The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 01-10-2012
auror auror не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 24
Благодари: 1
Получил благодарност:
4 пъти в 2 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране Предложение към ръководството на Виваком

Уважаеми господа от Виваком много ви моля когато назначавате оператори отговарящи на позиция 123 връзки с обществеността или пък проблеми от технически и всякакъв друг характер да назначавате ГРАМОТНИ ХОРА !!!! Изградете си критерий на който да отговарят и го спазвайте! Не работете на принципа на телефонното обаждане и шуробаджанащината защото по този начин само си правите черен PR .Не допустимо е оператор да не знае последните новости свързани с неговата работа да не знае термина IP телевизия и да обяснява че последните HD канали които пуснахте имам в предвид Btv action HD Ring HD NG WILD HD History HD не вървели защото не били от сателита , а те са ! А били ОПТИЧНА ТЕЛЕВИЗИЯ . А колко е простичко да обясни че просто трябва да си плащате 3,90 на месец
АМАН ОТ НЕКАДЪРНИЦИ
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на auror за този полезен пост
butch_bs (02-10-2012), mustafa (06-10-2012), Rabin (02-10-2012)
  #2  
Стар 01-10-2012
Аватара на slaitt
slaitt slaitt не е на линия
|Луд умора няма|
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 1,087
Благодари: 300
Получил благодарност:
196 пъти в 151 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от auror Вижте мненията
Уважаеми господа от Виваком много ви моля когато назначавате оператори отговарящи на позиция 123 връзки с обществеността или пък проблеми от технически и всякакъв друг характер да назначавате ГРАМОТНИ ХОРА !!!! Изградете си критерий на който да отговарят и го спазвайте! Не работете на принципа на телефонното обаждане и шуробаджанащината защото по този начин само си правите черен PR .Не допустимо е оператор да не знае последните новости свързани с неговата работа да не знае термина IP телевизия и да обяснява че последните HD канали които пуснахте имам в предвид Btv action HD Ring HD NG WILD HD History HD не вървели защото не били от сателита , а те са ! А били ОПТИЧНА ТЕЛЕВИЗИЯ . А колко е простичко да обясни че просто трябва да си плащате 3,90 на месец
АМАН ОТ НЕКАДЪРНИЦИ
Служителите от 123 не са си учили уроците през събота и неделя явно
__________________

_________________________________
Отговори с цитат
  #3  
Стар 02-10-2012
butch_bs butch_bs не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 73
Благодари: 10
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от auror Вижте мненията
Уважаеми господа от Виваком много ви моля когато назначавате оператори отговарящи на позиция 123 връзки с обществеността или пък проблеми от технически и всякакъв друг характер да назначавате ГРАМОТНИ ХОРА !!!! Изградете си критерий на който да отговарят и го спазвайте! Не работете на принципа на телефонното обаждане и шуробаджанащината защото по този начин само си правите черен PR .Не допустимо е оператор да не знае последните новости свързани с неговата работа да не знае термина IP телевизия и да обяснява че последните HD канали които пуснахте имам в предвид Btv action HD Ring HD NG WILD HD History HD не вървели защото не били от сателита , а те са ! А били ОПТИЧНА ТЕЛЕВИЗИЯ . А колко е простичко да обясни че просто трябва да си плащате 3,90 на месец
АМАН ОТ НЕКАДЪРНИЦИ

само че си мисля, трябва да постнеш това във фацебук страницата им... тука едва ли има от ръководството на виваком
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на butch_bs за този полезен пост :
d.ivanov (02-10-2012)
  #4  
Стар 06-10-2012
Аватара на mustafa
mustafa mustafa не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 6
Благодари: 31
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 98
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от auror Вижте мненията
Уважаеми господа от Виваком много ви моля когато назначавате оператори отговарящи на позиция 123 връзки с обществеността или пък проблеми от технически и всякакъв друг характер да назначавате ГРАМОТНИ ХОРА !!!! Изградете си критерий на който да отговарят и го спазвайте! Не работете на принципа на телефонното обаждане и шуробаджанащината защото по този начин само си правите черен PR .Не допустимо е оператор да не знае последните новости свързани с неговата работа да не знае термина IP телевизия и да обяснява че последните HD канали които пуснахте имам в предвид Btv action HD Ring HD NG WILD HD History HD не вървели защото не били от сателита , а те са ! А били ОПТИЧНА ТЕЛЕВИЗИЯ . А колко е простичко да обясни че просто трябва да си плащате 3,90 на месец
АМАН ОТ НЕКАДЪРНИЦИ
Боклуци ще ги сменям
Отговори с цитат
  #5  
Стар 06-10-2012
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Аз пък предлагам да ги изритат от там оперторите, но първо на тия п*утки и к*рвари да ги на*бат едни хубаво. На 2 пъти ми затварят, след като им задам 1 простичък въпрос. Малко предисловие:
От 15.00 ч или по-рано днес Виваком имат проблеми с трасето (по техни думи) и по никакъв начин не може да се направи разговор. Дори и със 112 (макар ида пише че става само спешни повиквания) и да не говорим че със 123 е апсурд. Криво ляво се свързах на 2 пъти със 123 и на следния въпрос: "Как да се свържа с бърза помощ, след като до мен човек умира?" те направо ми затварят телефона. Имат ли това право?
__________________
In the beginning was dark, and then bang...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 08-10-2012
auror auror не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 24
Благодари: 1
Получил благодарност:
4 пъти в 2 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Е за това вече нямам думи тия май минават всякакви граници ама какво се чудим в тази държава всичко е възможно, според мен са са си направо за съд!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
виваком, Към, на, предложение, ръководството


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Предложение за нов раздел Илия Иванов Новини и мнения 0 08-06-2012 21:03
внимание виваком тв набутвация и автогол за виваком uscxeu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 57 08-03-2012 22:36
bTV празнува 11 години успех на 1 юни. Промени в ръководството ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 31-05-2011 19:12
Предложение за форума Хиена Дъра-Бъра 1 15-11-2010 13:18
Предложение Чък Норис Новини и мнения 4 07-11-2010 19:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:44.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.