The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 26-03-2021
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ae , сплендор такава партенка ви пуска , как му се връзвате само незнам
Отговори с цитат
  #32  
Стар 26-03-2021
Стойчев Стойчев не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2017
Местоположение: Грашево, България
Мнения: 21
Благодари: 0
Получил благодарност:
6 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Polaris - Velingrad

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Ae , сплендор такава партенка ви пуска , как му се връзвате само незнам
Не знам и аз колко са достоверни думите на колегата, но с очите си видях как дългогодишен монтажник на Булсатком за Велинград и региона вече вози техниката си с кола, брандирана с логото на Polaris. Не съм имал възможност да разпитам човека, но положението май отива на разцепване на компанията.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Стойчев за този полезен пост :
uplevel (27-03-2021)
  #33  
Стар 27-03-2021
Аватара на Сплендор
Сплендор Сплендор не е на линия
splendor
 

Дата на присъединяване: Mar 2021
Мнения: 285
Благодари: 0
Получил благодарност:
80 пъти в 68 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Ae , сплендор такава партенка ви пуска , как му се връзвате само незнам
Така, както гледам се изявяваш като форумния акълия, който всичко знае и всеки коментар му е съмнителен. Мога да ти кажа, че напълно вярвам на колегата си. Ти щом си мислиш, че е партенка, мисли си, имаш пълното право на това
Отговори с цитат
  #34  
Стар 27-03-2021
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,154
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

@Сплендор, я дай снимки на приемника. Малко съмнително изглежда, регистриран си преди две седмици и всичките ти мнения да са свързани с булсат. Затова колегата така е реагирал, може би.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #35  
Стар 27-03-2021
Аватара на Сплендор
Сплендор Сплендор не е на линия
splendor
 

Дата на присъединяване: Mar 2021
Мнения: 285
Благодари: 0
Получил благодарност:
80 пъти в 68 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
@Сплендор, я дай снимки на приемника. Малко съмнително изглежда, регистриран си преди две седмици и всичките ти мнения да са свързани с булсат. Затова колегата така е реагирал, може би.
Ти хубаво си гледал, кога съм се регистрирал, но нещо не си гледал внимателно къде са ми мненията. Нормално е да коментирам в темата за Булсат, след като ползвам техен интернет. Казал съм на колегата да ми ги снима и да ми прати снимки. Като го направи довечера ще ги кача.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 27-03-2021
Аватара на notwist
notwist notwist е на линия
a wolf at the door
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Мнения: 397
Благодари: 486
Получил благодарност:
438 пъти в 172 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
@Сплендор, я дай снимки на приемника. Малко съмнително изглежда, регистриран си преди две седмици и всичките ти мнения да са свързани с булсат. Затова колегата така е реагирал, може би.
Splendor е пич, съфорумци сме от дълго време в един друг форум и съм сигурен, че няма да подведе никой с такава информация. Времето ще го докаже.
__________________
Panasonic OLED TX-55GZ950E||Apple TV 4K HDR 2021+ 2 броя Apple HomePod Gen2||Amazon Firestick 4K MAX HDR|| Smart IPTV Player
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на notwist за този полезен пост
uplevel (27-03-2021), vasilstf (27-03-2021)
  #37  
Стар 27-03-2021
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ще поживеем, ще видим А, моите мнения са си мои

А разбирате ли, че в тема в която булсат пристава на виваком с кум говорим за това как техници на булсат слагат приемници на поларис С РАЗЛИЧНИ КАНАЛИ от тези които булсат предлага , и не на последно място с ХБО. Ако за вас е нормално , за мен не е нормално оператор който не е на пазара да сменя приемници на абонати, които НЕ СА негови и да им пуска ХБО и да им спира ХОБИ примерно... И после ми се чудите че не вервам

Последно редактирано от TUISTERa : 27-03-2021 на 17:53
Отговори с цитат
  #38  
Стар 27-03-2021
Аватара на Сплендор
Сплендор Сплендор не е на линия
splendor
 

Дата на присъединяване: Mar 2021
Мнения: 285
Благодари: 0
Получил благодарност:
80 пъти в 68 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от notwist Вижте мненията
Splendor е пич, съфорумци сме от дълго време в един друг форум и съм сигурен, че няма да подведе никой с такава информация. Времето ще го докаже.
Винаги ми е било забавно, когато някой те набеждава, че видиш ли регистрирал си се с цел да пускаш неверни информации, понеже си се регистрирал преди 2 седмици. Точно другаря Туистър по-напред в темата, взе да раздава банове и да дрънка глупости за хапчета и т.н. След като му показах за какво става въпрос и взе че млъкна, като ... Сега пак разправя, за партенки. Ще го видим като ми пратят снимките дали пак няма да млъкне като ...
Истината за моята регистрация тук е, че преди две седмици търсих информация за IPTV и попаднах на този форум, но това, което ми трябваше в темата беше заключено само за регистрирани потребители. Та ща не ща трябваше да се регистрирам.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 27-03-2021
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,154
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Никой никого не обвинява, само обсъждаме събрани факти.
А от всичко изписано тук, до официалният старт на поларис има още половин година. Някой беше писал, че тия все още НЯМАТ договор с нито един доставчик на тв услуги за разпространение на каквито и да е канали (но се водели преговори, според един друг форум). При това положение е малко нередно това, да ми сменят приемника с такъв на несъществуващ доставчик, предлагащ тв канали за които няма договор за разпространение.

Редно е в случая, с приемника да му дадат нов договор или поне анекс, в който е упоменато за трансформирането или прехода между булсат и поларис и промяната на каналите. И как така, той има договор с булсат, но услугата се предлага от поларис, които нямат общо с булсат. А отпадналите канали ако са описани в договора (а хоби като канал на булсат не може да не е описан) той може да прекрати договора без неустойки.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #40  
Стар 27-03-2021
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Сплендор Вижте мненията
Винаги ми е било забавно, когато някой те набеждава, че видиш ли регистрирал си се с цел да пускаш неверни информации, понеже си се регистрирал преди 2 седмици. Точно другаря Туистър по-напред в темата, взе да раздава банове и да дрънка глупости за хапчета и т.н. След като му показах за какво става въпрос и взе че млъкна, като ... Сега пак разправя, за партенки. Ще го видим като ми пратят снимките дали пак няма да млъкне като ...
Истината за моята регистрация тук е, че преди две седмици търсих информация за IPTV и попаднах на този форум, но това, което ми трябваше в темата беше заключено само за регистрирани потребители. Та ща не ща трябваше да се регистрирам.
Чакаме снимките...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Булсатком, виваком, Да, ДС, държавни, Каролев, Кумува, Може, на, от, пари, пристане, ченгето


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Булсатком може да има нов, а може и стар собственик БониБо ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 7 15-12-2020 21:02
Булсатком с нов транспондер може би черните ягуари ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 20 02-01-2013 21:27
какво може ХД приемника на виваком АТАНАС15 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 18 02-02-2012 00:48
какво може виваком тв сет топ бокс uscxeu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 40 25-11-2011 19:43
Може ли да гледам повече канали от виваком koko95 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 14 20-03-2011 23:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:22.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.