The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > За форума > Новини и мнения

Новини и мнения Тук може да научите новите функции или размествания във форума, както и да дадете своето мнение за него.

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 07-05-2012
Аватара на aucislot
aucislot aucislot не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 194
Благодари: 46
Получил благодарност:
14 пъти в 13 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране двоен стандарт при пускане на обяви в този форум !

здрасти .

заблеязвам че при пускане на обява в този форум , се прилагат за едни хора едни правила а за други които са вътрешни хора , близко до модератори и т.н тези правила не важът .

ето и един пример за нас обикновенните потребители на форума, се иска при пускане на дадена обява да сложиме снимки на стоката !

но за магазина който си продава стоката чрез форума , това не важи ето пример с една такава нередовна обява .... ето линк

http://dtv-bg.com/showthread.php?t=2...E4%E0%E2%E0%EC

на мястото където трябва да са сложени снимките на стоката , пише само снимки : няма външни забележки !

според мен това не е правилно , предолагам че и други потребители ще са съгласни с мен .

не може нас да ни задължават да спазваме правила , а вие само защото сте собственици на форума да ги нарушавате ?

за това в България сме в това положение !

  #2  
Стар 07-05-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aucislot Вижте мненията
здрасти .

заблеязвам че при пускане на обява в този форум , се прилагат за едни хора едни правила а за други които са вътрешни хора , близко до модератори и т.н тези правила не важът .

ето и един пример за нас обикновенните потребители на форума, се иска при пускане на дадена обява да сложиме снимки на стоката !

но за магазина който си продава стоката чрез форума , това не важи ето пример с една такава нередовна обява .... ето линк

http://dtv-bg.com/showthread.php?t=2...E4%E0%E2%E0%EC

на мястото където трябва да са сложени снимките на стоката , пише само снимки : няма външни забележки !

според мен това не е правилно , предолагам че и други потребители ще са съгласни с мен .

не може нас да ни задължават да спазваме правила , а вие само защото сте собственици на форума да ги нарушавате ?

за това в България сме в това положение !


колега,приемниците са чисто нови,а продавача е магазин!като не ти харесва да спазваш правилата,отивай в друг форум!ей заради това това гледане в канчето на другия сме на такова положение
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
  #3  
Стар 07-05-2012
Аватара на skyboy
skyboy skyboy не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Сливен
Мнения: 604
Благодари: 185
Получил благодарност:
169 пъти в 105 поста
Сваляния: 134
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не мога да се съглася с теб аз също съм пускал обява без снимка и ни беше изтрита,желателно е да има снимка но не и задължително,задължително е ако има снимка тя да не е от интернет а да си е реална,така го разбирам аз може и да греша.

ПП Хората със сините никове плащат разходите на форума така че е нормално да имат някакви привилегии.

Последно редактирано от skyboy : 07-05-2012 на 18:24
  #4  
Стар 07-05-2012
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,938
Благодари: 981
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Ама разбира се, че има двоен стандарт, даже не двоен, а по-скоро троен или четворен

Модераторите сме подкупни, приемаме всякакви подкупи!!!

Това разбира се в кръга на шегата.
Не може да се сърдиш, че ти е затрита обявата, защото ти е била не по правилата, вярно, че има обяви които минават м/у капките, но това далеч не е двоен аршин, просто недоглеждане и ние сме хора, отделно аз лично нямам за цел да следя обявите дали са написани с точност до запетая, много често оставям обяви които потребителят е спазил поне шаблона за изготвяне на обяви.
Самите правила за обявите са направени с цел да не се превръща форумът в битак, където да се продават всевъзможни глупости!

Ако някой не го удовлетворява отговора, може да прочете правилата и да не задава друг път подобни въпроси, за да не се гледаме с наведени глави.
Цитирай:
Първоначално написано от АДМИН Вижте мненията
4. Потребителят няма право да обсъжда действията на Модератор /Админ/. Обсъждането им може да Ви доведе до незабавен бан.
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
двоен, на, обяви, при, пускане, стандарт, този, форум


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Има ли фенове на Хонда в този форум ? civica Дъра-Бъра 69 01-01-2014 09:47
Инфо за ветроходци, ако има такива в този форум БАЙ ИВАН СПОРТ 0 25-11-2011 12:01
Сглабяне и пускане на сателитна система - въпроси Калин72 Въпроси и отговори 25 27-07-2011 22:45
Пускане на ТВ по интернет fena81 ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 6 21-07-2010 02:15
Стандарт DVB-C/C2 netman КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 0 03-05-2008 09:53


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:09.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.