The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 30-07-2023
Явор Иванов Явор Иванов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2018
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Моля препоръчайте доставчик на Сателитна телевизия

Здравейте,

Аз съм дългогодишен абонат на Булсатком, но вече се оглеждам за нов доставчик. Освен проблемите с приемниците, на новите приемници телевизият им насича и замръзва непрекъснато, новите им приемници също отказват, абе пълна трагедия.

Кой доставчик на сателитана телевизия бихте ми препоръчали? Търси се стабилна работа и добра картина, в момента съм 4 приемника общо, като целта е това да остане при новият оператор.

Бих пробвал Неосат, но нищо не се чува от тях, можеи да фалират. Виваком? А1 и Теленор ми се струват нови.

Поздрави,
Явор
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30-07-2023
ogibo ogibo не е на линия
Тракторист
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Местоположение: Свиленград
Мнения: 824
Благодари: 313
Получил благодарност:
188 пъти в 135 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На първо време си провери антената дари не е леко мръднала. При мен няма накъсвания.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30-07-2023
Гадьо Гадьо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2019
Мнения: 448
Благодари: 53
Получил благодарност:
303 пъти в 153 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Явор Иванов Вижте мненията
Здравейте,
Бих пробвал Неосат, но нищо не се чува от тях, може и да фалират. Виваком? А1 и Теленор ми се струват нови.

Поздрави,
Явор

Ако приемниците са ти делти, какъв ти е проблема? Върти на Неосат! Плащаш гледаш, не плащаш не гледаш. Няма да се набуташ с две годишен договор за да разбереш, че не си доволен от нещо. А и качеството на картината е най-доброто според мен.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Гадьо за този полезен пост :
Драго2 (30-07-2023)
  #4  
Стар 30-07-2023
Аватара на Веско
Веско Веско не е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,236
Благодари: 395
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Провери си антената, аз имам и от двата вида приемници, работят си нормално. САТ ТВ си работи много добре, няма прекъсване, няма насичане.
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30-07-2023
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,181
Благодари: 579
Получил благодарност:
780 пъти в 528 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Явор Иванов Вижте мненията
Здравейте,

Аз съм дългогодишен абонат на Булсатком, но вече се оглеждам за нов доставчик. Освен проблемите с приемниците, на новите приемници телевизият им насича и замръзва непрекъснато, новите им приемници също отказват, абе пълна трагедия.

Кой доставчик на сателитана телевизия бихте ми препоръчали? Търси се стабилна работа и добра картина, в момента съм 4 приемника общо, като целта е това да остане при новият оператор.

Бих пробвал Неосат, но нищо не се чува от тях, можеи да фалират. Виваком? А1 и Теленор ми се струват нови.

Поздрави,
Явор
Виваком и а1 не са по-добре като съдържание и качество. Неосат, както и ти каза, не е ясно нищо при тях. Но поне повечето канали са с добро качество, което го няма при другите. Хубавото е, че не те хващат за топките с договор и можеш да ги разкараш когато ти е кеф.
Теленор от години не оперират в България, сателитната им телевизия е предимно на север. А наследниците им Йеттел предлагат само IPTV, ако те устройва.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #6  
Стар 31-07-2023
spaice spaice не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 1,157
Благодари: 78
Получил благодарност:
353 пъти в 236 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Гадьо Вижте мненията
Ако приемниците са ти делти, какъв ти е проблема? Върти на Неосат! Плащаш гледаш, не плащаш не гледаш. Няма да се набуташ с две годишен договор за да разбереш, че не си доволен от нещо. А и качеството на картината е най-доброто според мен.
Хубаво го караш да завърти към неосат, само че му кажи и че веднъж закачи ли булсатските приемници там няма връщзне обратно. Освен това с булсатска делта няма да може да гледа всички канали.

Неосат имат следните предимства:
1. Необвързващ договор
2. Добра картина в сравнение с другите (с няколко изключения)
3. Няма такса за допълнителните приемници

Недостатъци:
1. Проблеми със каналите на Нова (основно Диема Спорт и Нова Спорт каналите). Изглежда нямат намерение да ги решат в близко бъдеще.
2. За да гледаш всички канали трябва да ползваш техните приемници (може под наем или да си ги купиш). При 4 бр. закупени или наети се получава сума.
3. Антената трябва да е малко по-голяма, 60-тката на булсат няма да ти свърши работа.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 31-07-2023
Аватара на Дзмей
Дзмей Дзмей е на линия
Тотален наблюдател
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 151
Благодари: 75
Получил благодарност:
63 пъти в 27 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Явор Иванов Вижте мненията
Здравейте,

Аз съм дългогодишен абонат на Булсатком, но вече се оглеждам за нов доставчик. Освен проблемите с приемниците, на новите приемници телевизият им насича и замръзва непрекъснато, новите им приемници също отказват, абе пълна трагедия.

Кой доставчик на сателитана телевизия бихте ми препоръчали? Търси се стабилна работа и добра картина, в момента съм 4 приемника общо, като целта е това да остане при новият оператор.

Бих пробвал Неосат, но нищо не се чува от тях, можеи да фалират. Виваком? А1 и Теленор ми се струват нови.

Поздрави,
Явор
Здрасти.

В случай, че задачата е задължително сателитна телевизия...

Ако нямаш приоритет спорт и по-специално футбол от Англия, Германия и Формула 1 - върти на Неосат и хич да не ти пука. Докато ги има ще гледаш картина с наистина високо качество. Временните неща нерядко се оказват най-постоянни Проблемите при Диема Спорт се състоят в това, че един от трите канала е SD, а другите два прекъсват, пищят пегели от време навреме и тем подобни. Нова Спорт, Нова Нюз също са SD. Макс Спорт вървят без проблем.

Относно каналите, които няма да можеш да гледаш с твоите приемници - влез на flysat и виж пакета на Неосат. Тези програми, срещу които пише HEVC няма да можеш да гледаш. Прецени дали си струва да наемеш или купиш 1 приемник за да покриеш и тези, в случай, че някой канал ти е важен. Така покриваш и Диемите, защото с техен приемник можеш да ги гледаш от друг транспондер. Там колегите твърдят, че всичко е HD и се гледат нормално.

Имай предвид, че след като завъртиш и регистрираш приемниците, ще имаш един безплатен месец и за четирите, който можеш да използваш да се ориентираш кое как се вижда, устройва ли те и след това ще си решиш.

Антената е хубаво да е по-голяма от 60см, както е писал колегата горе, но първо виж как е с твоята и после ще му мислиш.

Поздрав и ако срещаш някакви трудности пиши.
__________________
1.9e Neosat, 2.4mCM, Triax TTW006; 13E 1.0mCM, Triax TTWD; 9e 80cm, Inverto BU; ZgemmaH9 twin, ZHD 210
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Дзмей за този полезен пост :
  #8  
Стар 31-07-2023
Аватара на 11012V
11012V 11012V не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 347
Благодари: 823
Получил благодарност:
63 пъти в 42 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Антената не ти е настроена момче, ако това ти е проблема вземи я настрой и си гледай Булсата. Ако имаш нещо пред нея може това да ти е проблема, някое дърво или нещо друго. Премести я 2 метра на някъде, не трябва да имаш нищо пред нея. Аз имам от новите им приемници, работи без проблем телевизията.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 03-08-2023
Явор Иванов Явор Иванов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2018
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 11012V Вижте мненията
Антената не ти е настроена момче, ако това ти е проблема вземи я настрой и си гледай Булсата. Ако имаш нещо пред нея може това да ти е проблема, някое дърво или нещо друго. Премести я 2 метра на някъде, не трябва да имаш нищо пред нея. Аз имам от новите им приемници, работи без проблем телевизията.
Всичко си работеше добре, но може да проверим антената пак. Новите им приемници не са един вид, няколко са боклуците, единият прегряваше и изгоря, един дето го смениха спря да работи и чакам да го заменят, един от новите прекъсва, един е останал от старите той си работи но казаха щял да откаже заради сертификата. Направо се ос..ха този път.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 03-08-2023
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,181
Благодари: 579
Получил благодарност:
780 пъти в 528 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Явор Иванов Вижте мненията
Всичко си работеше добре, но може да проверим антената пак. Новите им приемници не са един вид, няколко са боклуците, единият прегряваше и изгоря, един дето го смениха спря да работи и чакам да го заменят, един от новите прекъсва, един е останал от старите той си работи но казаха щял да откаже заради сертификата. Направо се ос..ха този път.
Верно ли са ти казали, че ще умре заради сертификата? Значи все пак знаят за какво става въпрос. А излизат пред всички с "масирана хакерска атака".
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Доставчик, моля, на, препоръчайте, Сателитна, Телевизия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 4 (0 членове и 4 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Моля за избор на IPTV доставчик за София Веск0 Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 1 22-11-2018 22:15
Един доставчик на телевизия, различни приемници? Добромир498 IPTV (Internet Protocol Television) 6 12-08-2017 17:53
Препоръчайте интертнет доставчик в гр. Бургас Jovanoty Дъра-Бъра 1 23-07-2014 23:31
моля помогнете ми да избера своя нов интернет доставчик uscxeu КОМПЮТРИ и периферия 0 02-03-2011 22:10


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:24.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.