The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 08-01-2014
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от аспух Вижте мненията
А русняците гарантират ли безотказност и реално такава има ли? Колко според теб струва един плеър на Плейбокс? То и за Еърбокса плащаш еднократно :-)
Софтуера се ползва активно на 2 не толкова яки машини и работи безотказно вече повече от година.
Бих казал че плейбокса забиваше по често. А кажи колко струва плейбокса+тайтълбокса ? И какво плащаш за ъпдейти?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 09-01-2014
аспух аспух не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 597
Благодари: 49
Получил благодарност:
106 пъти в 70 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На мен лично Еърбокс не ми е забивал и той не е ъпдейтван с години, само вади лого отвреме на време, когато си поиска, но в много редки случаи :-) Тайтъла също ми дава грешки отвреме на време, но с цъкане върху ок се скриват, а ефира не спира и всичко е ок! Каквото и да си говорим Плейбокса е създаден от професионалисти, при това българи! И може да ти сложат опция само за твоите нужди. Колко струва - незнам, не съм ги плащал, но едвали е твърде много, плащаш го веднъж, спираш нета и ъпдейти и си в играта.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 09-01-2014
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от аспух Вижте мненията
На мен лично Еърбокс не ми е забивал и той не е ъпдейтван с години, само вади лого отвреме на време, когато си поиска, но в много редки случаи :-) Тайтъла също ми дава грешки отвреме на време, но с цъкане върху ок се скриват, а ефира не спира и всичко е ок! Каквото и да си говорим Плейбокса е създаден от професионалисти, при това българи! И може да ти сложат опция само за твоите нужди. Колко струва - незнам, не съм ги плащал, но едвали е твърде много, плащаш го веднъж, спираш нета и ъпдейти и си в играта.
Ето тука е ключа от бараката. По спомени последно цените им бяха 5 цифрени. Да спираш ъпдейт означава да липсва поддръжка. За цената, която искат трябва да има ъпдейт. Да сравняваш 5 цифрена сума с 3 цифрена е достатъчна причина за да се замислиш колко много ти забива техниката ...
Може би някой който скоро им е плащал може да каже актуална цена за броадкаст пакет...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 09-01-2014
аспух аспух не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 597
Благодари: 49
Получил благодарност:
106 пъти в 70 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

То поддръжка не ти трябва, ако софтуера е като хората, за сумата незнам, но определено ако съм собственик на телевизия бих си платил сума, макар и голяма, така че ефир да не ми спира, колкото и пропаднала да ми е кабеларката :-)

Доколкоо ми е известно си има някакви договорки за плащане на продукта, в зависимост какво купуваш и какво искаш да ти прави софта.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 11-01-2014
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране с коя програма го правят телевзииите ?

По пронцип е така, но тук говорим за бързоразвиваща се техника и технологии и няма как без ъпдейт и поддръжка, освен ако не е някоя кабеларка запецнала на 98-ма година...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
bokarium (12-01-2014)
  #16  
Стар 07-02-2014
Аватара на oktay89
oktay89 oktay89 е на линия
Hi-Tech Fan
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Местоположение: Добрич
Мнения: 757
Благодари: 157
Получил благодарност:
98 пъти в 76 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Някой успявал ли е с VLC да го постигне този ефект?
Знам, че когато плейваш локално файла може да сложиш от Video Effects елемент върху картината. Например картинка. Но когато се опитам да я стриймна заедно с картината не става.
В повечето туториали дават този код за примерен, но така и не успях да го подкарам във vlc 2.1.3. Мисля, че работи само на старите версии на плеъра.
vlc --logo-file logo.png video.avi --sout "#transcode{vcodec=...,vb=...,sfilter=logo}:std{...}"
или
vlc --sub-filter logo --logo-file logo.png video.avi
__________________
Maximum T85 - 0.8E+7E+13E+16E+19E+23.5E+39Е
Triax TDS88 - 30W <-> 52E
Gigablue UE 4K TeamBlue 6.3 + MediaPortal + IPTV
Отговори с цитат
  #17  
Стар 07-02-2014
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Повечето (да не кажа всички) професионални софтуери за TV automation and schedule имат вградени функции за TEXT overlay както програмируем така и ръчен/незабавен.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
го, коя, правят, програма, телевзииите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Тия от VH1 ли са лейки, или нас правят на такива? Rabin Дъра-Бъра 29 19-08-2012 23:50
Total tv Сърбия и Digitalb правят симулкрипт dido sat 2010 СИМУЛИРАНЕ 7 25-02-2011 20:44
PRO.BG правят единствените двучасови новини в събота и неделя! ТИНТИН ДРУГИ 1 16-02-2010 17:12
ИВАН и АНДРЕЙ правят ново ПОЛИТИЧЕСКО ШОУ Джак EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа 4 02-12-2009 22:14
Правят ‘Make It Better’ на Влади Радев и Гита световен хит ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 15-09-2009 16:06


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:15.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.