аватара на kkrkk
kkrkk kkrkk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 318
Благодари: 22
Получил благодарност:
247 пъти в 110 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БониБо Вижте мненията
Здравейте колеги,
мисля, че е крайно време да се захвана и да прехвърля по важните VHS касети на диск и за целта харесах две видео рекордерчета, но е хубаво човек да се допита до някого и затова реших, че по-добро място от този форум за тази цел няма. Ето ги и двете рекордерчета:
Номер 1
Номер 2

Някой пазарувал ли е от тези два профила и ако да са какви впечатления сте останали? Струва ли си да пазарувам от тях?
Благодаря Ви предварително
Намери си един ДВД рекордер и не се занимавай с глупости.
Нещо от сорта - http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...ar-LG-RCT-699H
Ползвал съм на JVC такъв рекордер и предимствата са неизброими.
Можеш да записваш до 4 часа на един ДВД диск. Битрейта на записа е някъде около 2 Мбит което за VHS e перфектно. Имаш възможност и за по-качествени записи, при най-качествения записваш 1 час на ДВД диск с битрейт около 8Мбит. Стандартния запис е около 4 Мбит и събира 2 часа на ДВД. Хубавото на този тип рекордери е, че когато на VHS-a има срив или свърши записа или има срив между два записа, автоматично спира и записа на ДВД-то. Времето което ще спестиш за прехвърляне се измерва със седмици, особено ако имаш много касетки.
Минуса е, че ДВД дисковете не са достатъчно качествен носител и най-вероятно VHS касетките ще ги надживеят особено ако ги съхраняваш правилно.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
capture, video, За, мнение


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Video on Demand БониБо ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 1 18-06-2014 23:04
Streaming VIDEO? Krassy HDTV приемници 49 17-08-2011 15:45
Global Video Media dido sat 2010 НОВИ ЧЕСТОТИ 0 22-04-2011 20:28
TV7 Video Lock Error GeorgiD ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 14 26-10-2010 01:39
TF1 launches new video portal сат-инфо Новини 0 17-04-2009 12:50


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:57.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.