The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 14-10-2019
Аватара на sven4o
sven4o sven4o не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: София
Мнения: 113
Благодари: 118
Получил благодарност:
49 пъти в 27 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Йордан14447 Вижте мненията
Може и срещу еднократна такса от 20 лева, само дето в офисите нямат тази информация.
Новата технология срещу подновяване на договор САМО при стандартни условия от сайта/каталога + 19,90 лв. еднократно.

При подновяване на договор подписан при индивидуални условия от *88 Лоялни клиенти - отново новата технология САМО при стандартни условия.

За запазване на текущите условия се преподписва САМО при старата технология?!?!?!

Няма такава простотия - информацията ми е от днес от един приятел.
На мен ми отказаха преподписване на договор, изтичащ през 05.2020 при същите условия и смяна на технология - само при такса равна или по-висока такса от текущата от стандартните и то само в магазин....

Изключително нагли и извиващи ръце....
Отговори с цитат
  #32  
Стар 14-10-2019
break break не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 61
Благодари: 0
Получил благодарност:
10 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Явно информацията ви е неточна . Аз преподписах изтичащ през декември 2020 договор при същите условия за 19.90 еднократна такса. Никакви други условия. Колкото до 4К каналите, описаните в сайта 5 канала са налични, като само един е свободен, останалите са в пакет, който се плаща допълнително. Доколкото ми обясниха, достъпа до 4К каналите през КА-модул е невъзможен.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 15-10-2019
Аватара на sven4o
sven4o sven4o не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: София
Мнения: 113
Благодари: 118
Получил благодарност:
49 пъти в 27 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от break Вижте мненията
Явно информацията ви е неточна . Аз преподписах изтичащ през декември 2020 договор при същите условия за 19.90 еднократна такса. Никакви други условия. Колкото до 4К каналите, описаните в сайта 5 канала са налични, като само един е свободен, останалите са в пакет, който се плаща допълнително. Доколкото ми обясниха, достъпа до 4К каналите през КА-модул е невъзможен.
Как успяхте, защото проведох множество разговори със *88 и писмено по мейл, но категорично ми отказаха. Днес от *88 на мой приятел при договорено подновяване и подмяна на технология му се обадиха, че имало нова инструкция и отказаха смяна на технология при запазване на условията - а той си чакаше договора.....
Отговори с цитат
  #34  
Стар 15-10-2019
САМОСВАЛ САМОСВАЛ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2014
Мнения: 11
Благодари: 0
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Май трябва да се изчака малко. Сега е изцяло нова технология и гледат да извият ръцете и да си правят каквото си искат. Според мен след месец или 2 няма да е точно така. Ще поживеем ще видим. Реално ако си на ИПТВ единственото заради което бих си сменил нещата е 4К канала, който не съм сигурен дали чак толкова си заслужава. Май в момента е по скоро за .... ее знаеш ли какъв канал имам ела да ти покажа, глей ся ква картина ...
По големия проблем е защо няма дадени канали в ХД... Къде е нова в ХД, канал 3 в ХД, Дъ Войсе в ХД, Българе в ХД, има поне 10 канала който може да сложат ХД версиите им вместо тоя размазан бълвоч...2020 година чука ние сме на 360п още.....
Отговори с цитат
  #35  
Стар 15-10-2019
break break не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 61
Благодари: 0
Получил благодарност:
10 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sven4o Вижте мненията
Как успяхте, защото проведох множество разговори със *88 и писмено по мейл, но категорично ми отказаха. Днес от *88 на мой приятел при договорено подновяване и подмяна на технология му се обадиха, че имало нова инструкция и отказаха смяна на технология при запазване на условията - а той си чакаше договора.....
Tова, което ми обясниха е, че договора за смяна на технологията (така го наричат, аз съм абонат на кабелна телевизия в бившата мрежа на blizoo) може да стане при условията на сегашния или по-висок абонамент + еднократна такса 19.90. Останах с впечатлението, че на телефона за клиенти и в офиса на А1 ( пл. Славейков) всички са в час, вероятно сте попаднали на някой, който още не се е ориентирал.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 15-10-2019
Аватара на oldman
oldman oldman е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: Панагюрище
Мнения: 1,542
Благодари: 321
Получил благодарност:
384 пъти в 291 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Досега съм пробвал с няколко 4к телевизори и тунерите им не намират 4к каналите. При това положение няма как да стане с CA модул. Докато Love Nature беше свободен, го пусках на стрийм от HD сателитния приемник и се гледаше на 4к телевизор. Вече не става. Ако използват екзотично компресиране, което да върви само с техните приемници, ще изгубят много потенциални клиенти. Разочарован съм от политиката им на печалбарство от всичко и не бих си закупил новия пакет при тия условия (плащам 5 основни и 15 допълнителни абонамента пълен пакет), както и не бих го препоръчал на никого.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 15-10-2019
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,154
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sven4o Вижте мненията
Как успяхте, защото проведох множество разговори със *88 и писмено по мейл, но категорично ми отказаха. Днес от *88 на мой приятел при договорено подновяване и подмяна на технология му се обадиха, че имало нова инструкция и отказаха смяна на технология при запазване на условията - а той си чакаше договора.....
Много просто. Това, което не става в един офис на А1 става в друг. Навсякъде работят хора, различни хора, обучени от други хора по различен начин. Не навсякъде знаят всичко и не навсякъде са наясно какво трябва да направят. И никъде не правят всичко по правилния начин. Често отказват неща, които си в правото си да получиш и излизат с хиляди оправдания за това, но ако отидеш в друг офис нещата се случват по друг начин. На *88 положението не е по-различно.

Винаги е било така, още преди да купят мегалан, спектър, близу и тн. А след като ги купиха кашата стана още по-голяма.

Според мен всичко идва от това, че няма адекватна комуникация между отдели, както и ясно изградени процедури за обучение на служителите и обслужване на клиентите. Няма и адекватно наблюдение на ръководните органи какво се случва с клиентите и какво получават в офисите и на *88.

За тях е важно само продажби да има. Без значение дали ще ти вземат 19,90 или 9,90 за активиране на дадена услуга.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 18-10-2019
Аватара на Мартинския
Мартинския Мартинския не е на линия
напреднал
 

Дата на присъединяване: Dec 2014
Местоположение: София
Мнения: 1,064
Благодари: 242
Получил благодарност:
264 пъти в 203 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте,
Днес в офис на А1 подписахме договор за телефон - 10 лв на месец с включени 200 мб и200 минути за 2 години и служителят заговори за телевизията, как вече имало пет 4к канала и аз се направих на цапнат: Ааа така ли, и по коаксиалката на близу ли? И той: Да, от 1-ви, даже вече предлагаме връщане назад с наш приемник, обединили сме мрежите, за да не се сменят кабели и да се дупчи наново.
Викам си ок - кат се прибера ше преслушам ония soon канали пак. Е да, ама 4к няма, даже теста на лов нейчър от една седмица го няма.
Та не е хубаво така да заблуждават, макар и на приказки.
__________________
София: emme esse 100 см на OCTAGON SF8008 и Blizoo, Х96 мах+
Северозападa: А1 Net Box,
emme esse 80 см на EDISION OS MiniPlus и A1 dish + SRT ANT 45 на EDISION Piccollino S2
Отговори с цитат
  #39  
Стар 18-10-2019
break break не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 61
Благодари: 0
Получил благодарност:
10 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Каналите са си налице. Свободен е само my zen TV, останалите са в платен пакет.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 18-10-2019
Аватара на Мартинския
Мартинския Мартинския не е на линия
напреднал
 

Дата на присъединяване: Dec 2014
Местоположение: София
Мнения: 1,064
Благодари: 242
Получил благодарност:
264 пъти в 203 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Честота за Близу София, моля?
__________________
София: emme esse 100 см на OCTAGON SF8008 и Blizoo, Х96 мах+
Северозападa: А1 Net Box,
emme esse 80 см на EDISION OS MiniPlus и A1 dish + SRT ANT 45 на EDISION Piccollino S2
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
А1, БЪЛГАРИЯ, За, интерактивна, НОВА, Платформа, ПУСКА, Телевизия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ТВ архив на bTV и HBO каналите за клиентите ни на интерактивна телевизия БониБо ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 1 26-03-2018 12:00
Telekom Austria Group пуска нова сателитна платформа dvelev Новини 3 27-09-2013 19:21
БНТ с нова спортна интерактивна платформа ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 06-06-2012 13:05
My Tv -нова спътникова платформа в Украйна ТИНТИН Новини 28 21-12-2010 17:50
TVP HD FTA ще бъде в нова платформа за TVP от 19,2 E berks Новини 0 31-07-2009 10:04


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:12.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.