The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S]

САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S] Сателитна цифрова телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 19-04-2020
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вас Вижте мненията
Тоя мотор за 25 лева в олх-а май все-още е същият, за който има изписано бая мастило тук от преди десетина години. Странното е наистина, че от доста години човека ги продава за 25 лева, .
Реална ли е обявата или фейк?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 19-04-2020
Аватара на Вас
Вас Вас не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2014
Местоположение: София
Мнения: 3,227
Благодари: 748
Получил благодарност:
1,362 пъти в 886 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз лично не съм се обаждал, но четейки писанията тук в форума, предположих са купили голяма бройка, докато са се занимавали със сат.телевизия, може би са фалирали и след това ги разпродават.
Във форума тук пише(преди 10-на години), че ако "случайно" дефектира, направо ти го подменят и били много коректни.
Сега дали е кофти партида или са си просто боклуци не знам, но е факт, че другият човек(или фирма) ги продава за 75-80лв
Просто не исках да се разправям. Това е което мога да кажа по въпроса.

Ето линкове: Пост № 21 казва всичко!

http://dtv-bg.com/showthread.php?t=12061
и тук
http://dtv-bg.com/showthread.php?t=19452
__________________
triax 110 + h-h motor/ inverto black ultra twin/ edision primo ip S2 265/hevc

Последно редактирано от Вас : 19-04-2020 на 22:19
Отговори с цитат
  #13  
Стар 19-04-2020
СлавиКК СлавиКК не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2020
Мнения: 12
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Гадьо Вижте мненията
Няма проблем да гледаш два сателита през 6 градуса. Тогава ще ти трябват два конвертора, мултифийд държач и Diseqc ключ.

А защо не вземеш приемник и карта на Булсат за минималния пакет 9.80 лв. плащаш гледаш, не плащаш не гледаш. Мисля че 148 лв е оборудването от оператора.
Аз в момента имам булстаско оборудване, е малко е мешена скара, антената и трансмитер на виваком от брат ми HD приемника с картата от кумеца са на булсат, та първоначалната идея беше такава, да си го бодна там и да го плащам само летните месеци като ходим пакета от 9,80лв. Абре..... преди три години имах мое си оборудване на булсат ама викам за кво ли ми е като кабеларката в селото беше 30 лева за цялата година 60 канала, за такива като нас които не живеем там Така беше всичките години от как изчезна ефирната, кои да знае че ще фалират И сега от булсат ми звънят за лятна оферта 38 лева пакет стандарт за 5 месеца ама на моя си приемник които вече нямам хахах. Викам им дайте ще ви го платя ама приемника е на друго име, не можело офертата била лично за мен и моя си приемник Та така предвид карантината в момента и невъзможността да ходим на село имам още малко време да реша окончателно булсат ли ще платя или ще купя приемник за сателитна свободна
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20-04-2020
Гадьо Гадьо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2019
Мнения: 440
Благодари: 51
Получил благодарност:
301 пъти в 151 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако кумеца ти е на Булсатком, да вземе още един допълнителен приемник и да ти го даде. За 2,80 лв на месец ще гледаш какъвто пакет е платил на основния.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 20-04-2020
СлавиКК СлавиКК не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2020
Мнения: 12
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Гадьо Вижте мненията
Ако кумеца ти е на Булсатком, да вземе още един допълнителен приемник и да ти го даде. За 2,80 лв на месец ще гледаш какъвто пакет е платил на основния.
О не, той не ползва булсат от години, ще го мислим, благодаря на всички за съветите
И все пак препоръчайте някои които ще върши работа ако се спра на варианта сателитна телевизия. Аз лично без претенции много да разбирам се спрях на тези двата:
http://*************/%D1%81%D0%B0%D1%...product_id=277

http://*************/%D1%81%D0%B0%D1%...8/redline-g140
Отговори с цитат
  #16  
Стар 20-04-2020
Аватара на ROCCO
ROCCO ROCCO не е на линия
сат-тв-колегата
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Мнения: 866
Благодари: 240
Получил благодарност:
517 пъти в 235 поста
Сваляния: 122
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от СлавиКК Вижте мненията
О не, той не ползва булсат от години, ще го мислим, благодаря на всички за съветите
И все пак препоръчайте някои които ще върши работа ако се спра на варианта сателитна телевизия. Аз лично без претенции много да разбирам се спрях на тези двата:
http://*************/%D1%81%D0%B0%D1%...product_id=277

http://*************/%D1%81%D0%B0%D1%...8/redline-g140



Разгледай и този, може да ти се открият и други варианти: http://diablosat.net/bg/174-paco-star
__________________
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ROCCO за този полезен пост :
СлавиКК (21-04-2020)
  #17  
Стар 02-05-2020
СлавиКК СлавиКК не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2020
Мнения: 12
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ROCCO Вижте мненията
Разгледай и този, може да ти се открият и други варианти: http://diablosat.net/bg/174-paco-star
Благодаря колега, говорих с момчетата ще взема един от модела 6868
Отговори с цитат
  #18  
Стар 12-05-2020
СлавиКК СлавиКК не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2020
Мнения: 12
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ще взема ама друг път, много несериозна работа, значи те ми препоръчват модела 6868, пиша на чат линията звъня по телефона, питам имате ли го наличен да дойда да го взема, казват:- дааа имаме заповядайте. Отивам аз посреща ме едно момче което ми казва че всички са на монтажи и тои можел да ми даде само ако знам какво искам. Естествено аз знам какво искам и ми олеква че няма да ми трябва консултация. Влизаме вътре търсим модела 6868 -няма!!! има два модела на кръст на пакостар, 4060 и 6812. Момчето звъни на някои и казва:- Човека е дошъл за 6868 но няма, отсреща явно го питат какво има и тои изрежда 4060 и 6812, момчето ми подава телефона и човека отсреща ми каза: Вземи един 6812 тои е същия........... Да ама аз за 6812 не съм чел и един ред една спецификация, на бързо чуквам в гуглл и виждам че е 20 лева по евтин , значи не е баш същия. тва е като да отидеш в М-ка и да кажеш искам бмв х5 знам всичко за него информирал съм се, устроива ме, но ти казват:- ам... то нямаме Х5 ето ти едно Х3 то е същото. Така че явно от диабло и винтове за дърво няма да ида да взема вече, след като ми загубиха и времето, и пътя до там и плана на другия ден да го монтирам на вилата! Може би в тая криза са затрупани от работа и затова не искат да вземат едни пари, разбирам ги напълно.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на СлавиКК за този полезен пост :
teolink (12-05-2020)
  #19  
Стар 12-05-2020
Аватара на вассил46
вассил46 вассил46 не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,137
Благодари: 509
Получил благодарност:
842 пъти в 597 поста
Сваляния: 185
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от СлавиКК Вижте мненията
Ще взема ама друг път.
Какво се е случило с колега прочетох. На истина не би трябвало да се случва при който и да е търговец.Аз да не звучи рекламно, но ползвам услуги от както съществува, не помня година ,преди 15-20г.Появи се след като SKU.to прекрати някак си дейност сат. и комп.техника,и се появи Девил, сега Диабло .Може и да греша с дати,име,но винаги съм бил доволен от услугите!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на вассил46 за този полезен пост :
тодор2018 (12-05-2020)
  #20  
Стар 13-05-2020
СлавиКК СлавиКК не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2020
Мнения: 12
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от вассил46 Вижте мненията
Какво се е случило с колега прочетох. На истина не би трябвало да се случва при който и да е търговец.Аз да не звучи рекламно, но ползвам услуги от както съществува, не помня година ,преди 15-20г.Появи се след като SKU.to прекрати някак си дейност сат. и комп.техника,и се появи Девил, сега Диабло .Може и да греша с дати,име,но винаги съм бил доволен от услугите!
Ем не знам, може да съм карък, вярно човека с когото говорих в деня преди да отида на място в магазина не беше в България в момента, но защото тогава на изуст отговаря, можеше да каже не съм сигурен ще проверя и ще ви пиша, но беше по лесно да каже - имаме пък като ида и да нямат все ще си тръгна с някакъв. Три дни по късно ми се случи същото с друг търговец в друга сфера, които няма нищо общо с този, ставаше дума за покривало за джип, известна верига магазини ми отговаря на съобщението изпратено от мен че във въпросния град в магазина им има това което търся, щом получих този отговор звъннах по телефона за да питам за материя, размери, ципове и прочие. И понеже имах път покрай този град макар че трябваше да завъртя 40км в две посоки не ме бъркаше да мина на място да видя материята каква е, и ще стане ли на колата, защото те предложиха като отида да го пробвам. Сутринта преди да тръгна звъня в магазина им във въпросния град в които мисля да мина и ми се казва- Да имаме го. Отивам показват ми някакво за лека кола и викат ми то ша стане те ги вземат и за джипове ние сме продали много, нищо че е малко по късо 122см височина, само тва имаме с тоя размер, а по телефона ми обещаха 155см височина че е налично Или съм голям карък или имам някакъв магнетизъм към търговци И след като тези неща се случват в рамките на една седмица ми прикипя и реших да си разкажа историята и тука и на имел към шефа на онзи магазин, който пък в интерес на истината излезе много свестен, звънна ми още на същия ден да се извини за недоразумението и да разбере къде се е получила грешката по веригата, като обеща до ден два ми се реваншира и осигури точния размер покривало та да видим

Последно редактирано от СлавиКК : 13-05-2020 на 00:51
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Евтин, За, Към, новобранец, препоръка, приемник


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Препоръка за приемник? тишо1 Въпроси и отговори 22 10-09-2014 10:14
Препоръка за HD линукс приемник avalon4o HDTV приемници 9 07-10-2012 10:35
Препоръка за сателитен приемник и сателит pavkatta Въпроси и отговори 6 18-01-2012 10:26
Препоръка за нов хд приемник.Помогнете вили71 Кошче 3 25-09-2011 23:33
Препоръка за HDTV приемник sssaaa KATHREIN 0 20-06-2008 15:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:54.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.