The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > СПОРТ

СПОРТ Айнцу цвайнцу дрън!!!

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #9971  
Стар 03-05-2019
major1 major1 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: София
Мнения: 142
Благодари: 3
Получил благодарност:
11 пъти в 8 поста
Сваляния: 21
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
Със схемите навремето започнаха ловешките мастодонти,после продължиха с пълна сила,та и другите се заразиха,ама киро парахода им показа,че и тои може!За съжаление и Левски се заразиха и там хаоса е пълен със схеми!
Ако станат шампиони Разград ще е заради Левски, само ние им играем ганкиното ама с троянския кон чичо Гошо толкоз, ако не бяха пипали треньора и Обертан Левски си имаше шансове а сега сме на път да не играем и в Европа...
  #9972  
Стар 03-05-2019
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Само дето на Обертан заплатата за две години е козирката на сектор А
По-добре да налагат младежи, резултатите са същите а икономиите са драстични

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


  #9973  
Стар 03-05-2019
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Защо виждам пак определено напъване от определени юзери , за Модове няма да споменавам, щото се засягат и питат кога са се появявали "изневиделица" да коментират Литекс и че съм разтягал дълги пре дълги лакърдии без смисъл ?!?!
Фолк певеца по цял ден дебне Гонг и ви пуска един кьор фишек и тука настава Панаир, типичен за Булгаристан гиби!
А бе да не Ви е страх че ще се върне Тройчо Младенов??????
Нито Лайноходец няма да е пак шампион, нито събличащите ще станат втори.На мен Любо като футболист ставаше, като треньор е като Кокъла, тъп та дрънка.
нито Лесни, нито Литекс стават за шампион , те и за втори и трети не стават, казах на Сторарото ,че Ботевъ са класа над тях, ама той има определени "симпатии" към пловдичани в тоя форум.
Стойчо Тройчев идва и се стягайте другия мач синчеца!!!!

Последно редактирано от Neo64 : 03-05-2019 на 23:13
Стар 03-05-2019
major1
Това съобщение е изтрито от дрим. Причина: ...ехе, детската градина, конкурсът колко съм як зад клавиатурата е на друго място...
  #9974  
Стар 03-05-2019
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

@Нео,
Хахахаааааа, пак изби рибата, Тройчо си е чорбар и в червата, но вие му го забихте и сумати пари му висите. Идентично и ние така пристъпихме с Кокала и той е син до посиняване, но постъпихме педерастки към него. Кокала, ако се върне, никой няма да може да пие вода около нас, особено с това посредствено ниво на футбола ни в момента.

п.п. И престани да ми говориш за модове в темата за футбол, при условие, че пиша като потребител, ако толкова ти липсва, нямаш ядове, ще те модерирам, както Пепи те лекуваше в темата за андроида, само кажи

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Стар 03-05-2019
Neo64
Това съобщение е изтрито от дрим. Причина: ...ехе, детската градина, конкурсът колко съм як зад клавиатурата е на друго място...
Стар 03-05-2019
major1
Това съобщение е изтрито от дрим. Причина: ...ехе, детската градина, конкурсът колко съм як зад клавиатурата е на друго място...
  #9975  
Стар 03-05-2019
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
@Нео,
Хахахаааааа, пак изби рибата, Тройчо си е чорбар и в червата, но вие му го забихте и сумати пари му висите. Идентично и ние така пристъпихме с Кокала и той е син до посиняване, но постъпихме педерастки към него. Кокала, ако се върне, никой няма да може да пие вода около нас, особено с това посредствено ниво на футбола ни в момента.

п.п. И престани да ми говориш за модове в темата за футбол, при условие, че пиша като потребител, ако толкова ти липсва, нямаш ядове, ще те модерирам, както Пепи те лекуваше в темата за андроида, само кажи

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Както ти приемаш и пускаш бъзици би трябвало с усмивка да ги абсорбираш, това правим всички от Литекс приемайки твоите бъзици като юзери и поствайки нашите като юзери, това е интелигентния начин .
Андроида го разнищихме сега темата е Любо Пенев, атулно за днес.
Това за Пепи и Андроида ми прозвуча малко авторитарно, не смяташ ли.
Стар 03-05-2019
Neo64
Това съобщение е изтрито от дрим. Причина: ...ехе, детската градина, конкурсът колко съм як зад клавиатурата е на друго място...
  #9976  
Стар 03-05-2019
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Ама разбира се, че ги приемам, но само ти от всички се обръщаш директно към мен или ме споменаваш, как очакваш като си ме повикал да не ти откликна, като един възпитан човек!
И не е авторитарно, а реално Нещо, което е било и е посочено като пример.

Не се стягай толкова, но все пак като се обръщаш персонално към някого или го споменаваш в трето лице е нормално да получиш отговор иначе какъв е смисъла?
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Стар 03-05-2019
major1
Това съобщение е изтрито от дрим. Причина: Пичове! Съвсем сериозно ви го казвам, още една лична простотия и ще ви пратя в дълга почивка!
  #9977  
Стар 03-05-2019
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Ама разбира се, че ги приемам, но само ти от всички се обръщаш директно към мен или ме споменаваш, как очакваш като си ме повикал да не ти откликна, като един възпитан човек!
И не е авторитарно, а реално Нещо, което е било и е посочено като пример.

Не се стягай толкова, но все пак като се обръщаш персонално към някого или го споменаваш в трето лице е нормално да получиш отговор иначе какъв е смисъла?
Също е редно поне по мое лично виждане някой простак като прекрачи границата на нормалния тон, дори бих казал леко просташкия , дори да е симпатизант на твоята футболна идея да му даваш същото отношение както на другите от БСП симпатизанти да речем, иначе възникват детски градини, ТВУ-та и ред други стълкновения.
Защото поговорката -Да би мирно седяло не би чудо видяло , не съм я измислил аз ,нито пък я превеждам на мандарин.
Ти разбра поста дори и в трето лице , ама някой се опита да надскочи собствените си оцапани наполеонки .
Нищо лично.
  #9978  
Стар 03-05-2019
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Няма проблеми пич, приемам градивната ти критика.
Тук е момента да спомена, че ти, като мой човек си най-облагодетелстван, особено с всяка втора дуплика на закана и тем подобни за хора, които откровено ти заявяват, че не могат а те дишат
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


  #9979  
Стар 03-05-2019
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Няма проблеми пич, приемам градивната ти критика.
Тук е момента да спомена, че ти, като мой човек си най-облагодетелстван, особено с всяка втора дуплика на закана и тем подобни за хора, които откровено ти заявяват, че не могат а те дишат
Тука ме изкефи, нали си спомняш едно мое изявление от преди доста време , че съм тука за купона.
Знаеш ли имам една сентенция -Който не ме харесва не ме заслужава, а който ме познава лично диша с широко отворени очи!
Ти предния път като мой човек изпусна момента, надявам се да си жив и здрав и следващия лично да се убедиш в правотата на сентенцията.
А на тия дето немогат да дишат с широко отворени очи им реди че са ми през д*****!
Сашо, аз данък обществено мнение не плащам , не плащах и преди 22 г. в БГ ,сега и около Уанда също не плащам.
Така че , който ме аресва е добре дошъл ,който не здраве да е!
Весел Уикенд !
  #9980  
Стар 03-05-2019
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране


Опитвам се да ти кажа, че не е въпрос на плащане на обществено мнение, а въпрос на публично поведение и норми.
Аз например съм доста сдържан и толерантен пред клавиатурата отколкото наяве.
Милион пъти съм казал, че форума не ми е място за доказване, по-скоро място за завъждане на приятелски контакти и набавяне на знания, поради пренаситеност на второто, напоследък се набляга на първото


Хайде хубав карай на седмицата и на теб, че почна да става като в "лична драма"


аааа и за малко да забравя: "Само Левски"
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на дрим за този полезен пост :
Neo64 (04-05-2019)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Футболен, чат


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 34 (0 членове и 34 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Футболен ТВ понеделник ТВ Запалянко Интересното по ТВ за деня 1 16-04-2012 15:22
Кой е този футболен рекордьор?! Стоян СПОРТ 9 26-03-2012 07:32
ФУТБОЛЕН ПРАЗНИК DON Джолан СПОРТ 16 28-10-2011 22:45
Футболен маратон с PRO.BG и RING.BG ТИНТИН СПОРТ 0 21-10-2010 14:25
Футболен уикенд с PRO.BG и RING.BG ТИНТИН СПОРТ 0 14-10-2010 13:11


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:22.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.